PaegonEra Online | MMORPG Çalışmalar

Areilyn

-(˘▾˘-)
Ressam
En iyi cevaplar
0
Konuya bu kadar geç kalmak zorunda mıydım?! Beni niye çağırmadınız! Niye!? Sadece sebep istiyorum!!!!!
(Projeyi çoh beğenip coh heyecanlandı, nabzı çoh arttı ve sanırım şu an ölüyor! Biri @Forumİmamı nı çağırsın!)

mciltrot34

International Rias Fanclup President
En iyi cevaplar
1
Ya mimar ekibiniz iyi çalışmıyor ya da harita gereğinden büyük. Bu haritanın büyük kısmı doldurulacaksa 1 ay size yetmeyebilir çünkü...
Haritada görmediğiniz yer altı kısımları, dağ içi dungeonlar vs bulunuyor. Yani şu an tam gaz ilerliyoruz. Merak etmeyin işimizi aksatmadığımız sürece 1 ay yeter.

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Yaşasın! :) :D
Bugün tamda boş vaktimidi
ama o kadar süre nasıl yayın yapacaksınız?
Twitch veya YouTube üzerinden yapmayı düşünüyoruz fakat pek emin değiliz, saat belli değil fakat en fazla 2 saatlik bir yayın yapacağız.

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Herhalde 2 saatlik göstermelik bir mirmari yapamadınız,sistemleri filan mı göstereceksiniz?(Crafting,trade vs.)
Dizayn hakkında, sunucu hakkında muhabbet edeceğiz. Sistemleri ve haritayı biraz gezdireceğiz ve videoyu sonlandıracağız muhtemelen :D

mciltrot34

International Rias Fanclup President
En iyi cevaplar
1
Herhalde 2 saatlik göstermelik bir mirmari yapamadınız,sistemleri filan mı göstereceksiniz?(Crafting,trade vs.)
Belkide yaptık nerden biliyorsun? Soru sormayı bırakında canlı yayını bekleyin.