Minecraft Orta Çağ Şehiri Haritam[Baeljork][Builder Aranır][Yapım Aşaması][Resimli]

DeatHArroW

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Foruma daha yeni kayıt oldum . Sende ilk kayıt olduğunda 1 iletin varken bir konuya cevap yazmadınmı ? Forumu uzun zamandır takip ediyordum kayıt olmak şimdiye nasipmiş

Son düzenleme:

Drag422

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Foruma daha yeni kayıt oldum . Sende ilk kayıt olduğunda 1 iletin varken bir konuya cevap yazmadınmı ? Forumu uzun zamandır takip ediyordum kayıt olmak şimdiye nasipmiş
oda güzelde yeşil yazma seçmeden okunmuyor .s

Zakko

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Anakarayla arasında Nehir var demişsin öyleyse orası tam olarak ada olmaz anakarayla arasında Deniz olması gerek yada Okyanus neyse yinede biraz güzel ama daha güzelleride kesinlikle var
(bu forumdada meşaz yazarken insan korkuyor birisi cevap verip HAYIR ÖYLE DEĞİL BLAH BLAH diyecek fln diye çok fazla raslanıyor çünkü .s )
:D dediğin mantıklı fakat okyanusta. Yani bir ada gibi ama anakarayla arasında kocaman ve derin bir nehir(veya herneyse)var :D
Hatta Haritamın Dynamic Map ile görünüşü şu şekilde(Büyüklüğünü göstermek için SS çekmiş olabilirim :p ) :

Bütün Haritayı 30-60dk arasında yaptım.

Edit : 2. Monitör için kusura bakmayın.

Drag422

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
:D dediğin mantıklı fakat okyanusta. Yani bir ada gibi ama anakarayla arasında kocaman ve derin bir nehir(veya herneyse)var :D
Hatta Haritamın Dynamic Map ile görünüşü şu şekilde(Büyüklüğünü göstermek için SS çekmiş olabilirim :p ) :

Bütün Haritayı 30-60dk arasında yaptım.

Edit : 2. Monitör için kusura bakmayın.
tamriel e benzettim haritayı .s

Zakko

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Tamriel'den ve asya kıtasından esinlendim :D Elder Scrolls serisini çok severim fanboy tarzı bişeyim.

TheAlcatraz

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Harita Gerçekten etkileyici artı shader kullanarak birazda süsleme eklemişsin bende TES hayranıyım gerçektende benzettim güzel olmuş ama birazcık daha özen gösterebilseydin daha da etkileyici ve güzel olabilirmiş. Genede forum adına teşekkür ederiz harika olmuş.

Zakko

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Harita Gerçekten etkileyici artı shader kullanarak birazda süsleme eklemişsin bende TES hayranıyım gerçektende benzettim güzel olmuş ama birazcık daha özen gösterebilseydin daha da etkileyici ve güzel olabilirmiş. Genede forum adına teşekkür ederiz harika olmuş.
1) Yorumun için teşekkürler!

2) Mapi birazcık daha zenginleştirdim! İşte Görüntüleri :

Beğendiyseniz lütfen konuya yorum yapıp beğenmeyi unutmayınız! Ayrıca yanıma bana yardım edecek builder arıyorum onuda aşağıya yazarsanız bakabiliğrim durumunuza :) iyi günler / akşamlar !

MomryBey

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Gerçekten başarılı

SM-N910H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Zakko

Marangoz
En iyi cevaplar
0
İkinizede teşekkürler! Yakında ilk şehrim biterse o şehirle ilgili bir video yapmayı düşünüyorum.

SerialKiller

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Mapini beğendim de bir sorum olacaktı worldpainter ile hazırladığın haritayı minecraftın içine nerden atıyorsun?

Rewingle

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Builder olarak alabilirsin kardeş pm atarsan medievalım iyidir