TÜRKİYE HARİTASI V1.2

brke13

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Denemedim Ama Resimlerden Anlaşılıyor Ülkemizi Yapmayı Düşünenler OLması Ne Güzel Tebrikler .!.

T4yl4n

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Dehşet..
Valla helal olsun çok güzel yapmışsın. :)

erdem_421

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
çok güzel gerçekten tebrik ediyorum çok emek var. şehirleri yaparsan eğer mükemmel bir şey olur :alkış:

OgzDmr

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Helal olsun çok güzel olmuş.

MCByLoneLy

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bravo Cok Guzel Ve Harika olmus fırat dicle gibi seylerde eklesen bide sehirlerde olsa daha cok guzel olur. ve bide indirirken su hatayi aliyorum

File Belongs to Non-Validated Account.

The resource you are trying access belongs to an account that has not yet been validated

Still have questions, or think we've made a mistake? Please contact support for further assistance.

samil25

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Harika bir çalışma tam sürümünü dört gözle bekliyorum kolay gelsin (rep verildi)

GamesFT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bende böyle görmüştüm dünya haritası idi hangi program ile yaptın?

World Painter
İstanbul fazla yeşil olmuş :) Geri kalanı şimdilik güzel. önemli dağ ova ve nehirlerin eklenmiş halinide görmek hatta bu mapi bitirince burda birilerinin advanture map hazırlamasınıda isterim açıkcası :)

Ellerine sağlık gerçekten emek ile yapılmış bir çalışma yardım gerekiyorsa ÖM atabilirsin yardım ederim elimden geldikce :)[DOUBLEPOST=1378162164,1378162045][/DOUBLEPOST]

Bak bu fikir güzelmiş :p

Denemedim Ama Resimlerden Anlaşılıyor Ülkemizi Yapmayı Düşünenler OLması Ne Güzel Tebrikler .!.

Dünyayı da Yapabilirsin Zor Olur Ama :)

:) Olabilir
güzel :\" title=
Dehşet..
Valla helal olsun çok güzel yapmışsın. :)

Helal olsun çok güzel olmuş.

Bravo Cok Guzel Ve Harika olmus fırat dicle gibi seylerde eklesen bide sehirlerde olsa daha cok guzel olur. ve bide indirirken su hatayi aliyorum

The resource you are trying access belongs to an account that has not yet been validated

Still have questions, or think we've made a mistake? Please contact support for further assistance.

Harika bir çalışma tam sürümünü dört gözle bekliyorum kolay gelsin (rep verildi)

Hepinize Teşekkür Ederim :) (Link'i Yeniliyorum Şimdi)[DOUBLEPOST=1378253310][/DOUBLEPOST]Link Yenilendi :)

samil25

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adalarıda orneğin Kuze Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ni veya gökçe ada gibi adalrı yaparsan çok daha gerçekçi olur

kros123

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Linke tıklıyorum media fire çıkıyor ve şöyle yazıyor

MCByLoneLy

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Beyler Mediafire hata yapanlar yeni linki kopyalayarak yapsinlar bende ayni hata yapti kopyaladim sıkıntı olmadi.

L

LifeTaker

Ziyaretçi
Dostum yeni güncelleme ile çok daha gerçekçi bir görünüme sahip olmuş Türkiye'miz :) Hakkari'den çok mersin çilek mahallesine atmak isterdim oradan çok uzaktayız ama haberlerde hep görüyorum tam terörist mahallesi :(

normender2012

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Dostum yeni güncelleme ile çok daha gerçekçi bir görünüme sahip olmuş Türkiye'miz :) Hakkari'den çok mersin çilek mahallesine atmak isterdim oradan çok uzaktayız ama haberlerde hep görüyorum tam terörist mahallesi :(

Kardeş ben Adanadayım ama çilek mahallesi çok belalı herkes duyuyor hatta bi ara uzak tanıdık bi düğün yapmıstı oralarda molotofla 3 kuzendik biz bizi kovaladılar.