/ Nobel-Craft / Nitrado / PvP / Survival / 0Lag / Top5+Npc / Özel Kit / Anti X ray Çalışıyor /

Server Nasıl gözüküyor ?

• Kullanılan toplam oy
    7

NobelCraft

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0

Nobel Craft Sizlerle !... Yepyeni Survival Server 0 Lag 3GB Ram 1000Mbit Uplink Nitrado Server... Sizlerle Eski hamachi survival tadını tekrar yaşayabilirsiniz....

Server Özellikleri
* 32 Kişilik 3GB Ram Server
* Nitrado bilişim. 1000Mbit Uplink.
* 0 Lag 0 Kasma %100 Eğlence
* Arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz...
* Claim Gold Kürek İle size ait tamamen otomatik.
* Serverimiz Okul açıkkende açık olucaktır. 2. ay 82 Kişilik olucaktır.
* Top 5 Sistemi her server gibi var ancak bizde top 5 spawnda NPC Siyle duruyor...
* Daha fazla zevk daha fazla eğlence ilgili admin kadrosu (+16,+20)

Rehberler +16 Mod +17 bu yüzden bebek server'i değildir.

Resimler
Spawn LoLyPoP

3D

Spawn Aşşağısı

Aşşağı iniş 3D

Spawn içi TOP 5+Npc Sistemi

Server amaci kisa özet bilgi

Yetkililer

Bambaşka bi dünya

Aramıza Katılmak İstermisin ?
IP : nobelcraft.nitrado.net

Serverimizin Son Hali Hepinize Teşekkür Edeeriz. Nobel Craft.

Son düzenleme:

rostmon

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ne zamandır hesabıma girmiyordum gerek duymuyordum ama bu arkadaşlar gerçekten saygımı kazandılar şifremi falan buldum girdim üstüne basa basa
altını çize çize söylüyorum bakın :) %100 SURVİVAL KALİTELİ VE HARİKA İLGİLİ ADMİNLER... Sabırlarını sınadım ciddiyim bakın buraya yazınca büyükler yetkililerimiz diye rahat 15 tane soru sordum harika bir ilgi ve nezaketle yanıtladılar bu adamlar babamın oglu degil ama sayıgıyı hakediyorlar. Oyundaki Nick'im

Coestar ...

NobelCraft

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Çok Teşekkürler Arkadaşlar Bizleri Gurulandırıyorsunuz Mielsen Ve Pedroko Kurucular[DOUBLEPOST=1407115917,1407106413][/DOUBLEPOST]Serverimiz Sizler için. sizler bizim için varsınız... Neyse çok nutuk oldu bu :D arkadaşlar serverimize bekleriz her soruya ve eleştiriye açığız.

seafaction

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ARkadaşlar Çok Güzel Server Herkezi davet Ediyorum

BraveHero

Dobloyu n'aptın
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Build Kötü. Onun Haricinde Başka Kötü Bi Şey Bulamadım.

NobelCraft

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Buildimizin Neresi Kötü Arkadaşım Açıklarımızı Söylede Düzeltelim

NobelCraft

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
ARkadaşım Sen iyimisin Bu daha Bizim İlk Serverimiz.

rostmon

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ben anlamıyorum bu insanları ya hayır ne olucak kötülücende yalan söylücende arkadaşlar karalamalara inanmayın girin kendi gözünüzle görün derim. ip yazıyor ben dünden beri oynuyorum harika server Yorumdada bahsettigim gibi harika adminleri var dün bütün gece sabah 8 e kadar online admin vardı hile küfür hiç olmadı
sw şuanda 20 kişi sw açılalı 1 gün oldu kaliteyiz siz tahmin edin. teşekür ederim.

NobelCraft

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Kardeşim Sv beğenmiyorsan beğenme 16 kişi açık şu an millet neden oynuyo çünkü güzel
Ulan Ne Adamsınız Eski Serverinizin Adını Değiştirdiniz Eski Serverinizde Event Yapıp Yan Çarlarınıza Vip Verdiniz Battı Şimdi Burdada Aynısını Yapın Rezalet Bir Server Eski Serveriniz SurvivalTürk. Kanıt Atabilirim İsteyen Varsa.
Sen de her servere kötü yorum yapıyon adam ol azcık. Seni ilgilendirmez Serverimiz.