Arama sonuçlarınız

1. Zakko

Orta Çağ ( Medival Yapı )--- Rpg Server Mapimiz

Kendi yaptığım haritalar üzerinden ve "İnsanların yaptığım yapıları sevdiği" için eğer o arkadaş yapamamışsa bile(çünkü ilk okuduğum anda cevap verme gereği duydum)ben sana (-)'lerini söyleyeyim hemen : Map çok özensiz duruyor. Yani demek istediğim bazı evler yeni yapılmıştır, bazıları 10 yıl...
  2. Zakko

Medieval builderliğin iyimidir? dahada fazlası builderliğin iyimidir? çünkü bu mapi olağan üstü...

Medieval builderliğin iyimidir? dahada fazlası builderliğin iyimidir? çünkü bu mapi olağan üstü yapmaya çalışıyorum. Yani alınma ama hani eğer iyi bir builder değil isen olmaz dostum. Sen bana yaptığın medieval(orta çağ) tarzı evlerin 1-2 resimlerini at ( her resim farklı bir yapı olsun )...
  3. Zakko

Minecraft Orta Çağ Şehiri Haritam[Baeljork][Builder Aranır][Yapım Aşaması][Resimli]

Worldpainter'da yaptığım haritayı export ediyorum. Export edince zaten bildiğimiz harita ortaya çıkıyor, bende onu alıup adını world koyuyorum ve server dosyamın içine atıyorum :) Sen Single yapacaksan onu çalıştıra %appdata% yazarak .minecraft/save dosyasının içine atabilirsin. Dip Not : Geri...
  4. Zakko

hohohohohoho geri geldim SALAK gibi bilgisayarımı yedeklemeden format attığım için okadar...

hohohohohoho geri geldim SALAK gibi bilgisayarımı yedeklemeden format attığım için okadar uğraşım gitti yeni harita yapıyorum!
  5. Zakko

Minecraft Orta Çağ Şehiri Haritam[Baeljork][Builder Aranır][Yapım Aşaması][Resimli]

İkinizede teşekkürler! Yakında ilk şehrim biterse o şehirle ilgili bir video yapmayı düşünüyorum.
  6. Zakko

1) Yorumun için teşekkürler! 2) Mapi birazcık daha zenginleştirdim! İşte Görüntüleri : Beğendiyseniz lütfen konuya yorum yapıp beğenmeyi unutmayınız! Ayrıca yanıma bana yardım edecek builder arıyorum onuda aşağıya yazarsanız bakabiliğrim durumunuza :) iyi günler / akşamlar !
  7. Zakko

Tamriel'den ve asya kıtasından esinlendim :D Elder Scrolls serisini çok severim fanboy tarzı bişeyim.
  8. Zakko

:D dediğin mantıklı fakat okyanusta. Yani bir ada gibi ama anakarayla arasında kocaman ve derin bir nehir(veya herneyse)var :D Hatta Haritamın Dynamic Map ile görünüşü şu şekilde(Büyüklüğünü göstermek için SS çekmiş olabilirim :p ) : Bütün Haritayı 30-60dk arasında yaptım. Edit : 2. Monitör...
  9. Zakko

Yorumlarınız için çok teşekkürler! EGOM okadar yükseldiki kendimi NewHeaven ekibindenmiş gibi hissettim bir an :P
  10. Zakko

Uyarın için teşekkürler, o evleri okadar sevmediyseniz yenileme vakti gelmiş demektir. :D Bu konuyu açtıktan sonrada bir yapı yapayım demiştim hem onla beraber bir shadersız resim burda :
  11. Zakko

o evler birazcık daha orta kademeli insan için, bunu vurguladığın için teşekkürler evlerimi daha detaylı yapmaya çalışacağım.
  12. Zakko

Orta Çağ builderi arasanız beni bir düşünün derim...

Orta Çağ builderi arasanız beni bir düşünün derim...
  13. Zakko

Merhaba arkadaşlar, ilk olarak konuyu doğru yeremi açtım bilmiyorum ama bence burası mantıklıydı :p Neyse konuya gireyim ozaman.Merhaba arkadaşlar, ben minecraftı alphadan beri oynuyorum ve artık survival yapmak bana sıkıcı geliyor(Tekkitte bile), bende kendimi creative verdim, canım sıkılınca...
  14. Zakko

YELLOWCRAFT REZILLIGI!

arkadaşlar bakın emekle pro4 set bastım.Sonra serveri geri aldılar,Bütün pro4üm gitti 2 SET! sonra gittikten sonra klan kurup sehir yaptim dag sehri ile liman sehri 6 kisiydik serverda daha gelecekler vardı,sonra birdaha geri alindi server ve pro4lerim geldi sehrim gitti simdi ben ne diyeyim...
  15. Zakko

YELLOWCRAFT REZILLIGI!

arkadaşlar bakın emekle pro4 set bastım.Sonra serveri geri aldılar,Bütün pro4üm gitti 2 SET! sonra gittikten sonra klan kurup sehir yaptim dag sehri ile liman sehri 6 kisiydik serverda daha gelecekler vardı,sonra birdaha geri alindi server ve pro4lerim geldi sehrim gitti simdi ben ne diyeyim...
  16. Zakko

eBonyTEAM Grup Kurmak...[[Hepsi İçeride]]

Merhaba arkadaşlar ben arkadaşlarımla eBonyTEAM adı verilmiş bir grup kurdum.Ama o arkadaş çıktı ve bende tek kaldım zaten bizimle çalışacak kişiler arıyorduk arkadaş beni yanlız bıraktı. İlk olarak Bu Grup neler ile ilgilenecek? Derseniz Şöyle Anlatırım: -Animasyon(öğrenmeye çalışıyorum)...
  17. Zakko

eBonyTEAM .:::.:::.:::._Hepsi İçeride_.:::.:::.:::.

Merhaba arkadaşlar ben arkadaşlarımla eBonyTEAM adı verilmiş bir grup kurdum.Ama o arkadaş çıktı ve bende tek kaldım zaten bizimle çalışacak kişiler arıyorduk arkadaş beni yanlız bıraktı. İlk olarak Bu Grup neler ile ilgilenecek? Derseniz Şöyle Anlatırım: -Animasyon(öğrenmeye çalışıyorum)...
  18. Zakko

eBonyTEAM|Minecraft Skin Çalışmaları|4 Adet Skin|

Skype varmı? varsa özelden gönder
  19. Zakko

öyle olsaydı sadece tekkit ftb yerinde veya RPG bölümünde görünmezdi konu.Eğer server konusu...

öyle olsaydı sadece tekkit ftb yerinde veya RPG bölümünde görünmezdi konu.Eğer server konusu açacaksan düşünürsün kıymetini bilirsin bu işemek değil sonra gene server açman zor olur.
  20. Zakko

TEKKIT/FTB TARZI ALT KONULARA FACTİON SERVER KONUSU AÇMAYIN VALLA AĞZINIZI BURNUNUZU S.....

TEKKIT/FTB TARZI ALT KONULARA FACTİON SERVER KONUSU AÇMAYIN VALLA AĞZINIZI BURNUNUZU S.....
  21. Zakko

Tekkit 1.5.2 91.121.62.31:31

Artık böyle şeyler için moderatörlerin veya işte herneyse olması gerekiyor.Bu kontrol edilmeli her alt konuda var adamlar benimle oynarmısın? alt konusuna Faction server konusu açmış akıllanı lan biraz burada küfür edemiyorum ama içimden daha duymadığınız küfürler geçiyor.TROLLEMEYIN!