Arama sonuçlarınız

1. 4EVERMC2013

Minecraft Yardım !!!

Minecraft'ta Server'lere Girince havai fişek'leri nasil kapatabilirim ? FPS düşüyor. Şimdiden Teşekkürler İyi Forumlar :şapka:
  2. 4EVERMC2013

ÇOK ESKİ BİR KONU MAİL ADRESİMİ VERMİŞİM

KONU SİLİNEBİLİR Mİ MAİL ADRESİMİ PAYLAŞMIŞIM XD
  3. 4EVERMC2013

Dişim Ağrıyor Rap

Dişim Ağrıyo Rap :yıkıl:Bilmeyen Varsa Dinleyip Mutlu Olabilir :yıkıl: (Dikkat Bağımlılık Yapabilir)
  4. 4EVERMC2013

1.10 Çölde Köy Seed'i

Söyleyecek bir şey Yok Çölde Güzel Bir Köy Girin Deneyin :) Benim hoşuma gitti sizinde gider diye düşündüm :) He Unutmadan Bulunan Kale Gibi Şeydeki Chest'in içinde Demir kazma,Demirler,Buğday Ve 5 Zümrüt Vardır. Resimler ; İYİ OYUNLAR.. İYİ FORUMLAR.. SEED:-7955155822622757578
  5. 4EVERMC2013

Clans Of Clans [Takas] 32 GB 384 Slot Server

Clans Of Clans'ta iyi hesabı olan arkadaşlar Hazırmısınız ? Büyük Takas ------------------- Server Özellikler -384 Slot -32 GB -2 YILLIK SERVER -------------------- Arkadaşlar Niyeti Olanlar Varsa Consolu GEÇİCİ Olarak Verebilirim İnanmayanız Varsa Veyada Skype Ekleyin Oradan Atayım Bakın...
  6. 4EVERMC2013

Pre Sorunu

Minecraft.net'ten İndirdiğim Minecraft Exe'yi açıyorum acılıyor pre hesabımı yazıyorum girmiyor bekletiyor 1-2 saat java vb proglar güncel
  7. 4EVERMC2013

Kücük Bir Soru

Beyler Kendi Hesabımın Skinini Şöyle Fln Yapıyorlar Veya Daha Güzel Domuz Keserken Veya Elmas Kazarken Zombilerle Selfie Cekerken Gibi Her Neyse :D Bunu Nasıl Yapıyorlar :) Program Adı Veya Bir Sitemi ? Güncelizim :D
  8. 4EVERMC2013

Server Birleştirme Hub Planları

Aklında Server Birleştirmek İsteyen Veya Serverini Benim Servere Taşınacak Taşınmayı Düşünen Arkadaşlar Hub Sunucu İçin 1 Server daha Lazım Gibi Sorunları Olan Arkadaşlar Bana Ulaşabilir Server 32 GB 384 Slot Taleplere Acıgım İyi FORUMLAR
  9. 4EVERMC2013

Para Verenin Güclü Oldugu Bir Oyun Değil ! İyi Oynayanın Güçlü Oldugu Bir Oyuna Varmısınız ?

32 GB'LİK 384 SLOTLUK KİT PVP SERVER :) Kimse Eksiklerimi Texture Pack Kullanmalıydın Gibi Söylemesin Texture Pack Kullanmam :) Kaçanlara Şimşek-Adam Öldüğünde Altın Elma-Bir Seferde 10 Adam Combosu Yaparsanız Envantere Özel İtem Gibi Pluginlerde Var Serverde Haritanın Belirli Yerlerinde...
  10. 4EVERMC2013

Öldürdüğü Adam Sayısı

Beyler KitPvp Sunucuyu Açıyorum Kitler Fln Tamamdır Ama Şunu İstiyorum [123]-Albay-4EVERMC2013 Merhaba 123 Yazan Yer Öldürdüğü Adam Sayısı Albay Yazan Yer Mesela 10 Adam Öldürdü Subay 20 100 Adam Albay Gibi 4EVERMC2013'de İsmi :D Merhaba Yazan Yerde Mesaşı Böle bir şey İstiyorum Hangi Plugin...
  11. 4EVERMC2013

32 GB 384 Slot 3.000 Tl'lik Dev Server !

Aklında Cok İyi Planları Olan Varsa Veya Ben Bu Serveri Adam Ederim Plugin Paketim Var Map Yaparız Güzel Bi Faction Olur Bu Sunucu ! -------------------------------------------------------------------------- Plugin Paketim Var Map Yaparız Güzel Bi HUB Olur Bu Sunucu ...
  12. 4EVERMC2013

Yönlendirmeli Spawn

Yönlendirmeli Spawn Yapmalıyım Ama Google Amcada Bulamadım Youtube'de Bulamadım :( Yönlendirmeliden Kastım Kücük Bir Mekanda Doğuyorsun O Mekanda 10 Saniye Bekliyince Asıl Spawn'a Yolluyor Nasıl Yapabilirim. Simdiden Teşekkürler :)
  13. 4EVERMC2013

Herkes Konuya Dalsın.Yorum Atmadan Cıkmayın Yardımınıza İhtiyacım Var!

Server Açıyorum Tutmuyor - [Faction] Server Açıyoru Tutmuyor- [Survival] Server Açıyorum Tutmuyo- [Hub] Daha Ne Yapayım Ne ? Anlamıyorum Milleti Gelen Rütbe İstiyor Motd'ada Rütbe İstemeyin Yazınca Servere Gelmiyorlar ! -------------------------------------------- Bana Bir Hal Care Verin...
  14. 4EVERMC2013

32 GB 384 Slot Server...[Hub Veya Faction]

Beyler Servere Ortak Alacağım .. Şartlarım. Para Vermicek :) Sadece Ve Sadece Hub Plugin Paketi + Map Vericek. İnternette Gezinen Olmucak Eğer Map Yoksa Mapı Yaparız Sorun Olmaz. !!! Plugini Kodlasın Yeter Server 32 GB Yazık Olur Faction Yaparsak .. Eğer Aklında Güzel Bi Faction Planı Varsa...
  15. 4EVERMC2013

32 Gb Serverime Ortak Para Vermesine Gerek Yok!

32 GB SERVERİME HUB PLUGİN PAKETİ KODLAYA BİLECEK MAPLA BANA ATABİLECEK BİRİ VARSA SERVER ORTAKLARINDAN YAPICAM OP VERİCEM CONSOL VERİCEM ÖZET GEÇERSEK HUB PLUGİN PAKETİ KODLUCAK SERVERE ÖZEL MAP YAPICAK SERVERE ÖZEL BUNA BANA ATICAK KARŞILIK: KURUCU OP CONSOL VERİLECEK Server Bilgileri...
  16. 4EVERMC2013

No-İp'den Anlayan Arkadaşlar İçeri !

HOŞGELDİN :) YARDIMCI OLURMUSUN :) NO-İP'İLE ARAM YOK--- :) BAŞLIYORUZ :) PORTLU SERVERİM VAR BEN=0.0.0.0'İLE GİRİYORUM OYUNCULAR=BENİM İP-ADRESİM İLE GİRİYOR ANCAK BEN BUNUN BÖLE OLMASINI İSTEMİYORUM !!!! NO-İP'DEN KENDİME İP OLUŞTURMAK İSTİYORUM BÖLE SERVERLERDE VAR...
  17. 4EVERMC2013

Minecraft Havai Fişek Yapımı [Resimli]

MERHABA DEĞERLİ ARKADAŞLARIM. BUGÜN SİZLERE MİNECRAFT HAVAİ FİŞEK YAPIMINI RESİMLİ VE YAZILI OLARAK ANLATACAĞIM UMARIM BEĞENİRSİNİZ BAŞLAYALIM MI? Görünümü: Yapımı: İlk olarak arkadaşlar istediğiniz bir renkte firework star yapmalısınız bunu yapmadan atarsınız havaya ama havada patlamaz yani...
  18. 4EVERMC2013

Serverde Tuzak İçin Yardımcı Olurmusun :)

SERVERDE TUZAK YAPMAM GEREK. YAPARIM AMA BELLİ OLUR OYUNCU GİRMEZ. YANİ GÖRÜNMÜCEK ANİDEN OLUCAK BİR KONU ACARMISINIZ VİDEOLU VEYA RESİMLİ YADA KONUNUZ VARSA LİNK ATARMISNIZ [KONUNUZ BU KONUDA OLSUN REKLAM OLMASIN SONRA :)] DÜŞEN İTEMLERİDE ALMAM GEREK LAV'LI OLMASIN :)
  19. 4EVERMC2013

Nitrado VS AxiTr

MİNECRAFT SERVER KURMAYI PLANLIYORUM .. Ama Kararsız Kaldım AxiTR mi Nitrado'mu Yardımcı Olurmusunuz :) Araştırmalarıma Göre :D Nitrado 5000 Blok'ta Rahat Cokmezmiş Ama AxiTR 3000 Blokta Çöküyormuş Doğrumu Bilemem Yardımcı Olursanız Sevinirim ..
  20. 4EVERMC2013

Yardımcı Olurmusun ? :)

Sorunuma Yardımcı Olurmusun ? :) Portlu Serverim Var Tamam 7/24 Acık Kalmasını Beklemiyorum Ama 88.000.000.00 gibi IP'm Var Ancak Ipmı Bilmediğim Kişilere Neden Vereyim ki ? Reklamı Yaparken Bildiklerimde Bilmediklerimde Serverime Geliyor Yani Ipme Saldırı Yapacağını Bildiğim İçin...
  21. 4EVERMC2013

Benimle Ortak Olurmusun ?

Merhabalar :) DİREK KONUYA GİRİYORUM :) Benimle Ortak Olurmusun ? Ama Gennellikle Oyuncu Tutanlar Nit....do yada ax...tr oluyor [İsim Vermiyorum Anlayan Anladı :) ] Ama Kurucular Yani 3 veyada 2 kişi olanlan kurucular serverin aylık parasını veriyor veya katkıda bulunuyor böle serveri...