Telefon Alacağım

DamRISH

Donuts :3
En iyi cevaplar
0
LG,Huawei al. Huawei biraz kazıklarda iyi firma,LG kalitede sınır tanımaz. Tabi Apple markada alabilirsin paran varsada. Sırf Launchbox ta elimde şekil olsun diye alırsan Siri hanım ile konuşursunuz baş başa. Iphone'u kapsamalı alanlar (İş sektörü) için alda. Tabi çalışıyorsan .

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
. .LG G3'ü kastırmak gerçekten büyük iş, artık nasıl kullandıysanız telefonu.
. .Elinizde bulunan Lumia 720'ye WP10 yükleyip aynı yorumu tekrar yapar mısın? WP telefon var elimde (Nokia Lumia 620) ve her türlü soruna sahip. Geri tuşunun dahi bozuk çalıştığı bir telefon. Kendi kendine kapanmalar, o ana sayfa mı deniyor, küplerin bulunduğu kısım, orada bile kasıyor. Arkaplandaki bir uygulamaya geçerken kitleniyor açıp kapatıyoruz.
. .Burada LG G3 gibi bir telefonu bu şekilde lanse etmek yanlış açıkçası. Şikayet edeceğiniz bir durum varsa detaylarıyla birlikte yorumlayın ki net bir görüş sahibi olalım. Telefonun ne süredir kullanıldığını, kullanıcının ne kadar bilgili olduğunu ve telefonun kasma vakasından önce ısınması, yorulması gibi olaylara sebebiyet verebilecek eylemler olup olmadığını belirtmeniz gerekiyor, böyle kuru kuruya "LG G3 aldım kilit açarken bile kastı" demek hoş değil.
. .Quad-core 2.5 GHz Krait 400 işlemciye sahip bir telefon LG G3, grafik işlemcisi ise Adreno 320, Asphalt 8 gibi bir oyunu bile rahatça oynatan bir telefonun kilit açarken kastığını söylemek, ne bileyim, ironik.
Asphalt 8'i lumia 720 de rahat oynuyorum. Evet G3 daha iyi ama aralarında aşırı fiyat farkı var.
performans/fiyat karşılaştırması yaptığımızda lumia kesinlikle alır. (tabi telefona çok para vermeyi seviyorsanız o ayrı.)

TheRedstoneEngineer

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Asphalt 8'i lumia 720 de rahat oynuyorum. Evet G3 daha iyi ama aralarında aşırı fiyat farkı var.
performans/fiyat karşılaştırması yaptığımızda lumia kesinlikle alır. (tabi telefona çok para vermeyi seviyorsanız o ayrı.)
Pardon, unutmuşum. Bir de nokia asla almam.

GT-P5110 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Karıştırmış olmayasın? Lumia 720 bu işlemciyle Asphalt 8 açar mı bilemiyorum.

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
sony xperia z3 compact alabilirsin samsung önermem akrabalarımda biliyorum çok kolay bozuluyor lg alabilirsin ama g4'e pek de iyi gözüyle bakmıyolar doğrusu ben sony , lg yada iphone üçlüsünden bir telefon almanı öneririm

Adragos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
illaha bunların birini alıcam diyorsan Note4 almanı tavsiye ederim :)

TheBloodyMask

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İPhone 6 applea sadece 300 dolara patlıyormuş o kazığı yiyecene hiç değilse Microsoft lumia al hem android değil hem de kazık değil :D Ne kullanıyorsunuz derseniz aveaintouch 4 kullanıyorum.

Avea inTouch 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

Krumb069

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
İPhone 6 applea sadece 300 dolara patlıyormuş o kazığı yiyecene hiç değilse Microsoft lumia al hem android değil hem de kazık değil :D Ne kullanıyorsunuz derseniz aveaintouch 4 kullanıyorum.

Android neden olmasın samsunglar kötü olabilir ama androidle alakali değil bu

TheBloodyMask

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oda doğru da android alma diyorlar ya hani android listeden çıktıysa diye söyledim yoksa rahatlıkla one plus öne alabilir