SonOyuncu Site Kayıt Script Column 'lastlogin' cannot be null

• Konuyu başlatan Sergunkorowakurwa
  • Başlangıç tarihi
S

Sergunkorowakurwa

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar. SonOyuncu'nun scriptini siteme yükledim ayarladım.
Tablolar ve sütunlar oluşmadı verdiği hatalara göre düzelttim.
PhpMyAdmin authme tablom:
http://***********.bedavahosting.net/lazimolanresimler/phpmyadmingoruntu.png

Verdiği hata:
http://***********.bedavahosting.net/lazimolanresimler/goruntu2.png

Etiket listesi:
@onur9298 @IRFN @SpecialGaming

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
İki türlü çözebilirisniz. ya phpmyadmindeki tablodan lastLogin i null olarak ayarlarsın ya da kullandığın scriptteki kayıt sorgusunu bulup ayrıca lastlogin için bir değer yazarsın.

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Onu scripti denemeden mi yayımladı, başka bir sorun mu var bilmiyorum ama lastlogin'i boş bırakmanı istemiyor. Ben bu scripti ilk defa görüyorum. Script kodlarına gizli bir şekilde lastlogin'i de post edecek bir kod eklersen düzelir sanırım. yine de Onur'a sormak gerek.

S

Sergunkorowakurwa

Ziyaretçi
Onu scripti denemeden mi yayımladı, başka bir sorun mu var bilmiyorum ama lastlogin'i boş bırakmanı istemiyor. Ben bu scripti ilk defa görüyorum. Script kodlarına gizli bir şekilde lastlogin'i de post edecek bir kod eklersen düzelir sanırım. yine de Onur'a sormak gerek.
Cevabınız için teşekkürler. lastlogin sütununa ne yazmalıyım?[DOUBLEPOST=1404660946,1404660857][/DOUBLEPOST]
İki türlü çözebilirisniz. ya phpmyadmindeki tablodan lastLogin i null olarak ayarlarsın ya da kullandığın scriptteki kayıt sorgusunu bulup ayrıca lastlogin için bir değer yazarsın.
Yazacağım değeri söyleyebilir misiniz?
PHP bilgim bir sorgu yapabilecek düzeyde değil.

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Cevabınız için teşekkürler. lastlogin sütununa ne yazmalıyım?[DOUBLEPOST=1404660946,1404660857][/DOUBLEPOST]
Yazacağım değeri söyleyebilir misiniz?
PHP bilgim bir sorgu yapabilecek düzeyde değil.
null değeri de verebilirisniz fark etmez her hangi bir değer de olur çünkü oyun içinde zaten o kendi değerini alacaktır.
Sorgu cümlesi şöyle bir şey olabilir yani böyle olması gerek:
mysql:
PHP:
mysql_query("INSERT INTO authme (username,password,lastLogin) VALUES ('<post edilen kullanıcı adı>','<post edilen şifrenin şifrelenmiş hali (MD5 veya SHA-256)>','<herhangi bir değer>/null')");

S

Sergunkorowakurwa

Ziyaretçi
null değeri de verebilirisniz fark etmez her hangi bir değer de olur çünkü oyun içinde zaten o kendi değerini alacaktır.
Sorgu cümlesi şöyle bir şey olabilir yani böyle olması gerek:
mysql:
PHP:
mysql_query("INSERT INTO authme (username,password,lastLogin) VALUES ('<post edilen kullanıcı adı>','<post edilen şifrenin şifrelenmiş hali (MD5 veya SHA-256)>','<herhangi bir değer>/null')");
Bu bir PhpMyAdmin sorgusu mu? Yoksa kayıt bölümüne mi ekleyeceğim?
Post edlilen kullanıcı adı vb. şeyleri değişkenlerle değiştireceğim anladım.
<post edilen şifrenin şifrelenmiş hali'ni nasıl yapacağım?

LegendMC

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sonoyuncu sitesinin kayıt script'i yayınlanıyor mu? Eğer yayınlanıyorsa bana da lazımda...

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Yok bu sadece bir örnek bu Scriptin kayıt kısmında yer alan sorgunun örneği bu şekilde yaparsanız düzelir ama ayrıca tablodan Lastlogin nin Null değer alabilmesini de ayarlayabilirsiniz

Xperia Z cihazımdan gönderildi.

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Sonoyuncu sitesinin kayıt script'i yayınlanıyor mu? Eğer yayınlanıyorsa bana da lazımda...
Web sitemizi tabi ki yayımlamıyoruz. Sitemizin web tasarımını yapan Onur, sizler için temel hatlarıyla bir kayıt scripti yazıp paylaşmış.

LegendMC

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Web sitemizi tabi ki yayımlamıyoruz. Sitemizin web tasarımını yapan Onur, sizler için temel hatlarıyla bir kayıt scripti yazıp paylaşmış.
Paylaştığı yeri gösterirmisiniz tam 2 aydır arıyordum...

LegendMC

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
İş yerinde olduğum için resmi göremiyorum. Siz Onur'un skype ekleyip ona danışın en iyisi.
Konuya tam uygun olmadı ama sunucuda felaket derecede reklam var hep hakkınızı yiyorlar ayrıca çok fazla da küfür var bunun suçlusu Sonoyuncu adminleri olamaz çünkü meşgullar biliyorum ama bence insanların düzelmesi lazım biraz -_- Onun haricinde sunucunuz en iyisi...