TÜRKİYE HARİTASI V1.2

HarperTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Biraz daha geliştir ev filan :D çok güzel olmuş tebrikler

Progr4mm3r

Running in the memes
En iyi cevaplar
0
Bence G4mesFT Kıdemli Üye hak ediyor. (Bu Kıdemli Üye değil ne konuşuyor demeyin hak etmediğimi biliyorum daha kaç konum var :))

tarikbyrk

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Normalde Hep Yabancılar Yapardı Biz ' Vay Bea ' Derdik Ama Şimdi Bir TÜRK'ün Bize ' Vay Bea ' Dedirtmesi Beni Gururlandırdı Ellerine Sağlık Tebrik Ederim Kardeşim :) ...

bgencacat

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Çok iyi olmuş çok ta güzel iyi olmuş

GamesFT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eline sağlık süper

Bence G4mesFT Kıdemli Üye hak ediyor. (Bu Kıdemli Üye değil ne konuşuyor demeyin hak etmediğimi biliyorum daha kaç konum var :))

Belki :p
ÇOK GÜZEL OLMUŞ !! :ROFL:
Normalde Hep Yabancılar Yapardı Biz ' Vay Bea ' Derdik Ama Şimdi Bir TÜRK'ün Bize ' Vay Bea ' Dedirtmesi Beni Gururlandırdı Ellerine Sağlık Tebrik Ederim Kardeşim :) ...

Çok iyi olmuş çok ta güzel iyi olmuş

Teşekkürler :)

Mkarslan_happyspor

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Azimle ve sabırla istesek değil Gazamo, HyPixel, ACtennisAC kralı gelse karşımızda duramaz ama işte milletimiz üşengeç ve kolay sıkılan bir yapıya sahip olduğu için biraz zor oluyor haliyle... Bence yaklaşık 1 yıllık bir azimle ve büyük bir takımla buraya fabrikalar, evler vs. eklenebilir. Yani bi 20 kişi olsa rahatlıkla belki de 6 ayda bile yapılır. Senin projene gelince gayet güzel olmuş tebrikler, inşallah ileride daha da başarılı bir şeyler yapabilirsin...

L

LifeTaker

Ziyaretçi
Azimle ve sabırla istesek değil Gazamo, HyPixel, ACtennisAC kralı gelse karşımızda duramaz ama işte milletimiz üşengeç ve kolay sıkılan bir yapıya sahip olduğu için biraz zor oluyor haliyle... Bence yaklaşık 1 yıllık bir azimle ve büyük bir takımla buraya fabrikalar, evler vs. eklenebilir. Yani bi 20 kişi olsa rahatlıkla belki de 6 ayda bile yapılır. Senin projene gelince gayet güzel olmuş tebrikler, inşallah ileride daha da başarılı bir şeyler yapabilirsin...

doğru diyorsun da iyi builderim diyenlere bakıyorum bi iş yok. Yaptıkları sadece odundan ev?! Forumda çok iyiler de var ama onları da toplasan en fazla 7-8 bilemedin 10 kişi :p Kendimi bu grubun içine katamıyorum ben de :SAD