OlymposMC Rezillgi Sesli Video! Resimler kanıt.

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Sen ne kadar ş**efsiz bir insansın. Ne insanı köpeksin sen köpek. Hemde öyle bir köpeksinki insanlar sana kemik atsa kemikten daha fazla istiyorum diyecek bir zavallı köpeksin. Diyor map çalıntı. Sanki kurucusu benim, sahibi benim. Gemiş bana map çalıntı diyor. Diyorum adam gibi küfür etmeden hangi sunucudan alıntı? cevap yok. Diyorum bi ss v.b bir şey at? cevap yok. Artık küfürle karşılık veriyorum bu köpeğe. Orda alım varmı dediğindede küfür ettim. Nedenmi? Adamlar artık "S.a alım varmı" şeklinde yazıyor. Milletin gözü yetkide. Düşünebiliyormusunuz? adam allahın selamını verirken bile alım varmı diyor. Ya kardeşim sakin ol biraz hele. Bi senin selamını alalım. Biraz sunucuda dur neyin ne olduğunu gör. Yoook. Geçen bi adam geldi alım varmı dedi hayır dedim adam anneme küfür edip çıktı. Bu sahtekar köpekte benim sinirimden yararlanıp videolar çekip koyuyor işte. Klasik türk mantığı. Daha ağır konuşurum hemde çoook. Bu köpek işte 16 yaşımdayım diyor akıl yaşıyla normal yaşı aynı değil. Bu ve bu tür sahtekar köpekleri atın sunucudan. Bunlar sunucunuzun geleceğini bozuyor. Size diyorum. Almayın böyle adamları. Reklam gibi olmasın KingTürk diye bi sunucu vardı. Adamlar spawna alım yok diye koymuş gelen geçen alım varmı diye soruyor. İşte bana inanın a da inanmayın beni ilgilendirmez gerçek bu.

@byTıtanıum
@MonsterArgent
@Zorinkun_
@JoqerMaN
Bana inanmassanız bu köpeğede inanmayın. Daha ağır konuşmamak için gidiyorum ben.
Hiçbir İnsan Oğluna Köpek veya herhangi bir hayvan gibi davranamazsin. Ha Hiçbir TÜrlü bir Oyuncuna Küfür edemesin o senin oyuncun ona saygi davranmalisin küfür etmeyerek uzaklaştirmalisin "ALİM VAR Mİ" Sorusunuda Şöyle Cevablarsin "YOK" Eğer Anlamiyosa Muted.

MonsterArgent

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
İçerik SearchTR tarafından kaldırıldı.

Moderatör tarafından düzenlendi:

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
BEN BU KONUYU YAPAN PEZEVENGGİN GECMİŞİNE BAKTIM VE SADECE BİZLE DEGİL BÜTÜN SERVERLERİN MAPLARINA ÇALITNTI DİYOR Kİ BU COCUK KAŞINIYOR KENDİSİ abi MİLLETE KENDİNDEN BÜYÜKLERİNE ABİ DEMESİ GEREKİR (LAN abi) AİLENE SÖLE KOCUM SEN OLMAMIŞSIN BAŞTAN YAPSINLAR SENİ . AMA SANA YAPACAGIMIZI BİZ BİLİYORZ SEN RAHAT OL SEN COK KAŞINMIŞIN.
Karşi Taraf'in Gösterdiği Davraniş Hiç Doğru Değil. Küfür Edersen Onunla Ayni Seviyeye Düşmüşsün demektir.

MonsterArgent

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Karşi Taraf'in Gösterdiği Davraniş Hiç Doğru Değil. Küfür Edersen Onunla Ayni Seviyeye Düşmüşsün demektir.
Haklısın Ama Adam Bizimle Ugraşıyor Bütün Gün Kötu yorum yapıyor Emege İhanet Ediyor Sonra Küfür Etmeyin Ben ne Güzel Kac Aydır Küfür Etmiyorm Deli oldu Bunun Karşısında.

ufukt14789

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
BEN BU KONUYU YAPAN PEZEVENGGİN GECMİŞİNE BAKTIM VE SADECE BİZLE DEGİL BÜTÜN SERVERLERİN MAPLARINA ÇALITNTI DİYOR Kİ BU COCUK KAŞINIYOR KENDİSİ abi MİLLETE KENDİNDEN BÜYÜKLERİNE ABİ DEMESİ GEREKİR (LAN abi) AİLENE SÖLE KOCUM SEN OLMAMIŞSIN BAŞTAN YAPSINLAR SENİ . AMA SANA YAPACAGIMIZI BİZ BİLİYORZ SEN RAHAT OL SEN COK KAŞINMIŞIN.
Biraz yazına önem ver ve konuş.

- Artık sizde map çalmak poi olmuş durumda nasıl olsa 1.8'de map çalınmayacak!
- Küfür etmen Beni üzdü.
- Ben Saygılı Ve Sevgili Bir insanım Sen her kim isen. Asıl kendi Ailenle baş başa bir konuş istersen durumun hakkında!
- Burada hunharca insan benim tarafımdaki; haklılar Sunucuda oyunculara küfür etmek acizliktir. Senin serverin olsa mapını çalsalar ne yaparsam ("Aferim mi dersin")
- Geçmiş hakkımda konuşuyosan yanılıyosun! Bu formda serverlerdeki maplerin %45"i çalıntı! bunu engellemk lazım!
- Git kendini toparla Sonra gel!
@SearchTR bu kişi Hakertte bulunuor

bluera

Fiercely unapologetic.
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
13
Ruh hali
SEN HANGİ İNSANA HANGİ HAKLA KÖPEK DİYORSUN LAN abi. SEN HANGİ HAKKA SAHİPSİN DE ADAMA KÖPEK DİYEBİLİYORSUN. ASIL Ş****SİZ OLAN SENSİN. SENİN O KÖPEK DEDİĞİN KİŞİ CEHENNEMDE CEZANI KENDİ ELİYLE VERECEK SANA. TERBİYESİZ. VE SORUNLARINA GELİNCE. BİR YETKİLİ, HER ZAMAN SAKİN VE SOĞUKKANLI DAVRANMALI. ESKIDEN BIR SUNUCU AÇMIŞTIM. SONRA jackcaver DİYE BİR MODERATOR ALDIM. GERÇEKTEN ÇOK İYİ BİR İNSANDI VE ÖLDÜĞÜNDE İNANIYORUM Kİ CENNETE GİDECEK. ONUN AĞZINDAN BİR KÜFÜR BİLE ÇIKTIĞINI DUYMADIM. ÜSTELİK 13 YAŞINDA VE SENDEN KATRİLYONLARCA DAHA İYİ BİR İNSAN. Ve, Şunu bil ki O'nu Kendinden Alçakta Görüyorsan, Bil ki, O "Köpek" Dediğin Kişi, Şu An Senden Daha Üstün ve Olgun Bir İnsan, Yani O Değil, Sen Köpek Durumuna Düşüyorsun, O Ettiğin Laf Gururunu Yedi Bitirdi, He Ayrıca Onla Arkadaşlığım Falan da Yok, Onu İlk Aşağılayan Sensin. Sırf Sana Bunları Söyleyeceğim Diye Elimi Yordum. Yazmaya Bile Değmezsin.
Allah abi diyene bak sen. Şu bağladığı olaylara bak. Bana abi diyeceğine ilk CAPS LOCK kapa. Biz burda arkadaşla olayı anlamaya çalışıyoruz sen burda gelip dini olaylara bağlıyorsun. Sanane kardeşim. Seni ilgilendirmez nie azıp gelip burda olay çıkartmaya çalışıyorsun. Hemende cennetmişte cehennemmişte. Eğer diyorsan sen dinsiz imansızsın diye ben Allah'tan başka kimseden korkmam bunu bilip bunu söylerim. Ve modlardan bu konunun arşive taşınmasını talep ediyorum. Çünkü bu olay mala bağladı.