Arama sonuçlarınız

1. PilotArmyPro

Minecraft Texture Pack Suyu Değiştirmek

Merhaba forumcular umarım aramızda Texture Pack tan anlayan vardır. (Vardır tabi ki) Ben Texture Pack yapıyorum ve sson aşama olarak suyu değiştirmeliyim yaptığım Texture Pack PvP için çünkü. Suyu nasıl ve nereden değiştirebilirim? Suyu saydam yapmak istiyorum (clear water) açık mavi renginde...
  2. PilotArmyPro

1.8 PvP için Yardım.

Yani eğer o kişi hızlı saldırı yapmak istiyorsa işaret parmağıyla mouse nin sol tuşunun üst kısmına hızlı tıklasın Block hit yapmak için mouse tuşlarına aynı anda basmak gerekiyor dedim yani aynı anda hem savunma hem de saldırı yapmak.
  3. PilotArmyPro

1.8 PvP için Yardım.

Ben MCSG de oynuyorum ve açıkçası PvP'de kötü değilim :) Minecraft 1.8 de yeni bir güncelleme olmuştu ve 1.7 de ki gibi çok hızlı vurulamıyor bunu yapma sebepleri makro hack vs. oyuncuları engelleme. Yani kısacası hile engelleme gibi bir şey. Block hit dediğimiz kavram yani elimizde kılıç...
  4. PilotArmyPro

Texture Pack ime girerken gri yazan Pack in açıklamasını değiştirme

Cevaplar için teşekkürler :) Deniyeceğim şimdi umarım olurEdit: Olmadı gri yazıyo ve & (yada diğer işaret) ile yapınca gözüküyolar niye olmuyor :(yardımmmmmmm
  5. PilotArmyPro

Texture Pack ime girerken gri yazan Pack in açıklamasını değiştirme

Merhaba arkadaşlar ben Texture Pack yapıyorum ama Resource Packs menüsünde kendi Texture Pack imi seçerken "LeaderTolga V2.zip" yazıyo bide altında gri bir yazı yazıyor onu yazmıcam neyse onu nereden düzeltebilirim :(
  6. PilotArmyPro

Minecraft PE için video çekme programı !

Herkese merhaba arkadaşlar size bir sorum olacak : Arkadaşlar ben tabletten Minecraft PE videosu çekeceğim ama bunun için gerekli programı bulamadım sizce en az kastıran ve en iyi Android video çekme (screen recorder) programı hangisi adı ne lütfen söyleyin arkadaşlar :(
  7. PilotArmyPro

7/24 server kurmak Yardım

Lan :FASSDADSD
  8. PilotArmyPro

Minecraft 1.8+ Kasma Sorunu

Arkadaşlar zaten bilgisayarı sattım :) Artık bilgisayardan Minecraft oynamayacağım, tabletten oynuyacağım
  9. PilotArmyPro

Youtube ===>>> Yanan Kılıç

Youtube ===>>> Yanan Kılıç
  10. PilotArmyPro

Mrf-Craft [HUNGERGAMES - FACTİONS - KİT PVP - SNOWBALLFİGHT - MİNİGAMES]

Servere emek çok online değil :D
  11. PilotArmyPro

(>) KİTLİ YENİ HUNGER GAMES !! [TURKHG.NİTRADO.NET] (LEVEL SİSTEMİ) (36 KİT , 10 MAP) (<)

Server kapalı :) Hunger Games çok oynarım ve bunun gibi bir server var Turkun Craft ama belki buda öyledir diye tahmin ettim ama kapalı çok üzüldüm :(
  12. PilotArmyPro

Türk Premium Server

Aynen bu kadar akıcı bir cevap için teşekkürler ben sustum :D
  13. PilotArmyPro

Türk Premium Server

Üzücü durum derken, o kadar Türk Premium sahibi var diyorsun işte üzücü durum. O kadar Türk Premium sahibi var ama 1 tane Türk Premium Server yok
  14. PilotArmyPro

Türk Premium Server

Merhaba arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi Türk Premium Server var mı ? Harbiden arkadaşlar sanırım hiç yok ve üzücü bir durum bence bu. Neyse asıl sorum Türk Premium Server var mı ve IP'si nedir söylerseniz sevinirim biraz da Türk Premium serverlarda oynuyalım :)
  15. PilotArmyPro

Zaten dediğim gibi bu yaz içerisinde bir bilgisayar alacağım. Ama toplama mı yoksa hazır mı bilmiyorum heralde oyun pc si topluyacağım. Sizce ne kadara toplayabilirim güzel bir oyun kasası ve en az kasan Minecraft versiyonu hangisidir? (1.8+)güncel++
  16. PilotArmyPro

1.8.5 mi 1.8.3 mü daha iyidir peki kasmama açısından ? Optifine tabii ki yüklerim :)
  17. PilotArmyPro

Herkese merhaba ben MCSG'de oynuyorum ama MCSG 1.8'e geçtiğinden dolayı mecburen 1.8+ sürümlerde oynamak zorundayım.Ama bir sorun var 1.7.2 mevcut olan serverlarda oynarken kasmıyor yani 1.7 ve aşağı sürümlerde pek kasmıyor açıkçası. 1.8 'de oynayınca ilk girişlerimde pek kasmıyor ama sonradan...
  18. PilotArmyPro

Çok büyük sorun Premium :(

:D biraz fazlaymış ama sorun değil. Peki cevap benim e-mail'ime mi gelcek?++ cevap ? :S lol :D
  19. PilotArmyPro

Nasıl yapcam kardeş yardım eder misin? ++ güncel acil cevap mojanga ticket attım.
  20. PilotArmyPro

Herkese merhaba premium hesabımın şifresini unuttum ama değiştiremiyorum ve hesabıma giremiyorum :( Şifreyi değiştirmek için Gmail'e istek atıyorum ama Gmail'e gelmiyor nasıl gelecek arkadaşlar şu an çok kötüyüm. Gmail'e gelmiyor ya off
  21. PilotArmyPro

Mcskinsearch sorun

Aynen ^^
  22. PilotArmyPro

Yok neden ki :D

Yok neden ki :D
  23. PilotArmyPro

Mcskinsearch sorun

Aslında doğru o da var. Son bir şey sormak istiyorum cevap veren olursa sevinirim: 1.8 Premium serverlere girince skinim gözüküyor ama 1.8 cracked serverlere girince skin gözükmüyor. Bu hesabın yeni olmasından kaynaklanıyor olabilir mi acaba?