Zencimusa'nın Bütün Çalışmaları

DiPlayZ

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
beyler kıskançlık yapmayın hatta isterseniz adamla iddaya girin hamchili swde sizin gözünüz önünde yapsın bu benim fikrim ve kardeşim tekrar diyorum mükemmel olmuş sen bunlara bakma kıskançlıktan ne yapacaklarını şaşırmışlar utanmasalar biz sen hariç hepberaber yaptık bunu sen bizden çalmışsın diyecekler

DiPlayZ

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
sen tamamen redstoneden oluşan yani ne biliyim işte minigames fln olan bi sw kur gelmez isem .....

Fursum012

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Server ve build benden redstone senden olsun :)

LarcousSourceTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bunlar manyak be tanesini 1 yılda yapamam hatta istesemde yapamam süpersin

al1mert

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.5.0 ile redstone karşılaştırıcı filan da geldi artık bilgisayar filanda yaparsın :)

al1mert

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ama ALU nasıl yapılıyor biliyorum. 7 bitlik yaptım bir tane ekrana bağlayacam sadece. O zaman da hesap makinesi oluyor ehehe.
:D şu redstone comparatorle filn daha kolay yaparsın heralde kocaman kocaman devreler kurmana gerek kalmaz bilgisayarda o kadar kasmaz heralde :) bu arada hamachiden konuşalım :)

zencimusa

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
http://www.facebook.com/kutay.altintas al ekle sethbling falan değilim ben isteyen eklesin. Comparator çok ilginç bir şey. ALU yaparken işe yaramaz belki ama çok ilginç özellikleri var. İleride resim çizilip kaydedilen bir proje yapmayı düşünüyorum. 16 bitlik memory cell yapılıyor comparatorla mesela çok işe yarar. Zamanlayıcılar için de iyi ama daha pek ısınamadım ben :(