SEUS Shader Bulut sorunu Çözüm Varmı?

_GooDeR_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Evet beyler bu Shader Pack çok hoşuma gidiyor ama bi sorun var bulutlar bende çizik çizik görünüyor bunun sebebi nedir? Sanırım bi ben bu sorunu yaşıyorum Netten araştırdım hiç bu tür sorun görmedim.Lütfen yardım edin göze çok batıyor.

Bycakr

Ağır Eleştirici
En iyi cevaplar
1
Hocam bence gayet güzel duruyor :D
Pek bilmiyorum sorunuda bana bunu yollarmısın ben çizgilide kullanırım :D

_GooDeR_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hocam bence gayet güzel duruyor :D
Pek bilmiyorum sorunuda bana bunu yollarmısın ben çizgilide kullanırım :D
İnternetten SEUS diye arattır hemen çıkıyor zaten atmaya gerek yok bence.

Dostum zevk meselesi bu sana güzel görünebilir bana kötü görünebilir.Bu sorunu düzeltmem gerekiyor emin ol çok kötü duruyor o çizikler.

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1.10.2 sürümü ve üzerinde bu hatayla hiç karşılaşmadım daha güncel bir minecraft versionunda dene

_GooDeR_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1.10.2 sürümü ve üzerinde bu hatayla hiç karşılaşmadım daha güncel bir minecraft versionunda dene
Hepsinde denedim diğer shaderpack'ların bu tür bulut olanlarda çizik sorunu yok sadece SEUS'ta problem var.

Kuzenimin PC'sine yükledim SEUS'u onda böyle bi sorun yok bi benim pc'de var nedir acaba bu sorun?

SEUS'u da hiç ellemedim hatta en baştan indirdim tekrar denedim yine aynı hata.

Lütfen yardım edin

Rookies

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Shader optionsta Cloud (Bulut) ayarı olmalı oradan ayarları düşürüp yükselterek deniyebilirsin ayrıca video ayarlarından bulutları kapat seçeneği var orası kapalı ise açıp ayarların tersini deniyerek çözüme ulaşacaksın .

_GooDeR_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Shader optionsta Cloud (Bulut) ayarı olmalı oradan ayarları düşürüp yükselterek deniyebilirsin ayrıca video ayarlarından bulutları kapat seçeneği var orası kapalı ise açıp ayarların tersini deniyerek çözüme ulaşacaksın .
Olmadı dostum Bulutlar zaten kapalıydı dediğin gibi tersine yaptım ettim olmadı.Shader'dan bulut ayarlarının hepsini kurcaladım yine olmadı Bi tek ben yaşıyorum bu sorunu valla bak :(

Beyler yardım lütfen ya