Sonvita | Baskınlar -15 Silah - Araçlar - Rebel,Polis,Sivil - İşler #Bakımda Açılacak !

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6

Merhaba,
IP :
sonvita.nitrado.net
Website : http://sonvita.weebly.com/
Forum : sonvitaforum.10tr.net
Texture : http://www.mediafire.com/download/ykpjrjpkvcjo04a/Sonvita Resource 31.12.15.rar
TS3 :
78.143.39.180:15950
IP : sonvita.nitrado.net
Facebook : www.facebook.com/sonvita
Sürüm: 1.7/18
Öncedende açık olan SONVITA isimli sunucumuz, tekrar açılmasına karar verildi.Bu sefer 6 kişilik bir ekibimiz ile geldik, kalabalığız ve sizlere hizmet açısından daha büyüğüz ve iddalıyız.Sunucu yakşalık 2 haftadır yapılıyor, sunucuyu internet üzeriden izlemek için "http://5.62.127.14:8123/" adresine girebilirsiniz.Sunucumuzda bu sefer arma 3 altyapısı daha çok düşürdük, biraz daha moden'e yatkın şeylere yer verdik.Sunucumuzdaki sınıfları şenlendirdik "Polis,Sivil,Rebel,P.Ö.H", şenlenen sınıflara ayrıcalıklar güzellikler eklendi.Örneğin önceki sunucumuzdaki tüm özellikler aktif ve ek olarak sayılamayacak kadar ek getirildi.Bu eklerden örnek olarak; mülk başvuruları, ekipman ile doğum, oyun basitleştirildi, 15'den fazla silah eklenildi, silahlar 2 kat gerçekleştirildi, nişancı silahları menzil eklendi, iş çeşitleri arttırıldı, işlere lisanslar eklendi, rebel lisansı eklendi, bağışcı marketleri 3 adet oldu, polis sayısına göre soygunlar hazırlandı, hatasız soygunlar yapıldı, envanterinize ağırlık eklendi, piyasa ekonomi düzenlendi, ölündüğünde tüm para düşer, atm tüm para yatırılabilir, etkinlik çeşitleri eklendi, her hafta bağışcı çekilişleri, herkese konuşmak kapatıldı, konuşma menzili 40 metre olarak ayarlandı, rdm bölgeleri eklendi, karakol baskınları aktif, şehir ele geçirme aktifleşti, arananlar listesi eklendi gibi sayamadığımız birçok yenilik getirildi. Sunucuya girmek için sadece ip adresini yazmak yeterli..
Videolar,
Yetkili Listesi,
Axel102
Dedee

Sunucunun, özelliklerini bu kısımdan görebilirsiniz, tüm her şey yazacak değil tabikide.
Polis menüsü ve kelepçeleme,

Skortablosu ve susuzluk,
Polis ekipmanları,

Zırh modülleri,

Gece görüş,
Resource paketimiz,

Bağışcılar, sunucuya maddi konuda yardım eden kişilerdir, bağışının karşılığını oyunu engellemeyecek şekilde karşılıyoruz.Yapılan bağışlar bizim ayakta kalmamızı sağlıyorlar, alınan bağışcılar 1 ay sonra otomatik olarak silinmektedir, isteyen tekrardan alıp yenileyebilir bağışcınızı üstüne para vererek üstünü alabilirsiniz.Bağışcılar'da oyundaki tüm kurallara uymak zorundadır, bağışcıysanız kimseden üstün değilsiniz, bağışcınızı başka bir oyuncuya aktaramazsınız, oyuna girmeseniz dağil bağışcınız süresi gitmektedir, bağışcılarda yaşanan bir problem olursa 2 katı ile gün eklenir, para iadesi yapılmaz.Alan herkese teşekkürlerimizi sunarız iyi oyunlar, iyi günler.
Bağışcılar,

Mülk klan bölgesi başvurusu, forum adresimizden 4 kişi ve üstüyseniz; satışa çıkmış rebellere açık olan klan bölgelerine talip olabilirsiniz, belli bir ücret karşılığında klan bölgesi sahibi olabilirsiniz.

Yeşil bölgeler, şehirler yeşil bölgedir yeşil bölgenin içinde insan öldürmek vurmak yasaktır.Yeşil bölgeye savaş sırasında kaçmak bazı istisna durumlar dışında yasak değildir, karakol baskını, soygunlar gibi şeyler dışında yeşil bölgeye kaçmak yasak değildir..

Dynamic Map, internet üzerinden online harita demektir.İnternet üzerinden, oyuncu yerlerini görebilir konuşmaları okuyabilirsiniz.İnternet üzerinden gitmek istediğiniz yerleri belirleyebilirsiniz ve gidebilirsiniz.Kısacası tüm oyuncularımızın kullanmasını öneriyoruz her bakımdan kolaylık sağlayacaktır.

Siviller, hayatlarını normal vatandaş biçimde geçiren kişilerdir.Oyununa bakarlar çalışırlar, gelişirler polisler ile araları iyidir halk ile ilişkileri iyidir.Yaşamlarını ailevi hayatın akışına bırakan kişilerdir.
Polisler, hayatlarını insanları korumaya ve güvende tutmaya adamış seçilmiş kişilerdir.Polisler halk adına adalet getiren kişilerdir, legal dışına çıkan herkes onlar için bir tehdittir ve tutuklanmaya mahkumdur, son hamle infazdır.Polisler sadece ts3'de belirli vakitlerde polis alımları olduğunda kişiler arasından özellikle seçilmektedir.Seçilen kişiler tüm polis kurallarına uymaktadır herhangi bir hiyeraşi biçimi olmamaktadır, emir komuta zinciri bulunmaktadır.
Rebeller, illegalin dibine vurmuş kişilerdir.Oyunun değil yaşamın kurallarına karşı gelen kişilerdir.Öldürmek baş hedefleridir, insanları soyarlar öldürürler avlarlar polisler baş tehditleridir.Rebeller silahları olan yasaklı zırhları olan kişilerdir ve olduğunca tehlikeliler görüldükleri anda polislere haber verilmelidir.

Resimler, sunucu üzerindeki bazı oyun içi resimleri göstereceğim sizlere.

Son düzenleme:

Sakki

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
NEZAMAN AÇILICAK HAKKINDA BİLGİ WERİRMİSİNİZ ...!

SUNUCU GÜZEL GÖSTERİYOR AMA BUİLDİNİ PEK SEVMEDİM ..

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
NEZAMAN AÇILICAK HAKKINDA BİLGİ WERİRMİSİNİZ ...!

SUNUCU GÜZEL GÖSTERİYOR AMA BUİLDİNİ PEK SEVMEDİM ..
Sunucu 3 ocakta açılıcak konudada yazıyor, mimari açısından tüm şehirler aynı tutuldu heryer hazır olmadığından buildleri tam göremiyebilirsin.Birde harita her zaman renderli değil eklenen her şey güncel gözükmeyebilir..

KokusmusKlavye

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
sen git hacı survival yada skyblock ac boyle olmaz bu iş yada GTA

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
TAMAM ABİ Yarın Oyundayım :)

BİDE Meslekleri Sizmi Veriyorsunuz Bizmi Seçiyoruz ?

2 saate geldi bana
İstediğiniz mesleği yapabiliyorsunuz, öncelikle lisansına sahip olmalısınız tabikide örneğin kömür işleyip ticaretinde satabilirsiniz veyahut demir, elmas olabilmekte.İllegal işlere başvurabilirsiniz insan avlayıp soyabilirsiniz gibi..

LucasNetwork

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Başvurumu Yolladım Kabul Ederseniz Çok Sevinirim Adım
" NexHD
"

@Axel102 Başvurumu Yolladım Kabul Ederseniz Çok Sevinirim Adım
" NexHD "

KralSoykan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sabırsızlıkla açılmasını bekliyorum.Adım FerbDejwy.

Umarım kabul edersiniz :)

-İyi Forumlar...

DarkDraxill

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
benim ilk başvuru reddedildi 2.başvuruyu yaptım kabul edilirmi?

kaçta açılcak :(

TheBlaz

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ben başvurdum ama başvurunuz kabul veya red mesajı gelmedi ?

Sakki

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
kaçta açılıcagını bilmiyorum ama herhalde ögleden sonra veya da Yetkilerden biri girince Açılır ?

:ölüm: BÖYLE BEKLİYORUM NEZAMAN AÇILICAK DİYE