OlymposMC Rezillgi Sesli Video! Resimler kanıt.

byTıtanıum

π÷¥$¢£-℅®*#¶∆×
Özel Üye
En iyi cevaplar
0
byBluera dan beklemezdim *_*

ufukt14789

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
daha çok fazla Biiiiiibbb var ancak paylaşmaya utandım, ama serverdi açıklar çok iyi : ) ("Videoyu izlediyseniz")
Deyim: unuttum : )

MonsterArgent

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
ByBluara Arkadasımız Tatsız Gününde Oldugu için Olabilirmi ?

DPXs

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
İp yi söyleyebilirmisin ?

bluera

Fiercely unapologetic.
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
13
Ruh hali
Sen ne kadar ş**efsiz bir insansın. Ne insanı köpeksin sen köpek. Hemde öyle bir köpeksinki insanlar sana kemik atsa kemikten daha fazla istiyorum diyecek bir zavallı köpeksin. Diyor map çalıntı. Sanki kurucusu benim, sahibi benim. Gemiş bana map çalıntı diyor. Diyorum adam gibi küfür etmeden hangi sunucudan alıntı? cevap yok. Diyorum bi ss v.b bir şey at? cevap yok. Artık küfürle karşılık veriyorum bu köpeğe. Orda alım varmı dediğindede küfür ettim. Nedenmi? Adamlar artık "S.a alım varmı" şeklinde yazıyor. Milletin gözü yetkide. Düşünebiliyormusunuz? adam allahın selamını verirken bile alım varmı diyor. Ya kardeşim sakin ol biraz hele. Bi senin selamını alalım. Biraz sunucuda dur neyin ne olduğunu gör. Yoook. Geçen bi adam geldi alım varmı dedi hayır dedim adam anneme küfür edip çıktı. Bu sahtekar köpekte benim sinirimden yararlanıp videolar çekip koyuyor işte. Klasik türk mantığı. Daha ağır konuşurum hemde çoook. Bu köpek işte 16 yaşımdayım diyor akıl yaşıyla normal yaşı aynı değil. Bu ve bu tür sahtekar köpekleri atın sunucudan. Bunlar sunucunuzun geleceğini bozuyor. Size diyorum. Almayın böyle adamları. Reklam gibi olmasın KingTürk diye bi sunucu vardı. Adamlar spawna alım yok diye koymuş gelen geçen alım varmı diye soruyor. İşte bana inanın a da inanmayın beni ilgilendirmez gerçek bu.

@byTıtanıum
@MonsterArgent
@Zorinkun_
@JoqerMaN
Bana inanmassanız bu köpeğede inanmayın. Daha ağır konuşmamak için gidiyorum ben.

ByHsyn045

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sen ne kadar ş**efsiz bir insansın. Ne insanı köpeksin sen köpek. Hemde öyle bir köpeksinki insanlar sana kemik atsa kemikten daha fazla istiyorum diyecek bir zavallı köpeksin. Diyor map çalıntı. Sanki kurucusu benim, sahibi benim. Gemiş bana map çalıntı diyor. Diyorum adam gibi küfür etmeden hangi sunucudan alıntı? cevap yok. Diyorum bi ss v.b bir şey at? cevap yok. Artık küfürle karşılık veriyorum bu köpeğe. Orda alım varmı dediğindede küfür ettim. Nedenmi? Adamlar artık "S.a alım varmı" şeklinde yazıyor. Milletin gözü yetkide. Düşünebiliyormusunuz? adam allahın selamını verirken bile alım varmı diyor. Ya kardeşim sakin ol biraz hele. Bi senin selamını alalım. Biraz sunucuda dur neyin ne olduğunu gör. Yoook. Geçen bi adam geldi alım varmı dedi hayır dedim adam anneme küfür edip çıktı. Bu sahtekar köpekte benim sinirimden yararlanıp videolar çekip koyuyor işte. Klasik türk mantığı. Daha ağır konuşurum hemde çoook. Bu köpek işte 16 yaşımdayım diyor akıl yaşıyla normal yaşı aynı değil. Bu ve bu tür sahtekar köpekleri atın sunucudan. Bunlar sunucunuzun geleceğini bozuyor. Size diyorum. Almayın böyle adamları. Reklam gibi olmasın KingTürk diye bi sunucu vardı. Adamlar spawna alım yok diye koymuş gelen geçen alım varmı diye soruyor. İşte bana inanın a da inanmayın beni ilgilendirmez gerçek bu.

@byTıtanıum
@MonsterArgent
@Zorinkun_
@JoqerMaN
Bana inanmassanız bu köpeğede inanmayın. Daha ağır konuşmamak için gidiyorum ben.
yalan Söyleme elim şunda kirli durumda ben şahitim oyundaydım çok Ş***fsiz bu ByBlurea çok küfürbaz her şey gerşek he bu map çalıntı dedi bu ufuk ufuk da dedi ki DeathNoticeden dedi Sonra Ere mi dir nedir banladın

Bu ByBlurea Saman Altından su Yürütüyor beyler!
Edit: Küfürü ByBlurea Eren çıktıktan sonra oyunculara etti ufukun Suçu sadece bug kullanmak o kadar!

tabi tabi Küfür etmiyomuşsun sen tabiii[DOUBLEPOST=1409825387,1409824769][/DOUBLEPOST]Bi laf bulmuşssun köpek Siye Sen kendi akılına bak Sonra konuş tamam mı ! plugin paeti yaparak popi oldun sonra serverlerde yetkli olmaya basladın bu seni Yükseklere çıkrarak havanı arttırdı ve havalandın kendini Bisey sandın bak ben küfür ediyor muyum Hiç ??
Burada bile editleyerek Küfür ediyosun hala!

şunu Söyleyeyim ki Burada en Büyük Suçlu ve Güçlü üste çıkan Sensiz
suçun olduğu halde üste çıkmaya çalışıyosun!
o zman Alım kelimseini ve
A.L.I.M. .V.A.R.M.I.
beni Alsana
B.E.N.İ. .A.L.S.A.N.A
Yetkili alımı varmı
kelimlerini Fixle ve Kimse yazamaz bu kadar basit daha düzgün konışsan alnatabilirim ancak durumun ortada

ufukt14789

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
yalan Söyleme elim şunda kirli durumda ben şahitim oyundaydım çok Ş***fsiz bu ByBlurea çok küfürbaz her şey gerşek he bu map çalıntı dedi bu ufuk ufuk da dedi ki DeathNoticeden dedi Sonra Ere mi dir nedir banladın

Bu ByBlurea Saman Altından su Yürütüyor beyler!
Edit: Küfürü ByBlurea Eren çıktıktan sonra oyunculara etti ufukun Suçu sadece bug kullanmak o kadar!

tabi tabi Küfür etmiyomuşsun sen tabiii[DOUBLEPOST=1409825387,1409824769][/DOUBLEPOST]Bi laf bulmuşssun köpek Siye Sen kendi akılına bak Sonra konuş tamam mı ! plugin paeti yaparak popi oldun sonra serverlerde yetkli olmaya basladın bu seni Yükseklere çıkrarak havanı arttırdı ve havalandın kendini Bisey sandın bak ben küfür ediyor muyum Hiç ??
Burada bile editleyerek Küfür ediyosun hala!

şunu Söyleyeyim ki Burada en Büyük Suçlu ve Güçlü üste çıkan Sensiz
suçun olduğu halde üste çıkmaya çalışıyosun!
o zman Alım kelimseini ve
A.L.I.M. .V.A.R.M.I.
beni Alsana
B.E.N.İ. .A.L.S.A.N.A
Yetkili alımı varmı
kelimlerini Fixle ve Kimse yazamaz bu kadar basit daha düzgün konışsan alnatabilirim ancak durumun ortada
Kısa ve Öz konuşacam. bu kadar.
@ByHsyn045
Bunları neden yazdıgını anlayamadım ama tesekkür ederim
@byBluera Sana gelince çok çabuk öfkeleniyosun öfkene sahip çıkamıyosun buda arkadas ortamına zarar veriyor
He Birde Skypeden arıyorum Cevap Bile vermiyorsun nedenini alnayamadım dogrusu.
Şu ("Köpek kelimsei ve şer** kelimesini") sürekli kullanmışsın bu beni üzdü :(
Gelelim harita işine, Haritanız tamami ile çalıntı buna itiraz yok ve sen bu harita kimin Dedin bende DeathNotice dedim banned! ne yapabilirim Sonrada(öfkelenmek istemiyorum :) ) burada bana hakaret ediyosun! Gereksiz tavırlada bulunuyorsun
şu küfür işi baska yetklilere Küfür etmişsin daha neler neler var anacak Bosver unutalım Gitsin.
şu anda durumuna Cidden üzülüyorum :/

bluera

Fiercely unapologetic.
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
13
Ruh hali
İçerik SearchTR tarafından kaldırıldı.

Moderatör tarafından düzenlendi:

ufukt14789

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben küfür etmiyorummu dedim. Sen nasıl bi insansın nasıl bi kafirsin sen. İnsanların üstünden ssler alarak internetlerde şurda burda paylaşıyosun. Plugin paketleri yaparak popi olmuşmumşumda felanmışta. İlk araştırıyor sonra üstümden konuşuyor bak sen. Ben artık muthattap olmuyorum ayrıca bir yerinden sallama ben küfür etmiyorum felan demedim sen hayatında benden çok küfür etmişsinidr demektir. Herhalde herkes forum kurallarını ve düzeni bozmamak içim küfür etmiyor bunu biliyorum. Ayrıca kelimelerimi kaç kere fixlemeyi yani düzeltmeyi denedim. Herkes dediğim gibi "S.a alım varmı" şeklinde dese... Belki bilirsin "Before Craft" diye bir sunucu vardı. Ben açıklardım düzgün şekilde alım yok arkadaşlar diye. Bu sunucuyuda yeni açtık ayrıca. Şu sunucuya giren herkes alım varmı diyor çıkıyor. Sende anca map çalıntı de kızdır sonra ss al paylaş kendini hep üstte tutmaya çalış ne olursa olsun haksızsın istersen buraya 1000 satır yazı dök en iyi ssleri at yinede haksızsın ben alım olmadığını ve mapların v.b şeylerin alıntı olmadığını anlattım artık küfürle karşılık veriyorum ve ben böyle bir insanım 1 söylerim 2 söylerim 3 te acımam. Artık daha çokmu ss atarsın bilmem. Forumun düzenini bozmak istemiyorum. Ve evet bunuda yazıcağını biliyorum forumun düzenini bozmak istemiyosan nie küfür ediyosun dersen ben forumda asla küfür etmemişimdir ne hareket etmişimdir ne v.b bana inananlar inansın inanmayanlarda anca sen zaten anca mesaj yaz.[DOUBLEPOST=1409826390][/DOUBLEPOST]
Ben bile halime acıyorum açıkçası. Şu alım varmı v.b diyenler yüzünden. Ben sana dedim herhangi bir kanıt varmı diye bilmem ama eğer map konusunu konuşmak istiyosan baş kurucu skypesi: eren.karayel1 Yani bu işler beni ilgilendirmez ben küfür mevzusunu açıkladım. Map mevzusunu bilmem ama bana çalıntı değil diye söylemiştir. Ve bu arada konuşmaya sonra gelebilirim ayrıntılı şekilde konuşuruz. Herşeyi açıklarım ben sana ve bu ByHuseyin midir onu takmıyorum zaten. Ayrıca evet çok cabuk öfkenelirim ve hakim olamam. Yani bi söversem daha söverim. Küçükken sinir ilacları ıcmıslıgım vardır. Neise benden bu kadar ben herşeyi açıkladım ister inanırsınız ister inanmazsınız...
he işde eren 13- 14 yaşında (tahimini) Cevap Bile vermiyor asıl işim onunla
ama sende küfür etme istersen

byTıtanıum

π÷¥$¢£-℅®*#¶∆×
Özel Üye
En iyi cevaplar
0
Aslında ben mapa felan takıntılı değildim coğu serverlarda (ç)alıntı map kullanılıyor. Ama argo kelimeler kullanman pek iç açıcı bir şey değil.

bluera

Fiercely unapologetic.
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
13
Ruh hali
Ayrıca ben hiçbir zaman ne etrafıma hava attım ne de kendime pluginciyim adammısınız felan dedim. Herkes biliyor. Ayrıca benim nerdeyse alakam yok sunucuyla ne açıklarla ne buglarla vb sadece sunucuya arada bakıyorum erenin skypesine yazarsan çözebilir.