Nether Kalesi (ben yapmadım buldum)

Enokan

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
O kale 1.0.1 sürümünde herobrinenin kalesiydi :)

RistCeron

Marangoz
En iyi cevaplar
0
O kaleye Bir Daha giren Bir Daha Çıkan Olmadı O Kale de Her şey Unutuldu Her Şey Silindi O Kale Hepimizi Lanetledi :D
İşte Minecraft Öyküsü :D

En iyi cevaplar
0
amaaan o blaze kalesi ne abatıyonuz ondan blaze avlayacaksın istersen 1000 kere gelirsin ve bunları son sayfayı okuyarak söyledim diğerlerini okusam acaba nolucak

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dostum bu bildigin kale özelligi yok sadece blaze spawnliyor o kadar bazi yerlerde nether wart var o kadar.

Craftkolik43

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ben nethere gittim heryeri aradım ama o kaleyi bi türlü bulamadım. hem o kalenin içi blaze lerle dolu kaleye demir zırhın aşağısında zırhla girilirse sağ çıkılmaz:bruised:

overbeta

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Araştırdım Bu Kale Değil Nether Fortrest İçinde Blaze Spawneri Ve Nether Warttan Başka bir şey Yok

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0

DeanWinchester

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Benden sana tavsiye bidaha oraya gitme orda İskelet boss Zombi boss Creeper boss var ve orası herobrinenin kalesi yani karaktein ölen kadeşinin kalesi ben oraya bi kere gittim ve oyuna herobrine girdi sonra kapatıp başka oyun açmak zorunda kaldım
Golmest kardeşim çok güzel attın nerdeyse kanıcaktım ha.

Mert_Turhan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu nether kalesi çok büyük değil. Ben yaklaşık bunun 100 katı büyüklüğünde bir kale buldum. Ayrıca Nether Fortress'i kendi ellerinle yapamazsın çünkü modsuz minecraftta spawner bulunmaz

Mert_Turhan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benden sana tavsiye bidaha oraya gitme orda İskelet boss Zombi boss Creeper boss var ve orası herobrinenin kalesi yani karaktein ölen kadeşinin kalesi ben oraya bi kere gittim ve oyuna herobrine girdi sonra kapatıp başka oyun açmak zorunda kaldım
1- Oyuna Herobrine sadece modla gelebilir.
2-İskelet Boss, Zombi Boss ve Crepper Boss da sadece modla gelir.
3-Oraya gitsin çünkü orada hiçbir yerde bulunmaya Blaze ve Nether Wart var.