SonOyuncu Site Kayıt Script Column 'lastlogin' cannot be null

• Konuyu başlatan Sergunkorowakurwa
  • Başlangıç tarihi

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Konuya tam uygun olmadı ama sunucuda felaket derecede reklam var hep hakkınızı yiyorlar ayrıca çok fazla da küfür var bunun suçlusu Sonoyuncu adminleri olamaz çünkü meşgullar biliyorum ama bence insanların düzelmesi lazım biraz -_- Onun haricinde sunucunuz en iyisi...
Reklamı sonsuza dek engellemek adına bir kaç düşüncem var. Küfür için de var da, anlamıyorum ben bu bazı çocukları. Gül gibi oynayıp geçindiğin serverda neden biraz daha kısıtlanasın ki? Yani ne kadar reklam yapsalar, küfür etseler, hile yapsalar, biz sürekli daha da üzerine gideceğiz. Sohbeti kapatırız, lobide chat kapalı mesela. Zaten meşgulüz, bir de tek tek 2.000 oyuncu ile uğraşamıyoruz, bunun yerine yasaklar engeller koymayı tercih ederiz, olan sizin oyun zevkinize olur.

LegendMC

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Reklamı sonsuza dek engellemek adına bir kaç düşüncem var. Küfür için de var da, anlamıyorum ben bu bazı çocukları. Gül gibi oynayıp geçindiğin serverda neden biraz daha kısıtlanasın ki? Yani ne kadar reklam yapsalar, küfür etseler, hile yapsalar, biz sürekli daha da üzerine gideceğiz. Sohbeti kapatırız, lobide chat kapalı mesela. Zaten meşgulüz, bir de tek tek 2.000 oyuncu ile uğraşamıyoruz, bunun yerine yasaklar engeller koymayı tercih ederiz, olan sizin oyun zevkinize olur.
Chat eventini dinlemek çok fazla lag yapar ve insanlar ne yaparsa yapsın edebilir merak ettim acaba planınız nedir?

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Evet Konu Baya Eski Ama Yinede Yazıyorum.
Aynı Sorunla Bende Karşılaştım Google'da Araştırdım Buraya Defalarca Baktım bir şey Anlamadım.
Sonra Çözdüm Basit Birşeymiş Meğer.

Aşağıdaki Yazıyı index.php'de Bulun.

Kod:
$sql = mysql_query("INSERT INTO authme (`username`, `password`, `ip`, `lastlogin`, `x`, `y`, `z`, `world`, `email`) VALUES ('".clearMethod($_POST['kull'])."', '".md5($_POST['pass'])."', '".$_SERVER['REMOTE_ADDR']."', NULL, '0', '0', '0', 'world', '".clearMethod($_POST['email'])."');");

Onu Bununla Değiştirin;

Kod:
$sql = mysql_query("INSERT INTO authme (`username`, `password`, `ip`, `lastlogin`, `x`, `y`, `z`, `world`, `email`) VALUES ('".clearMethod($_POST['kull'])."', '".md5($_POST['pass'])."', '".$_SERVER['REMOTE_ADDR']."', 0, '0', '0', '0', 'world', '".clearMethod($_POST['email'])."');");