OrtaOnline/Gerçek ortaçağ rpg/Son 10 kişilik yerimiz kaldı/

Tolga Kağan Tokat

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bana aferin diyemezsin ayrıca siz bize karahta yardım etmediniz karah siz dalarken orada bulunan bazı şövalyeler emire itaatsizlikten atıldılar saten! ve ben 1-2 kişiye şövalyelerimi göndertip daldırtmıyorum bakıyorum adama beni uyuz etmiş peşinden koşmak istemiyorum biliyorum ki öleceği sırada oyundan çıkıp kaçıcak uğraşmaya değmez diye adamalrımı gönderiyorum!Eğer birinin öldürülmesi için adam gönderiyorsam anlaki o kişiyi küçümsüyorum!Uğraşmaya bile değmez diyorum!Ben bir tek adamımı birisini gönderdiğimde bir kaç adamım yardım ediyorsa ben ne yapayım?Ayrıcada işime burnunuda sokma!
Atıldı derken yinemi birilerini attın lan :D

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
en azından adam karakterinin hakkını vermiş şimdi yani bir lord ne yapar korkak lordlar vardır gerçek lordlar vardır adam emir veriyor ve bizzat savaşta bulunuyor :D sende haklısın ama buda bir gerçek.
Çok sağol gitmediğim bir savaş yok benim ben şövalyelerimlen beraber omuz omuza savaşmaktan gurur duyuyorum ve böylelikle ihanet etme yüzdeleride düşüyor :D

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kaan abi anlamıyorsun.Adam oyunda sanki kendisi kral biz askeriz gibi görüyor ve öyle rol yapıyor.Böyle yapacaksanız gelmeyin servere.Gelecekseniz de biz gelmeyelim.
Ne askeri bir tek sen gözümde köylü rolündesin.Sen ne hakla ben adamlarımın yanındayken adamlarımı benim önümde aşağılarsın?Birazda kendi cümlelerini iyi düşün sana aşağılamıyorum diye gelebilir ama aslında karşıdaki kişinin damarına basa bilirsin ve bunu tahmin etmen zor olduğu için az ve öz konuşmalısın. <_<

Quardmard

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ne askeri bir tek sen gözümde köylü rolündesin.Sen ne hakla ben adamlarımın yanındayken adamlarımı benim önümde aşağılarsın?Birazda kendi cümlelerini iyi düşün sana aşağılamıyorum diye gelebilir ama aslında karşıdaki kişinin damarına basa bilirsin ve bunu tahmin etmen zor olduğu için az ve öz konuşmalısın. <_<

alexgrist sizdenmi karaban olarak biliyor herkes?