Poteyto V2 |

Sizin için bir sunucudaki en önemli 3 unsur nedir?

• Kullanılan toplam oy
    221
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

StringCraft

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sunucunuzda neden oyuncu yok ?
Umarım en kısa zamanda gelisirsiniz <3

Son düzenleme:

StringCraft

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Naletli lapis sskjasvfd

ne kadar benimde lapisli (naletli) serverımda olsa cidden bu emeklere yazık etmeyip oynamanızı %100 oneririm servera girdim , ejderiya olayı guzel , oyuncularınızı oyuncu taglarının olmaması aile ortamını pekisritmis ( sunucuda kufur ediliyor denedim k.b :) ) yapılar el emegi goz nuru , server girisi desen mukemmel /kit /lapis gibi olaylar komik hele hele /kit :) ve en son gelinen noktada oyunun teması oda cok iyi planlanmıs TNT ler olsun ovsidyenler tam bi macera ve hard faction tadını sonuna degil dibine kadar yasayın derim
Puanım --( 10 üzerinden 11 )-

Bertan Taşkıran

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Naletli lapis sskjasvfd

ne kadar benimde lapisli (naletli) serverımda olsa cidden bu emeklere yazık etmeyip oynamanızı %100 oneririm servera girdim , ejderiya olayı guzel , oyuncularınızı oyuncu taglarının olmaması aile ortamını pekisritmis ( sunucuda kufur ediliyor denedim k.b :) ) yapılar el emegi goz nuru , server girisi desen mukemmel /kit /lapis gibi olaylar komik hele hele /kit :) ve en son gelinen noktada oyunun teması oda cok iyi planlanmıs TNT ler olsun ovsidyenler tam bi macera ve hard faction tadını sonuna degil dibine kadar yasayın derim
Puanım --( 10 üzerinden 11 )-
Teşekkürler yorumun için. Umarım zor seven oyuncular da bizimle olur :)

gunlad

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
server cidden güzel olmuş fakat şu maden kazınca gelmeme olasılığı fazla biraz mesela madencilik seviyesi gibi bir şey olsa (jobs'tan bahsetmiyorum) ona göre gelme olasılığı belirlense cidden daha güzel olur

Bertan Taşkıran

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
server cidden güzel olmuş fakat şu maden kazınca gelmeme olasılığı fazla biraz mesela madencilik seviyesi gibi bir şey olsa (jobs'tan bahsetmiyorum) ona göre gelme olasılığı belirlense cidden daha güzel olur
Dikkate alacağız, teşekkürler.

Cool_Dani

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Server Efsane Sonunda Böyle Server Bula Bildim >adım AtionPVP Server Çok Güzel :şapka: Şapka Çıkarılır ^_^^_^^_^

AzePvP

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bu arada serverde acayip lag var blok kiramiyoruz fln

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...