Poteyto V2 |

Sizin için bir sunucudaki en önemli 3 unsur nedir?

• Kullanılan toplam oy
    221
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bertan Taşkıran

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Iyi ama oyuncu sayi az artar insallah Basarilar
Görelim bakalım, reklamdan sonra ne olacak.

Güncelleme: Sunucu ödülleri için başvuruldu, petshoptaki bozuk fiyatlar düzeltildi.

Güncelleme: Lag sorunları bu gece yeni makinaya taşınınca düzelecektir, lokasyondan kaynaklıymış. Ayrıca forumun ilk zümrüt sunucu ödülüne uygun görülen sunucusuyuz. En yakın zamanda konuya eklenecektir.

DaynNight_

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Günlerce emek harcadıktan sonra sebepsiz yere ban yeyip emeklerinizin gitmesini istiyorsanız bu sunucuyu öneririm

AzePvP

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Günlerce emek harcadıktan sonra sebepsiz yere ban yeyip emeklerinizin gitmesini istiyorsanız bu sunucuyu öneririm
Kardesim senin oyuna girince yanin 360 kisimi getiriyorsun server cokuyor . Biz oynayamiyoruz zaten baninda kalkti .

Bertan Taşkıran

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bot saldırısını yapanı bulduk zaten, siber suçlara başvuracağız. Yalnış anlaşılma DaynNight_, banı açtık.

Bertan Taşkıran

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
PLANSIZ BAKIM!:
- Bot saldırıları yapan ve zümrüt sunucu ödülünü yediremeyen anonimcik sunucudan pata küte şutlanacak.
- Çift güvenlik tabakasıyla sunucunun güvenliği güçlenecek.
- AAC güncellenecek, stabil ve uyumlu bir sürüm araştırılıp sunucuya eklenecek.
- Bu aksaklıkların karşılığı olarak saldıran taraf için mahkeme ödülü, oyuncularımız içinse telafi sağlayacağız.

NOT: Ayrıca bu emek verilen güzel sunucumuz için yenilikler de kapıda!

Güncelleme: Bakım bitmiş, sunucu girişleri açılmış, zümrüt sunucu ödülünü kıskanıp saldırı yapanlar ite kaka şutlanmış ve haklarında yasal işlemlerle ilgili çalışmalar başlamıştır.

Kronik2143

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hakkaten meyve veren ağaç taşlanırmış gerçek faction un ne olduğunu bilmeyen minecraft oyuncularına çok değişik bir sunucu gibi geliyor bu bilmiyorlarki asıl faction bu ayrıca başarılar dilerim umarım online sıkıntısınız aşarsınız.

Bertan Taşkıran

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hakkaten meyve veren ağaç taşlanırmış gerçek faction un ne olduğunu bilmeyen minecraft oyuncularına çok değişik bir sunucu gibi geliyor bu bilmiyorlarki asıl faction bu ayrıca başarılar dilerim umarım online sıkıntısınız aşarsınız.
Teşekkürler yorumun için. Taşlayan da çok oldu, olmaya da devam edecek zaten :)

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Nerede saldırı korumaları?
Pehh... Hepsi hikaye. Eklenti paketinizi beğenmedim sohbet kötü. Farklılık olarak iyisiniz.

5/10 puanım

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bertan Taşkıran

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Pehh... Hepsi hikaye. Eklenti paketinizi beğenmedim sohbet kötü. Farklılık olarak iyisiniz.

5/10 puanım

Nerede saldırı korumaları derken? Sunucuya girip kendin test edebilirsin, eklenti paketi kullanmıyoruz, puanın da çok gerçekçi gelmedi bana. Forumda da bu puanlama olayını ben başlatmamışmıydım?

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Nerede saldırı korumaları derken? Sunucuya girip kendin test edebilirsin, eklenti paketi kullanmıyoruz, puanın da çok gerçekçi gelmedi bana. Forumda da bu puanlama olayını ben başlatmamışmıydım?
Rahat bir şekilde BOT attılar, kaç kere kapandı sunucu. Eklenti paketiniz yok mu sizin :/ Poteyto ile baslıyan bir plugininiz vardı ifakat islevi Essentials'tan ayrıca pluginleriniz rahatlıkla görülebiliyor. Puanlama olayının kimin başlattığı önemli değil.

5/10 puanım (her postumun altına yazıcağım)

Bertan Taşkıran

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Rahat bir şekilde BOT attılar, kaç kere kapandı sunucu. Eklenti paketiniz yok mu sizin :/ Poteyto ile baslıyan bir plugininiz vardı ifakat islevi Essentials'tan ayrıca pluginleriniz rahatlıkla görülebiliyor. Puanlama olayının kimin başlattığı önemli değil.

5/10 puanım (her postumun altına yazıcağım)
Dostum puanlaman çokta önemli değil, eklentilerin gözükmesinden ve normalde yasal olmayan bot saldırılarından dolayı zarar görmeden kapanan bir olaydan ötürü bu puanlamayı veriyorsan ne diyeyim :)

Ha çok direttiniz bot korumasını koyduk, ne kadar uğraşırsanız uğraşın, batıramazsınız. Ayrıca buradan 100lerce konfigurasyondan sonra bu küçük şeyleri unuttuğumuz için özür dilerim, oynayışa doğrudan etki etmese bile.

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dostum puanlaman çokta önemli değil, eklentilerin gözükmesinden ve normalde yasal olmayan bot saldırılarından dolayı zarar görmeden kapanan bir olaydan ötürü bu puanlamayı veriyorsan ne diyeyim :)

Ha çok direttiniz bot korumasını koyduk, ne kadar uğraşırsanız uğraşın, batıramazsınız. Ayrıca buradan 100lerce konfigurasyondan sonra bu küçük şeyleri unuttuğumuz için özür dilerim, oynayışa doğrudan etki etmese bile.

Koruma eklemeniz iyi olmuş. Başarılar dilerim.

TarikMG

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0

5/10 puanım

Neden konu altında baltalama peşindesin? Özelden gayet iyi konuşuyoruz aslında. Eğer post kasıyorsan iyi yorum at, atmaya devam et.

5/10 puanım

Neden konu altında baltalama peşindesin? Özelden gayet iyi konuşuyoruz aslında. Eğer post kasıyorsan iyi yorum at, atmaya devam et.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...