Türk Premium Server

PilotArmyPro

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi Türk Premium Server var mı ? Harbiden arkadaşlar sanırım hiç yok ve üzücü bir durum bence bu.

Neyse asıl sorum Türk Premium Server var mı ve IP'si nedir söylerseniz sevinirim biraz da Türk Premium serverlarda oynuyalım :)

Areilyn

-(˘▾˘-)
Ressam
En iyi cevaplar
0
Üzücü durum diyorsunda, Türkiye'de kaç tane Premium adam var ?
Emeğe saygısı (ve parası olan) çoğu kişi alıyor zaten. Rakamını küçümsemeni tavsiye etmem. Bir tana premium türk sunucu vardı galiba ama IP'yi hatırlayamıyorum. Son Oyuncu'nun kurucularından @Speaw in projesiydi sanırsam. Mineolympus mu ne, ama pek giren de yoktu hani :(

Ahmetreyiz18

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Türkler premium alıyorlar fakat türk serverline gireceklerini pek sanmıyorum

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öyle Bir Server Olsa Keşke
Craftoloji vardı premiumdu sonra bakıma alındı premiumda çok az kişi girebildiği için crack yaptılar sonra yine bakıma alındı o bakımdan sonra artık var mı yok mu bilmiyorum.

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Yeterli Türk Premium Kitlesi Olmadığı İçin Türklere Premium Sunucu Açmak Saçmalık
Craftoloji İlk Açıldığında 80-90 Kişi Varken Sadece 10-15 Tanesi Premium Alan Kişilerdi Diğerleri Nedir O Migrate Hesap Mı Her Neyse Onlardan Kullanıp Sunucuda Dolaşıyorlardı
Genelde Premium Alan Kitle Youtuber Olduğu İçin Çoğu Türk Sunuculara Gelmiyor Genel Premium Kitle İse Birkaç Youtuber Görmek İçin MCSG - Hypixel Gibi Sunucularda Gerek Rank Kasmak Gerekse Türk Küfürbaz Kitleden Kurtulmak İçin Yabancı Sunucuları Seçiyor Gerçi Hangi Türk Sunucu Yabancı Sunucuların Sunduğu İçeriği Sunabiliyorki :p

PilotArmyPro

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yeterli Türk Premium Kitlesi Olmadığı İçin Türklere Premium Sunucu Açmak Saçmalık
Craftoloji İlk Açıldığında 80-90 Kişi Varken Sadece 10-15 Tanesi Premium Alan Kişilerdi Diğerleri Nedir O Migrate Hesap Mı Her Neyse Onlardan Kullanıp Sunucuda Dolaşıyorlardı
Genelde Premium Alan Kitle Youtuber Olduğu İçin Çoğu Türk Sunuculara Gelmiyor Genel Premium Kitle İse Birkaç Youtuber Görmek İçin MCSG - Hypixel Gibi Sunucularda Gerek Rank Kasmak Gerekse Türk Küfürbaz Kitleden Kurtulmak İçin Yabancı Sunucuları Seçiyor Gerçi Hangi Türk Sunucu Yabancı Sunucuların Sunduğu İçeriği Sunabiliyorki :p
Aynen bu kadar akıcı bir cevap için teşekkürler ben sustum :D

UcanKofte

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaş oyun yapımcısının verdiği emeğe uğraşa saygı gösteren Türk çok yok ,nasıl olsa dünyanın en iyi oyunlarından biri onlarda para bol ben enayimiyimde para vercem gibi bir düşünce var , hak yiyorsun diyoruz ,adamın verdiği cevap aynen şu , Kredi kartım yok alamıyorum.İninal var ,paypal kart var .sanki oyuna çok destek veriyorlar da bizde onlara premium server açıcağız ,bidaha zor açılması .Yönetiminde bulunduğum kaç sunucuya destek geldi ?! MassiveMine ,Craftoloji veya
SonOyuncu Yönetiminden ,Speaw'ın açtığı MineOlympus ,SlimeBox ekibinin açtığında ? yok ,taş çatlasa 20-30 kişi.

kavgayok12

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben premium almistim ve pisman degilim . Crack oyunu demoda oynamak gibi birsey. Kendi skinini yapamiyorsun . Anormal anormal isimler falan :S avatarini kisisellestiremiyorsun . Premium iyidir

Pyme

-__-
En iyi cevaplar
0
Türkiyede kimse kolay kolay pre yapamaz.. Pre oyuncu sayısı çok çok az.. Dövziz fiyatları tavan yapmış durumda.. yani şöyle düşünebilirsiniz.. Siz preyi 70 liraya alırken adama o para 30 liraymış gibi geliyor..