/ Nobel-Craft / Nitrado / PvP / Survival / 0Lag / Top5+Npc / Özel Kit / Anti X ray Çalışıyor /

Server Nasıl gözüküyor ?

• Kullanılan toplam oy
    7

rostmon

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Rayperz2 bu kadar kötülediğine göre kendi survival sunucun var at bakalım senden bir şey öğrenelim haa yokmu yoksa lütfen daha sakin yorumlar atarmısın.

NobelCraft

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Acıyorum Size Cidden Böyle Dandik Serverleri Savunmaya Devam Edin Sadece Kendizini Avutursunuz Neyse Size İyi Oyunlar :D:D
Teşekkür ederiz. server Harika. beğenmeyen nas naş hadi eyw.[DOUBLEPOST=1407157392,1407156644][/DOUBLEPOST]Server hakkındaki düşüncelerinizi yazabilirsiniz...[DOUBLEPOST=1407160496][/DOUBLEPOST]Server açıktır arkadaşlar

ZigZag

Marangoz
En iyi cevaplar
0
ARKADASLAR ADMINLER DURDUK YERE BAN ATIYOR BANA ATTILAR FLY KULLANMISIM VALLA KULLANMADIM ATTILAR ADIM Hacksoker SW COK BERBAT ADMINLER ILGISIZ DURDUK YERE BANLIYOLAR SW DE EV ICIN 3 SAAT HARCADIM BOSA GITTI ALLAH BELANI VERSIN MORSH

NobelCraft

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
ARKADASLAR ADMINLER DURDUK YERE BAN ATIYOR BANA ATTILAR FLY KULLANMISIM VALLA KULLANMADIM ATTILAR ADIM Hacksoker SW COK BERBAT ADMINLER ILGISIZ DURDUK YERE BANLIYOLAR SW DE EV ICIN 3 SAAT HARCADIM BOSA GITTI ALLAH BELANI VERSIN MORSH
Serverde Hile kullanmıssınız. gereği yapıldı. ayrıca dolandırıcı ve hile gösterenlerde ban yer. Hile kullanmayın...

UzmanMinecraft

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
LAN BU SW BAKCANIZA UzmanCraft.nitrado.net çok çok daha iyi oda 0 lag %100 survival ortam var vipler ideal ilk günden 10 kisi oldu ? bunu deneyin derim...HEE AYRICA UzmanCraftta İpeksi ile spawnerda var

haykolarken

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Spawnınız kötüye benziyor onun dışında gayet güzel bir servere benziyor İstanbul'a dönünce bi uğrarım..