Mojang Ekibi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

[MyM]BrayJademence

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
sen
Arkadaşlar Ciddi Ciddi Söylüyorum Eğer Notch Ölmezse Öldürecem :sırıtmak: Gerçekten Aklıma Koydum :sırıtmak:

Bu Arada Mojang'a Girmektende Vazgeçtim 2 Gündür Araştırma Yapıyorum Yaşımdan ve Okulumdan Kaybediyorum İngilizcem Kurtarıyor Bazı Testlere Girdim İngilizcem İlerde Soru Yaşamiyacağını Belirttiler :sırıtmak: BEKLE NOTCH BEN GELİYORUM ! Bu Arada Jeb'ide Öldürebilirim ihihihihi :sırıtmak:
sen saçma sapan hayyaller kurmaya devam et kardeşim

enesarda

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
sen
sen saçma sapan hayyaller kurmaya devam et kardeşim

Sende herkezin hevesini kirmaya devam et kardeşim...

Bende ona bakilirsa kafaya cumhurbaşkani olmaya taktim ama polislik akademesinden yükselmeyi planliyorum ama sizin gibi boş kafaları düşünemem.Ee hadi bende boş kafayim.Ama bir planim var Ve Yunus arkadaşinda plani var.Yani hayal kurarak gelişir beynimiz.

Anladinizmi Heves kıranlar.herkes dedi bana

AJIAHGHAIGHAHGAIH cumhurbaşkanı olucakmak zor olur hahahaha diye
Ama ben hala hayalimden vazgeçmedim! 6 yillik hayalim hala kafamda!

[MyM]BrayJademence

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sende herkezin hevesini kirmaya devam et kardeşim...

Bende ona bakilirsa kafaya cumhurbaşkani olmaya taktim ama polislik akademesinden yükselmeyi planliyorum ama sizin gibi boş kafaları düşünemem.Ee hadi bende boş kafayim.Ama bir planim var Ve Yunus arkadaşinda plani var.Yani hayal kurarak gelişir beynimiz.

Anladinizmi Heves kıranlar.herkes dedi bana

AJIAHGHAIGHAHGAIH cumhurbaşkanı olucakmak zor olur hahahaha diye
Ama ben hala hayalimden vazgeçmedim! 6 yillik hayalim hala kafamda!

kardeşim adam notch jeb i filan öldürmeyi hayal ediyor ne bekliyorsun Allah aşkına

enesarda

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben de herzaman cumhurbaşkanı olmak istiyordum ama, hayallerimizi bozanlar var işte. Sen devam et kardeşim, bu işler çok çalışmakla olur. Umarım hayallerine kavuşursun..

Teşekkür ederim ama tabii ki zor iş cumhurbaşkanı olmak.Ama ilk önce olmak isticeksin.Onu çok isticeksin öyle.Amaan olmassa olur.Olmicak

enesarda

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kısaca hayallerinden vazgeçmeyeceksin. Vazgeçtikten sonra, pes ettikten sonra, iş bitti demektir.

Bendeonu demeye çaliştim :D Yunus kardeşim.Sen hayal et.Çok iste.Belki bi gün baktin.Mojangtasin. :)[DOUBLEPOST=1371028372,1371028281][/DOUBLEPOST]
kardeşim adam notch jeb i filan öldürmeyi hayal ediyor ne bekliyorsun Allah aşkına

Doğru :D Ama öldürme bölümünü çikarirsa belki bi gün girer.Nocht abimiz o kadar acimasiz değil :)

[MyM]BrayJademence

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bendeonu demeye çaliştim :sırıtmak: Yunus kardeşim.Sen hayal et.Çok iste.Belki bi gün baktin.Mojangtasin. :)[DOUBLEPOST=1371028372,1371028281][/DOUBLEPOST]

Doğru :sırıtmak: Ama öldürme bölümünü çikarirsa belki bi gün girer.Nocht abimiz o kadar acimasiz değil :)

ben notch ve jeb'i öldürmesine boş boş hayaller diyorum

GolemRevenge

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kendini Şartlamak Önemli .Eğer Başarıcağına Inanırsan Birgün olur.Beynimiz odaklandığımız şeyi bize kanıtlamak için yollar açar.billimsel bir gerçek.eğer yapamiyicam dersen beynin sana onun hakkında kanıtlar bulur ve yapamazsın.Şartlamak Önemli Ama Bu Yaşta Mojang Ekibi Zor.Büyüyünce Belki.

Dragonbornn

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahaha Mojang a mı katılcan :sırıtmak: off karnım ağrıdı
Açta bi yerine gül.[DOUBLEPOST=1371045321,1371044568][/DOUBLEPOST]-Türkiye'de bu yüzden doğru düzgün oyun yapımcısı çıkmıyor.Anca kötüleyin,yok gülme krizine girdim yok boş hayaller vb. yorumlarla yardım ettiğinizi mi sanıyorsunuz?

+Yunus kardeşim sen bence hayalinden vazgeçme belkide ilerde katılırsın Mojang'a :) Ama katıldığım nokta şu: yaşın küçük olduğu için bence fazla kapılma bu hayale, umarım birgün gerçekleşirde güzel oyunlar yaparsın :)

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Moderatör Abi Hariç Hepiniz Yüzünden Hayallerim Kırıldı :( Moderatör Abi Çok Teşekkürler :) MC Batuhuso'yada Çok Teşekkürler :)

Ama Düşündüğüm Mojang'a Şimdi Girmek Değil Nede Olsa Notch ve Jeb Ölecek ve Mojang Ekibini Başkaları Üstlencek Notch'un Yaşını 40 Diye Alırsak 60 Yaşında Ölürse Bende 32 Yaşımda Mojang'a Girebilirmiyim ? Söylemeye Çalışıtığım bu ?

Bu Arada İngilizcem En İyi Dersim Matematik ve İngilizce 5 Geriye Kalanlar 4 :) Yani İngilizceyi Dert Etmiyorum :)

Bence katilirsinda en garip şey matematik ve ingilizce 5 geri kalani 4 olmasi demiştin ya 180 IQ'ün var aynştayn bile 160 IQ böyle zeki birisinin bu notlari nasil aldiği çok garibime gitti :)

Grim_railer

Marangoz
En iyi cevaplar
0
abi ne mojangı büyü öğren kendi şirketini kur mojangda notch yada jebin aldığı kadar para alamassın kendi şirketini kurarsın büyüynce :D

lolkraltrol

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
o değilde konuyu yazan arkadaşım sen 13 yaşındasın ingilizcem ve matematik 5 diyon tm onu doğru dedi sayalım (aynştayn geçmişin valla) sen ilk baş liseye geç sonra üniversite ye geç ondan sonra düşün ama sen hala hayalini kur yani hemen üzülme ve şu an katılmak istesen bile adamlar servere yetkili alır gibi almıyorlar zor iş yani ve şu an mojang adam almıyor bildiğime göre

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...