Snapshot Snapshot 13w16a

FeyqaN

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Forumda herkes mi crack'li oynuyor ya? :(
Kepazeliğe bak.
Türkiye'nin en büyük Minecraft forumu; ama üyelerin neredeyse hepsi crackli oynuyor. :(
Ben Minecraft'ın resmi forumuna geri dönüyorum. :/
Ben crackli oynamiyorum!!!

tuna351

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0

HalfBlood

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Oyunu java 5'ten 6'ya geçirdikleri için launcher'ı da değiştirmişler sanırım atlar filan çok güzel olmuş :D Ben hala arkadaş listesi gibi bişiy istiyorum mesela server'da birini gördük arkadaş olarak ekledik sonra arkadaş listesinden hangi serverde olduğunu filan görebilelim onunla konuşabilelim filan güzel oldurdu.

umut573

Marangoz
En iyi cevaplar
0
ben de crackliyim kardeşim fakiriz , fakiriz ama gururluyuz allhanın zengin züppesi (bana katılıyosanız +rep plz)
kardeşim diğer mesajlarımı okumadın herhalde.
benim üzerinde durduğum konu crack değil, türkiye'nin en büyük minecraft forumunda oyuncuların çoğunun crack'li oynaması.
yani somut örnek vermek gerekirse; dünya feministler örgütünde erkeklerin slogan atması gibi bir şey ya :D

arap5555

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
serverime gelen varmıı ıp adresi falan verecem

qwertyu123

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
iyiki premiumum :D ekleme yapayim:
-Normal launcher degil MinecraftDev launcheri ile giriyoruz :D

Herobrine'ın Çırağı

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben paramı seviyorum bir nick bir de skin için 50 TL vercek kadar aklımı yemedim daha :)
Bunu bu konuyu hazır yakalamışken ilk sayfasından yazayım;

Arkadaşlar korkuya hiç gerek yok crack çıkacak ve bunu isterse 50 launcher deistirsinler engelleyemezler.
Launcher değişmesinin sebebi crack kullanan kişileri korkutup minecraft premium'a yitmek.
Biraz bekleyin arkadaşlar oynar tadını çıkarır sonra biz bakarız tek fark biraz geç çıkar :)
olay bir nick ve skin için 50 tl vermekte bitmiyor. sen şu anda emek hırsızlığı yapıyorsun pis hırsız. eğer alabilecek durumun varsa al.

Herobrine'ın Çırağı

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Türkiyenin hackerleri buna hiçbir şey bulmaz.
Oyun dünya çapında bu yüzden Türkiyedeki hackerlere laf düşmez.
ve crack kullanıp ücretsiz minecraft'ın tadını çıkartmak herkezin hakkı.
Ha diğer arkadaşları da anlıyorum bende 50 TL - 60 TL versem kazık yemediğimi ıspatlamak için elimden geleni yapardım :)

Tamam biraz gerçekçi olalım. Sen söyle o zaman server + skin 60 TL edebilir mi ? Etmez o paraya daha iyi şeyler yapılır :)

Ve Türkiyede oyun satışı normalin çok çok altındadır.
Kimse bir oyunu satın almaz burası Türkiye :hihi:

birde gülücük koyuyor ya!
adam korsanlığıyla övünüyor. ulan yabancı torrent sitelerinde bile adamlar not ediyor eğer oyunu sevdiyseniz satın alın diye. bizden bir özür dilerim emek hırsızıda burada kimse oyun almaz burası Türkiye diyor. ulan emek hırsızlığı yapıyorsun lan. adam kıçını yırtıyo program yazacam diye sen hop 2 saniyede hakkını vermeden indiriyorsun. bende crack kullanıyordum. ama parayı biriktirince aldım. tamam eğer onu alacak paran yoksa kullan crack ona lafım yok ama sen durumun olupta gidip crack kullanıyorsan bu emek hırsızlığından ve özür dilerimlikten başak bir şey değildir.

Enokan

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
birde gülücük koyuyor ya!
adam korsanlığıyla övünüyor. ulan yabancı torrent sitelerinde bile adamlar not ediyor eğer oyunu sevdiyseniz satın alın diye. bizden bir özür dilerim emek hırsızıda burada kimse oyun almaz burası Türkiye diyor. ulan emek hırsızlığı yapıyorsun lan. adam kıçını yırtıyo program yazacam diye sen hop 2 saniyede hakkını vermeden indiriyorsun. bende crack kullanıyordum. ama parayı biriktirince aldım. tamam eğer onu alacak paran yoksa kullan crack ona lafım yok ama sen durumun olupta gidip crack kullanıyorsan bu emek hırsızlığından ve özür dilerimlikten başak bir şey değildir.
Hakaretleri silip bastan yazarsanız tüm forum rahatlicaktır.