OrtaOnline/Gerçek ortaçağ rpg/Son 10 kişilik yerimiz kaldı/

Quardmard

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Başka bir avatar seç bendede oluyor bazen sinir oluyorum bende. :sinirli:[DOUBLEPOST=1398972354,1398972255][/DOUBLEPOST]
Size ne oluyor? Bu gün karahın batmasındaki büyük rol biz tapınakçılarındır!Tapınağımızı bastıklarında onları baya bir güçsüzleştirdik biz Tapınağı ele geçirmek için her türlü teçhizatlarını kullandılar ama destek sayesinde onları fena halde ezip geri püskürttürk şimdide karahı sahipleniyorsunuz! :sinirli:

Tapınakcılar Ne Zaman Pes Etti Ki Desene.

OynuyomBen

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Bestia 3 kuruş rol bilgin yok.Bir kere role uyan 3-5 insan var.Bende yokum rol yapanların arasında.Bir birlik bir krallığa mı saldıracak :D bu aynen somali gibi bir ülkenin amerikaya savaş açması gibi oldu.Bu arada ben seni aşağılamıyorum ve gıcıck kapıyorsan umrumda değil.Aferin karahı yıktıysan da.Keşke yardım etmeseydim size.Hem en büyük pay Malvord daydı yeme hakkını.Adam kaç kişiye daldı orda sen anca 1-2 kişiye tüm şovalyelerini gönder rp cahili!

Hiracles

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bestia 3 kuruş rol bilgin yok.Bir kere role uyan 3-5 insan var.Bende yokum rol yapanların arasında.Bir birlik bir krallığa mı saldıracak :D bu aynen somali gibi bir ülkenin amerikaya savaş açması gibi oldu.Bu arada ben seni aşağılamıyorum ve gıcıck kapıyorsan umrumda değil.Aferin karahı yıktıysan da.Keşke yardım etmeseydim size.Hem en büyük pay Malvord daydı yeme hakkını.Adam kaç kişiye daldı orda sen anca 1-2 kişiye tüm şovalyelerini gönder rp cahili!
en azından adam karakterinin hakkını vermiş şimdi yani bir lord ne yapar korkak lordlar vardır gerçek lordlar vardır adam emir veriyor ve bizzat savaşta bulunuyor :D sende haklısın ama buda bir gerçek.

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
karabanı hafife alamyın bence karşınızda iyi bir kral var :D [övünmek gibi olmasın].
Ne övünmesin admin olmasan karabanı önceden yakıp yıkıp geçmiştik yok olma yüzden %0 god mode yi açıp orduları yarıp geçersin bu arada o ilk hackli kaos olduğu sırada havada görünmezce dolaşıp ok atan sen miydin?