Telefon Alacağım

BYTH

300 tracks in my Adidas track jacket
Emekli
En iyi cevaplar
17
Androitten uzak dur, Asla appke ürünlerini alma, Sakın çin malı alma .s LG ve generel mobayil alma.

(WP al hayatını yaşa .s artan paraylada git kebap al mc preal falan. Mağazası kötü diyenlere inanma gameloft ve bağımsız yapımcılar dolduruyor magazayı. Tek clash of clash yok ama onun alternatifi Windows un age of Empires castle siege şeysi var. Ha birde bu wp ler 3310 soyundan geliyor diğerleri gibi ay büküldu , ay camı çatladı sorunu yok.)
Hadi...Age of Empires WP'da var mı?Hemen satıyorum telefonumu.

NemesisX

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Android işletim sistemli bir telefon alma sakın herkes gibi bende İOS öneriyorum o yüzden git İPhone 4s al %15 indirim var teknosa da bırak Samsung,LG bunlar bir süre sonra sorun çıkartır.

AkanCe

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Android işletim sistemli bir telefon alma sakın herkes gibi bende İOS öneriyorum o yüzden git İPhone 4s al %15 indirim var teknosa da bırak Samsung,LG bunlar bir süre sonra sorun çıkartır.
Ya haftaya kadar alcam tereddüt ettim hayalim note 4 ama galiba iphone 6 plus alacagim :)

AkanCe Tarafından Gönderildi

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
[DOUBLEPOST=1436358988,1436358459][/DOUBLEPOST]lg yi 3 seneden beri kullanıyorum hiçbir sorun çıkmadı şu anda ne sorunu çıkartıyormuş lgyi kötüleyenler
Fazla pahalı ve aşırı kasıyor. Tuş kilidini açarken bile kastığını gördüm.

Epistomoloji

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Tavsiyem Apple ürünleridir, Android'de her ne kadar ram olursa olsun illa bir süre sonra kasmalar başlıyor, engelleyemiyorsun. IOS işletim sisteminde ise bu sorun yok. 1 GB ram ile bile telefonlar tıkır tıkır çalışıyor. Alacaksan tavsiyem IPhone 6 veya 6 plus. Onun dışında 6s ve 6s plus çıkacak diye yayınlandı. Onu da bekleyebilirsin :) (Paran yetiyorsa)

Krumb069

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Androitten uzak dur, Asla appke ürünlerini alma, Sakın çin malı alma .s LG ve generel mobayil alma.

(WP al hayatını yaşa .s artan paraylada git kebap al mc preal falan. Mağazası kötü diyenlere inanma gameloft ve bağımsız yapımcılar dolduruyor magazayı. Tek clash of clash yok ama onun alternatifi Windows un age of Empires castle siege şeysi var. Ha birde bu wp ler 3310 soyundan geliyor diğerleri gibi ay büküldu , ay camı çatladı sorunu yok.)
androidde bir problem yok hem diğerlerine göre teknik özellikleri daha iyi (android beleş nasılsa :D)
WP bilmiyorum
android daha özgür istediğin gibi rom yükleyebilirsin root atıp diğer özelliklere erişebilirsin

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
iphone o zaman bedava? hangi serisinden bahsediyosun lg g4 de asla kasma olmaz ama ilk çıkardığı telefonlarda olabilir.
lg g3 kullanırken olmuştu. 1.500 liraya almamıza rağmen yarı fiyatına aldığımız nokia lumia 720 ondan daha iyiyidi.

DarkDraxill

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
lg g3 kullanırken olmuştu. 1.500 liraya almamıza rağmen yarı fiyatına aldığımız nokia lumia 720 ondan daha iyiyidi.
bende bir g3 kullanıcısıyım ama bende bu güne kadar hiçbir kasma olmadı o telefonu kullanma bağlı sen kalkıp internetten herşeyi indirirsen virüs girer kasar. ve nokia 720 den bahsetme bana[DOUBLEPOST=1436360237,1436360150][/DOUBLEPOST]nokia lg nin yanından bile geçemez

TheRedstoneEngineer

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya haftaya kadar alcam tereddüt ettim hayalim note 4 ama galiba iphone 6 plus alacagim :)

Tekrar söylüyorum, samsung ve apple asla önermem. Ki bir telefona 1.000 liradan fazla vermem. Telefon alıyonuz arabadan pahalı. Biniliyo mu? Hayır. Dünyanın en zengini olsan da saçma. Sırf gösteriş içinler.

GT-P5110 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Fazla pahalı ve aşırı kasıyor. Tuş kilidini açarken bile kastığını gördüm.
. .LG G3'ü kastırmak gerçekten büyük iş, artık nasıl kullandıysanız telefonu.
. .Elinizde bulunan Lumia 720'ye WP10 yükleyip aynı yorumu tekrar yapar mısın? WP telefon var elimde (Nokia Lumia 620) ve her türlü soruna sahip. Geri tuşunun dahi bozuk çalıştığı bir telefon. Kendi kendine kapanmalar, o ana sayfa mı deniyor, küplerin bulunduğu kısım, orada bile kasıyor. Arkaplandaki bir uygulamaya geçerken kitleniyor açıp kapatıyoruz.
. .Burada LG G3 gibi bir telefonu bu şekilde lanse etmek yanlış açıkçası. Şikayet edeceğiniz bir durum varsa detaylarıyla birlikte yorumlayın ki net bir görüş sahibi olalım. Telefonun ne süredir kullanıldığını, kullanıcının ne kadar bilgili olduğunu ve telefonun kasma vakasından önce ısınması, yorulması gibi olaylara sebebiyet verebilecek eylemler olup olmadığını belirtmeniz gerekiyor, böyle kuru kuruya "LG G3 aldım kilit açarken bile kastı" demek hoş değil.
. .Quad-core 2.5 GHz Krait 400 işlemciye sahip bir telefon LG G3, grafik işlemcisi ise Adreno 320, Asphalt 8 gibi bir oyunu bile rahatça oynatan bir telefonun kilit açarken kastığını söylemek, ne bileyim, ironik.

AkanCe

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Tekrar söylüyorum, samsung ve apple asla önermem. Ki bir telefona 1.000 liradan fazla vermem. Telefon alıyonuz arabadan pahalı. Biniliyo mu? Hayır. Dünyanın en zengini olsan da saçma. Sırf gösteriş içinler.

GT-P5110 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
babam dedi gel telefon alak diye ne diyeyim bütçe verdi 3.500 gecmesin diye o parayla pc toplarim ama toplama pc var :)