Herkes Konuya Dalsın.Yorum Atmadan Cıkmayın Yardımınıza İhtiyacım Var!

4EVERMC2013

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server Açıyorum Tutmuyor - [Faction]
Server Açıyoru Tutmuyor- [Survival]
Server Açıyorum Tutmuyo- [Hub]

Daha Ne Yapayım Ne ?
Anlamıyorum Milleti Gelen Rütbe İstiyor Motd'ada Rütbe İstemeyin Yazınca
Servere Gelmiyorlar !
--------------------------------------------
Bana Bir Hal Care Verin Arkadaşlar Yaw Gelin Builderler Pluginciler
Aklınızda Sunu Yapsak Adam Cekeriz Sunu Plugini Denermisiniz Fln Diyenler Varsa Gelsin Herşeye Okey Dicem Herşeye ! Yeterki Server Tutsun.
Serverde Lag Olmasıda İmkansız Beyler !
32 GB 384 Slot Server
Bu İmkanlar Başka Birinin Elinde Olsa Server Dolup Taşar Ama Yok Olmuyor Olmuyor Olmuyorr !!!!!!!!!!
Lütfen Cok İyi Anlayanlar Varsa Gelsin Olmadı Serveri Birleştiririz
Sizin Serverlerle :(
Ama Yardım Edin Bana Tutsun Su Server Sözüm Söz Ortak Yapıcam Ya :(
Para İstemicem :(
Ama Su Server Tutsun Be Tutsun :(
--------------------------------------------------------

ayDay

PwParadox

Konun için düşüncem profil kapağımda
En iyi cevaplar
0
Reklam lazım sana sadece reklamla bir serverın tutmasını sağlayabilirsin eğer sunucun güzelse yeni gelen etkinlik sayesinde konun kalıcı kalıp (birkaç günlüğüne) insanların dikkatini çeker bu serverların olduğunu bile bilmiyordum

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Açma server kurtul.

Yorum attım.

4EVERMC2013

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Reklam lazım sana sadece reklamla bir serverın tutmasını sağlayabilirsin eğer sunucun güzelse yeni gelen etkinlik sayesinde konun kalıcı kalıp (birkaç günlüğüne) insanların dikkatini çeker bu serverların olduğunu bile bilmiyordum
Teşekkürler Kardeşim Deneyeceğim Ama :( Daha Server Yapıcak Ekip Yok Varmı Yapabilecek .. Abi Sen Anlarmısın Bu İşlerden ? Eğer Meşgul Değilsen

Enfalx

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ne Yapayım Öner Reiz :( Yardıma İhtiyacım Var Öle Yazdım
Güzel build,kaliteli warplar ve iyi bir reklam lazım.Güzel bir server kurmak o kadar da zor olmasa gerek.Ama herkese birden hitap etmek çok zor.Mümkün olsa bile çok fazla para gerektirir diye düşünüyorum.Cidden büyük ve kalıcı bir server kurmak istiyorsan da biraz cebini yakacaksın(En azından bana göre).Yine de şimdilik pluginlerden-kodlamadan vs anlayan birilerini bul, gerçekten iyi builderler al ve ciddi bir planlama yürüt.

4EVERMC2013

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel build,kaliteli warplar ve iyi bir reklam lazım.Güzel bir server kurmak o kadar da zor olmasa gerek.Ama herkese birden hitap etmek çok zor.Mümkün olsa bile çok fazla para gerektirir diye düşünüyorum.Cidden büyük ve kalıcı bir server kurmak istiyorsan da biraz cebini yakacaksın(En azından bana göre).Yine de şimdilik pluginlerden-kodlamadan vs anlayan birilerini bul, gerçekten iyi builderler al ve ciddi bir planlama yürüt.
Okey Dikkate Alacagım O Zaman Builder Ve Pluginer Alımları Yapmam Gerekiyor[DOUBLEPOST=1440678306,1440678258][/DOUBLEPOST]
Yorum ._.
Buyur oldumu :/
:D Teşekkürler a:DS:AS: Bişeler Önerirmisin Bari

PwParadox

Konun için düşüncem profil kapağımda
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler Kardeşim Deneyeceğim Ama :( Daha Server Yapıcak Ekip Yok Varmı Yapabilecek .. Abi Sen Anlarmısın Bu İşlerden ? Eğer Meşgul Değilsen
üzgünüm senin gibi iyi insanlara çalışırdım (bedava) ama daha yeni skript yazmayı öğrendim ve gelecek yaza java yazmayı öğreniceğim yani benden şu anda bir cacık olmaz :(