Yardımcı Olurmusun ? :)

4EVERMC2013

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sorunuma Yardımcı Olurmusun ? :)

Portlu Serverim Var Tamam 7/24 Acık Kalmasını Beklemiyorum Ama
88.000.000.00 gibi IP'm Var Ancak Ipmı Bilmediğim Kişilere Neden Vereyim ki ?
Reklamı Yaparken Bildiklerimde Bilmediklerimde Serverime Geliyor
Yani Ipme Saldırı Yapacağını Bildiğim İçin Dağıtmıyorum .
Bu İşe Hal Çare Bulun İpm Böle Olsa Örneğin: blabla.no-ip.com gibi Yardım Ederseniz Sevinirim :)

fearlesshuman

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
IP'yi bulmak çok zor değil. No-ip'den açsan bile ping atılarak ip adresin bulunabilir. Eğer sabit ip almadıysanız modemi kapatıp açınca veya internet gidince ip adresi değişir. Güncel IP'yi sürekli birilerine atmak istemiyorsanız no-ip kullanabilirsiniz. Serverde whitelist açıp tanıdıklarınızı ekleyebilirsiniz ve botları önlemek için AntiJoinBot kullanabilirsiniz.

4EVERMC2013

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
IP'yi bulmak çok zor değil. No-ip'den açsan bile ping atılarak ip adresin bulunabilir. Eğer sabit ip almadıysanız modemi kapatıp açınca veya internet gidince ip adresi değişir. Güncel IP'yi sürekli birilerine atmak istemiyorsanız no-ip kullanabilirsiniz. Serverde whitelist açıp tanıdıklarınızı ekleyebilirsiniz ve botları önlemek için AntiJoinBot kullanabilirsiniz.
Teşşekkürler :)

AssetGroup

[AF]AloneFellow, Farkı Yaşa.
En iyi cevaplar
0
Ayrı eten dostum sana söyle bir tavsiyede bulunayayım modemine şifre koy sen port açıp dışarı erişim sağladıysan ben bir şekilde senin evindeki veya iş kurumundaki modemine bir şekilde gireririm ve bu senin aksilikliğine neden olur.. Bunu bilen çok kişi yoktur. Mantık ile düşünen herkes bulur aslındada sana örnek vereyim dıştan bağlanan ip internet tarayıcının adres kısmına yapıştır bakalım modemine erişim oluyor mu olmuyor mu port açtıysan kolaylıkla olması lazımdır..
Öncelikle arkadaşımız dediği anti pl leri düzenli şekilde getirmelisin sonradan modemine arayüz girişine sağlam bir şifre koymalısınki giriş çabaları boşuna olsun..