Sevdiğim Kızla Aynı Liseye Düştüm..

McRada

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
yaa gerek yok okulda gördüğün anda atla üstüne lap lap :D
tabi şakayı gecelim önce arkadaş olmalısın sonra arkadaş olunca seni seviyorum diyebilmelisin öyle pat diye tanımadıgım biri bana cıkma teklif etse ( ve bende kız olsam) tabii ki reddederim cünkü :D

zombiespaceman1

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
yaa gerek yok okulda gördüğün anda atla üstüne lap lap :D
tabi şakayı gecelim önce arkadaş olmalısın sonra arkadaş olunca seni seviyorum diyebilmelisin öyle pat diye tanımadıgım biri bana cıkma teklif etse ( ve bende kız olsam) tabii ki reddederim cünkü :D
La kız zaten arkadaşı sayılır :/

McRada

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
eniyi arkadaş olsun ozaman kopya verince direk kız ona aşık olr ztn ertesi gün hamile

SpanklyTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Özgüvenin yok Önce Özgüveni bul sonra git konuş bide sen şükret o kıza bizim sınıfta 31 erkek 2 kız ? :(
2 side mal tipler zaten :(

Meslek Lisesi :/

EscapedSquid

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Reddedilirsen, bide üstüne üstlük aklından çıkaramıyorsan geçmiş olsun. Şaka bi yana ders vermek lazım sizlere "Nasıl Kızlara Yaklaşılır?" diye.
Keşke..[DOUBLEPOST=1411147362,1411147315][/DOUBLEPOST]
eniyi arkadaş olsun ozaman kopya verince direk kız ona aşık olr ztn ertesi gün hamile
O kızla ilgili gereksiz şakalar yapılması hoşuma gitmiyor.[DOUBLEPOST=1411147425][/DOUBLEPOST]
La kız zaten arkadaşı sayılır :/
Ya arkadaşım değil aslında eski bir sınıf arkadaşımın yakın arkadaşı :/ Kendisiyle ciddi diyaloğumuz bile olmadı sadece eski arkadaşımın yanına gittiğimde adımı söyledi o kadar.

asi_turk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence bu konuyu hemen sil eğer görürse :/

EscapedSquid

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu konuyu görmesini isterdim aslında, stres olmadan ilan-ı aşk..

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Milletteki şansa bak arkadaş. Milenyumlu da olsan aşk yaşıyorsun, ben iki sene sonra üniversite sınavına gireceğim kısmetse; hala başımdan böyle bir olay geçmedi.

SpanklyTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tavsiye verin dedğimi sanıyorum ?
Madem konusamıosun demekki özgüvenin yok seviyosan git konus sanki sonunda ölüm var ama sevgilisi varsa o sıralar unut bence cünkü kavga çıkabilir ve senin dayak yeme ihtimalin var ve kız senden hepten sogur belki o sıralar. Önce özgüven lazım kardeş

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Madem konusamıosun demekki özgüvenin yok seviyosan git konus sanki sonunda ölüm var ama sevgilisi varsa o sıralar unut bence cünkü kavga çıkabilir ve senin dayak yeme ihtimalin var ve kız senden hepten sogur belki o sıralar. Önce özgüven lazım kardeş

Haklı, hayatta dönüp arkana baktığında bu tür güldürecek şeyler yaşamadıysan hayatın tadını çıkaramamışsın demektir. Tabi ben burada hemen paldır küldür gidip "Naber güzel kız." demeni de söylemiyorum. Önce arkadaşça konuşursun, yakınlaşırsın; sonra ilişkiye dönüştürürsün.