Orta Çağ ( Medival Yapı )--- Rpg Server Mapimiz

Sizce map şu an nasıl arkadaşlar ?

• Güzel

Kullanılan: 6 30.0%
  • Orta

Kullanılan: 0 0.0%
  • Gelişrilmeli

Kullanılan: 14 70.0%

• Kullanılan toplam oy
    20
  • Anket kapatılmış .

Zakko

Marangoz
En iyi cevaplar
0
teşekkür ederiz fikriniz için lakin kötü butonunu yakında eklerim bu arada birde sen yaparmısın merak ettim builderliğin ne kadar iyi bukadar kesin konusan biri için sanırım süper olman lazım teşekkürler yorumunuz için tekrar.
Kendi yaptığım haritalar üzerinden ve "İnsanların yaptığım yapıları sevdiği" için eğer o arkadaş yapamamışsa bile(çünkü ilk okuduğum anda cevap verme gereği duydum)ben sana (-)'lerini söyleyeyim hemen :

• Map çok özensiz duruyor. Yani demek istediğim bazı evler yeni yapılmıştır, bazıları 10 yıl evvelden beri vardır belki, bu detayları yapmamışsınız gibi görünüyor(ki zaten detay diye bir şey yok ortada).
  • Konuda gözümüzün içine kırmızı yazılarla DOĞA kelimesini sokmuşsun. Zaten eğer medieval(orta çağ) temalı bir harita yapıyorsan bunun gerekli olması lazım(ozamanlarda doğayı bozacak kötü şeyler pek bulunmadığı için).
  • Limanınız çok saçma, yani bildiğin liman dediğimiz şey öyle olmaz. Git bak bakayım(yakınında liman varsa) hiç limanlar öylemi? hiç hayatında denizde aynı hizada liman gördün mü?
  • Şehir kapılarının üstünde uçan bir yazı var...
Bunlar göze batan (-)'lerin, daha küçük olan eksilerinden bahsetmeyeceğim bile. Eğer bir Map(Harita) yapıyorsanız lütfen map yapmaya ÖZEN gösterin, insanlara göz kirliliği değil.