Serverde Tuzak İçin Yardımcı Olurmusun :)

4EVERMC2013

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
SERVERDE TUZAK YAPMAM GEREK. YAPARIM AMA BELLİ OLUR OYUNCU GİRMEZ. YANİ GÖRÜNMÜCEK ANİDEN OLUCAK BİR KONU ACARMISINIZ VİDEOLU VEYA RESİMLİ YADA KONUNUZ VARSA LİNK ATARMISNIZ
[KONUNUZ BU KONUDA OLSUN REKLAM OLMASIN SONRA :)]
DÜŞEN İTEMLERİDE ALMAM GEREK LAV'LI OLMASIN :)

Son düzenleme:

Mr1KinG

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bir tuzak sandığı yap onda kilit olmasın sonra ona bir sistem kur ve sandık açıldığında altına koyduğun pistonlar acılsın ve adam aşşaya cakılsın yada sadece taştan bir yer yap bir kapı ve kapının yani değerliler odası gibi bir şey yaz ve kapıyı açık bırak burası karanlık olmalı ki koyacağın basınç plakası görünmesin sonra adam basacak ve içeride mahsur kalacak yada yine aşşa düşecek bu konuda sana fikir verebilir

4EVERMC2013

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzelmiş. :) İçerisinide Biraz Eve Benzetirim Diğer Sandıkları Kilitler Diğerini 2 kere Tabela Koyarak More Users Yazarım :D Sonra Açan Aşşağı Teşşekkürler... :)

Mr1KinG

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzelmiş. :) İçerisinide Biraz Eve Benzetirim Diğer Sandıkları Kilitler Diğerini 2 kere Tabela Koyarak More Users Yazarım :D Sonra Açan Aşşağı Teşşekkürler... :)
He bir tuzak daha geldi aklıma evin altına upuzun bir tünel kaz ve girişine sandık bölümü yaz başına birkaç merdiven koy taki karanklıkta kaybolana kadar sonra merdiven koymayı bırak ve alta huni koy ve evin kapısını açık bırak adamlar merak edip aşaya inecekler ve merdiven bittiği için yere çakılacaklar sonrada itemleri huniye düşçek bu tuzakla adamdan protect 6 set düşürmüştüm

4EVERMC2013

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ahahah Güzel Ve Komik Ölüm Şekilleri Ama Bazı Uyanıklar [Genellikle Setli Cimriler] /chest Komuduyla Üzerindekileri Çıkarıp Öle Bakıyor :D

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bir tuzak sandığı yap onda kilit olmasın sonra ona bir sistem kur ve sandık açıldığında altına koyduğun pistonlar acılsın ve adam aşşaya cakılsın yada sadece taştan bir yer yap bir kapı ve kapının yani değerliler odası gibi bir şey yaz ve kapıyı açık bırak burası karanlık olmalı ki koyacağın basınç plakası görünmesin sonra adam basacak ve içeride mahsur kalacak yada yine aşşa düşecek bu konuda sana fikir verebilir
buna kimse düşmez artık.

furkan3000

Obsidyen Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
62
Ruh hali
Herkesin ortasinda Kucuk bi oda yap icine sandik koy geride bekle biri iceri girince kilicla saldir iceride ip koy ok atarlar kur adam aaaa bune sanki gormicem derken vur arkasindan adam iceri firlayinca oklarda virur onu ve adam oldu bana buna benzer bisey denediler cok guzel yedim

NeveseRC

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oto tuzak yapmayı biliyorum o bana yeter :) ben oyunda değilken bile item kasiyorum :(

Mr1KinG

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oto tuzak yapmayı biliyorum o bana yeter :) ben oyunda değilken bile item kasiyorum :(
Kendimi bir odaya koyuym ve yerde basınç plakaları var oda kapalı olsun ve koridorun sonunda sen olacaksın yine aynı tuzak plakaya bastıkları anda ölcekler
sende o sırada afk olacaksın al sana item farm

4EVERMC2013

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herkesin ortasinda Kucuk bi oda yap icine sandik koy geride bekle biri iceri girince kilicla saldir iceride ip koy ok atarlar kur adam aaaa bune sanki gormicem derken vur arkasindan adam iceri firlayinca oklarda virur onu ve adam oldu bana buna benzer bisey denediler cok guzel yedim
Oyunda Olmadan Bile İtem Kasmam Gerek Orada Beklemem Olmaz Bence :D Yinede Teşşekkürler

NeveseRC

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kendimi bir odaya koyuym ve yerde basınç plakaları var oda kapalı olsun ve koridorun sonunda sen olacaksın yine aynı tuzak plakaya bastıkları anda ölcekler
sende o sırada afk olacaksın al sana item farm
Yoo :) saltersiz basınç plakasiz benim tuzak