Türkiye'de Neden Towny Sunucu Yok?

atrea

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Açılacak, muhtemelen bu konuya gelen veya gelecek olan kişilerin çoğu sunucuda olmayacak.
Lapüslü fekşınlardan bıktık açında oynayalım(bunu 10 20 kişi der)Sunucu açıldığında 10 kişi anca olur veya hiç olmaz. Bununla aynı mantık
Townyden haberi olmayan gelince bu ne ya lapis yok bir şey yok ne biçim server bu a(bilmem ne bilmem ne). Sonra serverdan çıkıp gidecek. Kısaca tutmaz. Bir aralar skygrid sunucusu açılmıştı 2 gün falan oldu oyuncu yetersizliğinden kapandı.

Haklısın. Geçen günlerde lapssiz faction denedim ama yine oyuncu yetersizliğinden kapattım. Bütün reklamlarda lapis yok diye belirtmeme rağmen lapis nerde diyenler oluyordu.

TheDarkLast

Sonsuza kadar Adalet!
En iyi cevaplar
0
Çok istiyorsanız ben açayım. Sunucum Faction olabilir, HUB olarak farklı bir Oyun eklemek istiyordum zaten. Faction - Skyblock tarzından sıkıldıydım. Faction - Towny olursa bilemem :D Güzel bir şey yapmaya çalışacağım, çok istekliyseniz tabii. Lapissiz sunucu aç, oynayalım diyipte, gelmeyenler :C

Sxyen

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beyler 1 Gb Server Açıcam Başta Tutarsa ( 10 Kişi Olsak Bile Kaliteli Oyuncular Olmassa 2 Gb Yada 3 Gb yapıcam )

Çok istiyorsanız ben açayım. Sunucum Faction olabilir, HUB olarak farklı bir Oyun eklemek istiyordum zaten. Faction - Skyblock tarzından sıkıldıydım. Faction - Towny olursa bilemem :D Güzel bir şey yapmaya çalışacağım, çok istekliyseniz tabii. Lapissiz sunucu aç, oynayalım diyipte, gelmeyenler :C
sen aç yada oda olur :D

atrea

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
@Sxyen
@TheDarkLast
Yinde diyorum Towny pluginlerinin Türkçeleştirilmesi ve tanıtılması zor olacak. Altından kalkabilecek misiniz?

FettahBayan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok sağlam bir towny - Rpg tarzı sunucusuyla karşınıza gelicez. BEKLEYIN :)

OrnitorenkAdam

Hıyar isteyen köpekbalığı
En iyi cevaplar
0
Eğer hamachi açarsanız şu an bile gelebilirim :(