_GooDeR_ kullanıcısının son içeriği

1. G

SEUS Shader Bulut sorunu Çözüm Varmı?

Olmadı dostum Bulutlar zaten kapalıydı dediğin gibi tersine yaptım ettim olmadı.Shader'dan bulut ayarlarının hepsini kurcaladım yine olmadı Bi tek ben yaşıyorum bu sorunu valla bak :( Beyler yardım lütfen ya
  2. G

Hepsinde denedim diğer shaderpack'ların bu tür bulut olanlarda çizik sorunu yok sadece SEUS'ta problem var. Kuzenimin PC'sine yükledim SEUS'u onda böyle bi sorun yok bi benim pc'de var nedir acaba bu sorun? SEUS'u da hiç ellemedim hatta en baştan indirdim tekrar denedim yine aynı hata. Lütfen...
  3. G

İnternetten SEUS diye arattır hemen çıkıyor zaten atmaya gerek yok bence. Dostum zevk meselesi bu sana güzel görünebilir bana kötü görünebilir.Bu sorunu düzeltmem gerekiyor emin ol çok kötü duruyor o çizikler.
  4. G

Evet beyler bu Shader Pack çok hoşuma gidiyor ama bi sorun var bulutlar bende çizik çizik görünüyor bunun sebebi nedir? Sanırım bi ben bu sorunu yaşıyorum Netten araştırdım hiç bu tür sorun görmedim.Lütfen yardım edin göze çok batıyor.
  5. G

shaders sorunu 1.10.2

İntel ekran kartı ile shader deneme
  6. G

Minecraft açılmama sorunu

Kardeşim hiç bu tür hata bulamadım Yeni güncellemelerde acaba düzeltirler mi bu sorunu?
  7. G

Minecraft açılmama sorunu

Önceden oyuna girerdim ederdim bi gün pc'yi açtığımda oyunda ki hiçbir sürüm açılmıyor mod yok bişi yok oyunu silip tekrar yükledim hala açılmıyor ne yapabilirim? PLAY'a bastığımda bu sorunla karşılaşıyorum lütfen yardımcı olun
  8. G

Minecraft 1.10 Shader Sorunu

PC Özelliklerim : CPU : Intel(R) Core(TM) i7-6700HQ CPU @ 2.60GHz Ram : 8 GB Ekran Kartı : Nvidia Geforce GTX 950M Sistem Türü : 64 bit Arkadaşlar minecrafta 1.10 forge kurdum ve oyunun dosyalarında "mods" klasörü oluştu ana menüye sorunsuz girdim sonra çıktım ve "mods" klasörüne shadermodcore...
  9. G

İndustrial Craft

teşekkürler zaten googleye yazdım bronzu ama bulamadım makinaları güneş enerjisiyle çalıştırabilirmiyiz çalıştırabiliyorsak nasıl yapılıyor söylermisin ?
  10. G

İndustrial Craft

İndustrial Craft modunu kurdum fakat mod hakkında pek bilgim yok generator yaptım yanına macerator onun yanına extractor fakat generator kömür koyunca bu makinelere enerji geliyor kömürsüz enerji elde etme şansım yokmu ? ve bronz nasıl yapılıyor madende falan bronz bulunmuyor yardım edin lütfen
  11. G

Bana Mod Paketi Yapabilecek Birisi Var Mı?

arkadaşım internette bir sürü mod var seçip seçip modpack yapabilirsin :) ben bir sürü mod seçtim 57 tane mod oldu gayet güzel oldu
  12. G

Shader Kasarmı ?

biraz ayarlarla oynadım ve fps arttı teşekkürler :)
  13. G

Shader Kasarmı ?

uzaklık ? anlamadım ?
  14. G

Shader Kasarmı ?

:( 1.7.10 kullanıyorum shaderi
  15. G

Shader Kasarmı ?

beyler kurdum medium shaderda 17 fps alıyorum :(