Minecraft Orta Çağ Şehiri Haritam[Baeljork][Builder Aranır][Yapım Aşaması][Resimli]

Zakko

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar, ilk olarak konuyu doğru yeremi açtım bilmiyorum ama bence burası mantıklıydı :p
Neyse konuya gireyim ozaman.Merhaba arkadaşlar, ben minecraftı alphadan beri oynuyorum ve artık survival yapmak bana sıkıcı geliyor(Tekkitte bile), bende kendimi creative verdim, canım sıkılınca gidiyorum orta çağ evleri belediyeleri falan yapıyorum. Bu haritamda kendime bir Fantasy world kurmak istiyorum hani bir LOTR gibi.

İlk olarak kendime özel olarak WorldPainter'da haritamı yaptım. Sonra burada güzel bir nokta seçip oraya kuruldum. Kurulduğum yer bir ada olup ana karayla arasında bir nehir var.Neyse ben hemen şehrimin resimlerine geçeyim.

Arkadaşlar aranızda orta çağ mimarisi iyi olanlar ve benle bu haritayı geliştirmek isteyenler aşağıya yorum atabilir.

Harita geliştikçe resimler gelecektir!

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bazı evler diğerlerine göre özensiz duruyor onun dışında gayet iyi.

Zakko

Marangoz
En iyi cevaplar
0
o evler birazcık daha orta kademeli insan için, bunu vurguladığın için teşekkürler evlerimi daha detaylı yapmaya çalışacağım.

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
o evler birazcık daha orta kademeli insan için, bunu vurguladığın için teşekkürler evlerimi daha detaylı yapmaya çalışacağım.
Ayrıca konuyu küp sanatı bölüme açmalsıın rapor et kullanarak konuyu taşıtabilirsin.

Mmtern

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evlerin yapimi benzeseydi daha guzel olurdu fakat bu haliyle de cok hos.

UmutYıldızYT

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence Mükemmel Shaders Olmadan Resim Atarsan Sevinirim.

Zakko

Marangoz
En iyi cevaplar
0

Zakko

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Yorumlarınız için çok teşekkürler! EGOM okadar yükseldiki kendimi NewHeaven ekibindenmiş gibi hissettim bir an :p

Drag422

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Anakarayla arasında Nehir var demişsin öyleyse orası tam olarak ada olmaz anakarayla arasında Deniz olması gerek yada Okyanus neyse yinede biraz güzel ama daha güzelleride kesinlikle var
(bu forumdada meşaz yazarken insan korkuyor birisi cevap verip HAYIR ÖYLE DEĞİL BLAH BLAH diyecek fln diye çok fazla raslanıyor çünkü .s )

DeatHArroW

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
  • Çok güzel olmuş :) Ben bu kadar güzel yapamıyorum :(