Nether Kalesi (ben yapmadım buldum)

MountTurk

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bak kardeşim (flood oluyo ama)
Kimseyle tartışmak istemiyorum eğer sen çok tartışmak istiyosan oylama yapalım
Şurdan tek bir kişi bak sadece tek bir kişi (sen hariç)

kinasli çek git bu forumdan seni hiç sevmiyorum zaten maplarında berbat ve hep küfürlü mesajlar atıyosun desin bu forumdan gitmezsem en adi ... oluyum

Kimseyle bi geçimsizliğim olmadı herkezi severim şimdiye kadar (mesajlarıma bakabilirsiiz) başkalarının yaptığı mapların hiç birine kötü olmuş ya da kısa olmuş demedim map berbat bile olsa kısa bile olsa kimsenin kalbini kırmak istemedim

Sadece map deil hangi konu olursa olsun ne bir hakaret ne bir kötü söz ne de kalp kıran mesajlar atmadım ama senin ettinğin sözler çok ağırıma gitti ve karşılık verdim

Şimdi arkadaşlar siz olsanız biri size küfür etse hemde aşırı küfür etse napardınız ? hatta benim yaptıklarım sadece uyarıydı ben sana küfür bile etmedim... eğer suç gerçekten bendeyse özür dilerim...
biri bizim kalbmizi kırarsa o duygular yayılır aynen minecraftda ölünce adamlar itemimizi aldıgı gibi :D

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
post kasçan diye 20 tane post yazıyorsun lan YUH artık.. ilk kez gördüm senin kadar flood yapan adam
.. yuh lan adama bak.. erkeğim lan ben
napalım abi pony falan yazınca nick de işler tersine biniyo yani :D

Bu arada profile gireydik keşke sormadan önce bay yazıyomuş :D

deniz_alp

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Herobrine benden sölemesi O.Ç çok geri sekali çagirmaya çalisiom gelmi altın bulok 4 kızıltas mesaleli yosunlu tas ve nether tasi ile olani yaptim
gelmio plugin yülü ama :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

Harikayigit

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
öyle olmucak 2 altin block üst üste sonra herobrine totem sonra nehterrack sonra en üsteki nehterracki yakıcan gelicek.