Snapshot Snapshot 13w16a

Reddy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gerçekten crack oynayanlar oyunun asıl zevkini alamazlar.Minecraft Türkiye'nin forumunda bile üyeler premium değil.Bir yorumda da dendiği gibi Minecraft'ın resmi forumuna dönebilirim.

Bkunkcu

Windows 10 CDsi bulunur.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Launcher kırıldı çoktan arkadaşlar :)

fearlesshuman

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Her yorumu okumadım ama .jar ı bekleyenler için söliyim bunun jarı sizin jarla farklı değiştirmişler klosörlerini falan büyük ihtimalle korsan kullanıcılar engellenecek.
-Edit-
Bkunkcu bulmuş ama daha kesin deil onlarda deişebilir

Bkunkcu

Windows 10 CDsi bulunur.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Her yorumu okumadım ama .jar ı bekleyenler için söliyim bunun jarı sizin jarla farklı değiştirmişler klosörlerini falan büyük ihtimalle korsan kullanıcılar engellenecek.
-Edit-
Bkunkcu bulmuş ama daha kesin deil onlarda deişebilir
Sanmıyorum değiştirebileceklerini.

ultrahigher

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yorumların birçoğunu okudum evet forum.minecraftturk.com'da çok cracklı kullanan var evet bazılarının durumları yetiyor fakat bazıları başka bir oyunu istiyor bazıları da onlar kazanmasın diye düşünüyorlar. Bazılarının parası yetmiyor , ailesi kızıyor vb. vb... Ben de premium değilim param yetmiyor ha yetse bile ailem aldırmaz.

melih36

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Forumda herkes mi crack'li oynuyor ya? :(
Kepazeliğe bak.
Türkiye'nin en büyük Minecraft forumu; ama üyelerin neredeyse hepsi crackli oynuyor. :(
Ben Minecraft'ın resmi forumuna geri dönüyorum. :/
kardeşim herkes crackle oynuyosa sana ne madem biliyodun herkes cracklıi neden şimdiye kadar bu forumdasın bide rütben altı madencisi olucak. bi daha böyle hava atmak için gelme