Sevdiğim Kızla Aynı Liseye Düştüm..

SpanklyTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Haklı, hayatta dönüp arkana baktığında bu tür güldürecek şeyler yaşamadıysan hayatın tadını çıkaramamışsın demektir. Tabi ben burada hemen paldır küldür gidip "Naber güzel kız." demeni de söylemiyorum. Önce arkadaşça konuşursun, yakınlaşırsın; sonra ilişkiye dönüştürürsün.
Adamın özgüveni yok ve olmazsada bu iş olmaz eger özgüven yapmıcaksa o kızı unutsun derim :)

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Adamın özgüveni yok ve olmazsada bu iş olmaz eger özgüven yapmıcaksa o kızı unutsun derim :)

Aynen. Ya full platonik yaşayıp içine atarsın ya da konuşursun, bu işler böyle. (Ben ilkinden oldum çoğunlukla, zamanında kabul edilmediğim için tek takılıyorum artık.)

SpanklyTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aynen. Ya full platonik yaşayıp içine atarsın ya da konuşursun, bu işler böyle. (Ben ilkinden oldum çoğunlukla, zamanında kabul edilmediğim için tek takılıyorum artık.)
Yaw rahat insansan öle kız istiyosan ve sevgili olamıosan sevgili olma namussuz çok ben sana söliyim git onlarla takıl biraz mal tipler kolay kanarlar? :D:D

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kız buldukda özgüven kaldı..

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yaw rahat insansan öle kız istiyosan ve sevgili olamıosan sevgili olma namussuz çok ben sana söliyim git onlarla takıl biraz mal tipler kolay kanarlar? :D:D

Tek başına takılması daha güzel oluyor artık. Kızlar konuşuyor, bakıyor ama aldırmıyorum artık. B)

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hayır korkmuyorum, utanıyorum.

(Bak beni bilen bilir eskiden aktif olarak buralarda daktırlık yapardım. Hazır buralardayken yardımcı olayım.)

Her şeyden önce adamına göre muamele edeceksin. Kız çok konuşkan biri değilse gevezelik edip kendini yorma. Bu tür konulara girmeden önce muhatabını iyi tanı, neleri sever neleri sevmez iyi öğren. Sonra da sevdiği şeylerden konu aç veya açılan konulara katıl. -Kız kıza veya çok özel bir ortamda değillerse.- Sonra yavaş yavaş samimi olmaya başlarsın.

Utangaç olman normal, kolay bir şey değil o kadar ama abartılacak bir tarafı da yok. Kimse böyle bir şeyden ölmemiş sonuçta. Teklifini bir anda ve açıkça yapma. Mümkünse sakin bir yerde (okulda olmasın) ve başa baş yap. Kendini çok kasma ama gevşek davranışlardan da kaçın. Genellikle kızlar gevşek erkekleri sevmez. (Aslında kimse sevmez.) Olumsuz bir yanıt alırsan da üzülme, nasipte olan bir şekilde karşına çıkar zaten; hakkımda hayırlısı buymuş de ve geç.

-Rahat ol, sıkıntı yok. (Thresh)

vErdemSoykal

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Seviyosan konuşcaksın ya elini tutarsın yada en kötü tokatı yersin ama beklersen kızıda elinden kaybedersin (Temsillidir)

EscapedSquid

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beklediğim cevap buydu, teşekkür ederim. Peki giyim tarzımı değiştirmeli miyim? Kız genelde dar pantolonlar ve tişörtler giyiyor. Ben ise her zaman hırka giyerim, altına da genellikle koyu ren tişörtler. Bunların yanına da hafif bol pantolon giyerim. Sence giyim tarzımı beğenir mi?

NOT: Kız biraz esmer ve kahverengi saçlı. Ben buğday tenli, açık kahve saçlı ve mavi gözlüyüm.

SpanklyTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bendende sana bir kaç tavsiye BurnerTroll'e katılıyorum ve öle kimseye kendini ezdirme mal mal hareketler yapma her b*ka gülme ama kız bir şey dedimi onla samimi olmak için kız espri yaptıysa gülki sana daha çok yaklassın sonra facebookdan ekle ordanda kankalıga git kankadan 1 hafta felan dur hazır deilsen 1 ay ama sakında kaptırma yani kızla hergün hergün konus yoksa dier erkekler fırsat bulup kızı kapar sende içine atarsın karışırsan ya dayak yersin yada döversin ama kız o sıra sevgilisini döversen senden hepten sogur kısacası demek istedigim
1-Kimseye kendini ezdirme
Örnek:Birinden Dakka Bası Kafana basına koluna yumruk attırma attırcaksan daha sertini ona vur
2-Her B*ka gülme
Örnek:Mesela biri tip tip hareketler yaptı gülme ama kız espri yaptımı gül
3-Kızlarla Samimi Ol
Örnek: o kızın arkadaslarıyla samimi olabilirsin sonucta sevmiyorsun arkadaslarını samimi daha kolay olursun bölece kızın gözüne girersin
4-Tarzını İyi belirle
Örnek:Biraz Saç felan kıyafetine felan iyi bak iyi olmaya çalış
5-Kızla Tanısma Yolları
Örnek:Önce arkadaşlarından baslıcaksın sonra kıza dogru en sonunda facebookdan arkadas ekleyip hergün konuscaksın mesela Selam de merhaba de 5 6 gün sonra kanka olabilirmiyiz de kız sana gülüyorsa zaten senin elinde olacaktır kardeşim sonra kankalıktan 1 hafta sonra çıkma teklifi et istersen bi tarz yap caps şeklinde yolla daha samimi bisey olursun
6-Aşamaları seri yap
Örnek:Bahsettigim aşamaları seri yap kızın yanına erkekmi yaklastı ondan sonra sen git yanına daha çok espri yap ama sıcak espri yap soguk espri yapma kız senden uzaklasır.
7-Kız Sohbetli Biri olması şart
Örnek:Kızın sohbeti hiç yoksa utangaçsa hiç girme kardeşim git baskasına ben simdiden diyim eger sohbetliyse anında konus

Dipnot:Abisi felanmı var İzmite yolla biz hallederiz :) :D

SpanklyTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beklediğim cevap buydu, teşekkür ederim. Peki giyim tarzımı değiştirmeli miyim? Kız genelde dar pantolonlar ve tişörtler giyiyor. Ben ise her zaman hırka giyerim, altına da genellikle koyu ren tişörtler. Bunların yanına da hafif bol pantolon giyerim. Sence giyim tarzımı beğenir mi?

NOT: Kız biraz esmer ve kahverengi saçlı. Ben buğday tenli, açık kahve saçlı ve mavi gözlüyüm.
Kardeşim Eger saçların uzunsa o saç rengine en çok yakışan model var benim aklımda sana bir tarz yaratabilirim

1-Okulda serbest kıyafet varsa
Gözlerini açacak mavi gözünü belirtecek açık renkler giymelisin
2-Modayı takip et
Modayı takip ederek 1-0 Önde baslarsın
3-Saç Modeli
Sana saç modeli önerim Diklemen çünkü anlattıgına göre saçın kumral Mesela Önden uzun olarak arkaya dogru yapabilirsen iyi olur ama kafan mesela büyükse hiç yapma yatır yanlara dogru git berbere 25 30 tlye özel model yaptır orda yıkatma kestirme fön felan hepsi için fön çekerken ögrenirsin :)
4-Kıyafet
Paran ne kadarsa yemek parandan ayır kenara at biriktirince bütcene göre kaliteli al kardeşim 1 tane die üzülme git internetten indirimdeyken sipariş verebilirsin
5-Gözler
Gözlerin Mavi ben şahsen mavi rengi çok severim bendede olmasını isterdim ama kahverengi dogduk yapacak bisey yok :D
6-Resimli Tişört vb.
Sakın öle çocuksu resimleri seçme biraz havalı biseyler seç resimli alcaksan almıcaksan gömlek alabilirsin böle gri tarzı bir şey yuvarlak yaka yerine v yaka alabilirsin?
7-İstiyosan Hafif kas çalısması yapabilirsin kardeşim daha iyi durur kıyafetler üstünde :)

Tarzın böle bisey olsun diorum sana

GamesFT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ona küçük sürprizler yap ^,^