Sonvita | Baskınlar -15 Silah - Araçlar - Rebel,Polis,Sivil - İşler #Bakımda Açılacak !

Marinokun

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Başvurumu yaptım heyecanla bekliyorum Arma3 Altisi minecraft a olabildiğince uyarlamışsınız umarım role play ortamıda bukadar iyi uyarlanmıştır Başarılar diliyorum :)

SakarCRAFT

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
axel Umut_Brawl belki hatırlarsın başvurulardan baya destansı bir özgeçmiş yazdımda ne oldu benim başvuru o geçmişi yazmak 30 dkmı aldı ben ona yanıyorum ne oldu o başvuru :DD

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
ÇOK EKSİK VAR ÇOK SWYE GİRİYOM İLGİLENEN YOK KAVALO YA GİTTİM YANLIŞLIKLA MK -/SPAWN DİYE KOMUT YOK NASIL GÖRİ DÖNEM MESLEĞE NERDEN GİRCEZ BELLİ DEĞİL

SW yi kimseye önermem *** gibi sw mk swsinde daha ALLAH'ın selamını alan yok kafir swsi mk kimse konuşmuyo 6 kişi var mk swsinde daha
Sunucuda eksik olan sadece işler ilgi için ts3 adresimiz var sen sunucuya nasıl alındın onuda bilmiyorum oyun içinden oyun dışı konuşulamaz gideceğin yerleri belirlemek adına web haritası var /spawn komutu ne alaka canım kimse konuşmuyor derken sen nasıl alındın onu hala anlamış değilim konuşma menzili var 40 blok sunucu dünden önceki gün açıldı 15 kişi alındı dün sunucu gün boyu kapalı 2 gündür giremiyorum kısacası boş yorum yapmayalım

IJustWatchI

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Role Play hakkında bir şey bilmeyip burda saçma sapan yorum yapanları anlamıyorum konu yazısını , serverin amacını ve kuralını okumadan başvuru yapıyorlar sonra birsey anlamıyorlar gelip burda serveri kötülüyor ilk önce amacı ve role playı öğren sonra gelip burda sayıp savur emeğe saygı lütfen.

tunasofiyar

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Anlamıyorum gayet güzel yazmama ve yeterli '' rp '' bilgim olmasına rağmen başvurum kabul edilmemiş yakın bir arkadasımın başvurusu ile karşılaştırdıgımda benimkinin daha sağlam ve daha saglam bir hikaye üzerine kurulu olmasına ragmen benimki kabul edilmeyip onunki kabul edilmiş ve ben burayada aynı başvuru formunu yazsam okuyanların eminim başvurusu kabul edilmeli diyecekler. Neyse.

IJustWatchI

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Anlamıyorum gayet güzel yazmama ve yeterli '' rp '' bilgim olmasına rağmen başvurum kabul edilmemiş yakın bir arkadasımın başvurusu ile karşılaştırdıgımda benimkinin daha sağlam ve daha saglam bir hikaye üzerine kurulu olmasına ragmen benimki kabul edilmeyip onunki kabul edilmiş ve ben burayada aynı başvuru formunu yazsam okuyanların eminim başvurusu kabul edilmeli diyecekler. Neyse.
Kullanıcı adın ne ve tekrar başvuru atar mısın ?

tunasofiyar

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kullanıcı adın ne ve tekrar başvuru atar mısın ?
Tabi tekrar başvuru yaparım kullanıcı adım Baskan daha önceki sunucunuzda çok kötü bir ''rp'' başvurusu yapmama ragmen kabul edildi fakat bu çok iyiydi şaşırdım.Eve gidince tekrar basvururum.

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
4 gündür yokum arkadaşlar bunun için özür dilerim kaldığımız yerden devam herkesi ts'ye ve oyuna bekliyoruz başvurulara bakıldı.

Yarın çok güzel bir haber ile karşınızdayız

Treil

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Az kişide olsak roller güzel gidiyor, bekliyoruz sizleride

ephemra

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Başvurumu atıyorum hemen cevap gelirse anında ordayım iyi roller.

Hikayemde bir yanlışlık oldu düzeltmek için napabilirim :(((

Marinokun

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şuanda e-posta adresime erişim yapamayacak durumdayım Başvuru yapmıştım fakat ya hala bakılmamış yada reddedilmiş bilgi verebilirmisiniz ?
KanekiSenpai