Mcskinsearch sorun

PilotArmyPro

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar,ben Premium sahibiyim (TufanYldiz) ve skinim de yüklü.Ama mcskinsearch.gamer.com.tr 'da adım çıkmıyor.

Niye çıkmıyor bilen var mı? Çıkmasını çok istiyorum :)

mcskinara.gamer.com.tr/user/TufanYldiz

Son düzenleme:

CrafterMan24

Arduino is my life :C
En iyi cevaplar
0
Bazen botlar tüm skinleri yakalayamıyor, boşver bence çıkmaması çok daha iyi...

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
1.8 Geldiğinden Beri Yeni Alınan Hesaplar McSkinSearch'a Geçmiyor Diye Biliyorum @UmutYıldızYT De Böyle Bir Konu Açmıştı Ve Hala Skini Orada Yok
Gözükmemesi Senin İçin Bir Velinimet Crack Oynayan Kişiler İsmin Üzerinden Prim Yapacaksak Adı Tufan Olan McSkinSearch a Yazınca Orada Çıkar Çıkmaz O İsmi Kullanacak Tamamen Gereksiz bir şey Site Tamamen Kapatılmalı Bence

ExtendedFox

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mcskinsearch artık düzgün çalışmıyor diye biliyorum :| Bırak neyse çıkmasın zaten :|

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.8 Geldiğinden Beri Yeni Alınan Hesaplar McSkinSearch'a Geçmiyor Diye Biliyorum @UmutYıldızYT De Böyle Bir Konu Açmıştı Ve Hala Skini Orada Yok
Gözükmemesi Senin İçin Bir Velinimet Crack Oynayan Kişiler İsmin Üzerinden Prim Yapacaksak Adı Tufan Olan McSkinSearch a Yazınca Orada Çıkar Çıkmaz O İsmi Kullanacak Tamamen Gereksiz bir şey Site Tamamen Kapatılmalı Bence
katılıyorum kaç sunucu bu yüzden benden şikayetci oldu.

PilotArmyPro

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Aslında doğru o da var. Son bir şey sormak istiyorum cevap veren olursa sevinirim:

1.8 Premium serverlere girince skinim gözüküyor ama 1.8 cracked serverlere girince skin gözükmüyor. Bu hesabın yeni olmasından kaynaklanıyor olabilir mi acaba?

Dul Bırakan

Ďℍ₰ ƐXƬΛSY ☠™ //// ƵŦ|☪ Naked™
En iyi cevaplar
0
Aslında doğru o da var. Son bir şey sormak istiyorum cevap veren olursa sevinirim:

1.8 Premium serverlere girince skinim gözüküyor ama 1.8 cracked serverlere girince skin gözükmüyor. Bu hesabın yeni olmasından kaynaklanıyor olabilir mi acaba?
McSkinSearchda olmayan skinleri NovaSkin de aratarak skinlerini kullanabilirsiniz ;=)

KaptanHero

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Minecraftskin Search taki skin yayinlama sisteminden kaynaklaniyor yani senin yüzünden degil. Ayrica bence gozukmemesi cok iyi

UmutYıldızYT

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
En başta üzülmüştüm ama sonra bi baktım ki iyi ki olmuş lan dedim :D

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
En başta üzülmüştüm ama sonra bi baktım ki iyi ki olmuş lan dedim :D
İsmi Umut Olan Adam Direk SkinSearch Dan Girip Umut Olanlardan Birini Kullanıyordu Bazıları Sırf Bu Yüzden Skinini Kız Skini Yapıyordu Gene Kullanıyorlardı :p

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
UmutYıldızYT Bi Bakarmısın ? Şimdi Ben Pre Alıcam Fakat Kredi Kartı Numarasını Veremiyorum.Yani Güvenemiyorum Mojanga Peki Nasıl Alabilirim :(

UcanZebra

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yalnız burada birçok arkadaş iyi bir şey olduğuna değinmiş ama sanıldığı kadar da değil bence. Skinimin avatarını yapacaktım, program benden ismimi istedi ve yazdığımda bulamadı bile. Aynı zamanda crackli serverlara girildiğinde steve veya alex olarak kalmamız da bir ayrı sinir bozucu. Keşke kıytırık bir crack sitesinin (Mcskinsearch) yaptığını Mojang da yapmaya zahmet edebilse

TheCarrotDairy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çıkmasın, aman çıkmasın. Sonra pişman olursun çıkmadığına şükret.