Mojang Ekibi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

.:YunuS:.

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Ben Mojang Ekibine Katılmak İstiyorum Yaşım Biraz Küçük Gelebilir 13 Yaşındayım

Fakat Yaşıma Bakmayın Kod Bilgim Vardır Minecraft Dosyalrını Düzenleyerek Kendine Oyun Yaptım GTA:VC, GTA:SA Dosyalrınıda Düzenledim Arkadaşlar Mojang Ekibine Nerden Başvuru Yapabilirim ?

Bildiğim Kodlama Dilleri : C++/C, JAVA, VB.NET ve Neleer Neleer

berkfb98

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Mojanga katılmak okadar kolay değil kardeşim :D

Gentleman

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahaha Mojang a mı katılcan :D off karnım ağrıdı

Akın34

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mojang'a pat diye katılamazsın.

Life Hunter

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ona bakarsan benimde bayağı kod bilgim var(Visual Basic,Game Maker,C++) ama yetmez o oyunlarda kullanılan kodlar ne kadar karışık bilemezsin,Daha çok çalışman gerek.

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ona bakarsan benimde bayağı kod bilgim var(Visual Basic,Game Maker,C++) ama yetmez o oyunlarda kullanılan kodlar ne kadar karışık bilemezsin,Daha çok çalışman gerek.

7 Senedir Bilgisayarda Oyun Kodlayıp C++'yla Kodladığım Program Sayesinde (3 Ayımı Aldı) Her Dosyayı Düzenleyip Kendime Özgü Yapabiliyorum... Diğerlerine Gelince Verdiğiniz Cevaplar Yüzünden Gülmekten Uçtum Evin Penceresinden İçeri Yuvarlanıp Çöp Kovasına Girdim İçindeki Çöpler Yuvarlanıp Babamın Oturduğu Kltuğun Önüne Geldi Eve Giremiyorum :(

Bu Arada "Life Hunter" Game Maker Ne İşe Yarayacak? Sadece Flash Oyun Yapımı İçin

Bu Arada "LarciuS" İngilizcem 5 - Üniversiteyi ****** Et - 180 IQ'lu Çocuğu Almazlarmı Sanıyosun :) (Ben Değilim Ha Çocuğun Teki (Aynştayn Reyiz'in IQ'su = 160))

Excuted

-Calibre-
En iyi cevaplar
0
7 Senedir Bilgisayarda Oyun Kodlayıp C++'yla Kodladığım Program Sayesinde (3 Ayımı Aldı) Her Dosyayı Düzenleyip Kendime Özgü Yapabiliyorum... Diğerlerine Gelince Verdiğiniz Cevaplar Yüzünden Gülmekten Uçtum Evin Penceresinden İçeri Yuvarlanıp Çöp Kovasına Girdim İçindeki Çöpler Yuvarlanıp Babamın Oturduğu Kltuğun Önüne Geldi Eve Giremiyorum :(

Bu Arada "Life Hunter" Game Maker Ne İşe Yarayacak? Sadece Flash Oyun Yapımı İçin

Bu Arada "LarciuS" İngilizcem 5 - Üniversiteyi ****** Et - 180 IQ'lu Çocuğu Almazlarmı Sanıyosun :) (Ben Değilim Ha Çocuğun Teki (Aynştayn Reyiz'in IQ'su = 160))

Zaten 13 yaşında ingilizcen 5 olmassa ******* etmei öneririm siz lisede 50'ye sevineceksiniz.13 yaşındaki biri geliyorku dünyaca ünlü bir oyun firmasında çalışacağım diyor.Ayrıca o 180 IQ'lu çocuğu karantinaya filan alırlar heralde.Ayrıca bir özür dilerim bile bilgisiyarla kod filan yazabilir,o ilgi alnına bağlı.En son IQ bu:
IQ 156-ve üzeri (deha)
Daha liseye bile başlamamıssın bunları düşünüyorsun?Kısacası gülünmesi gereken biz değil senssin.

GolemRevenge

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beyler Çocuk Heves Yapmış Bırakın Takılsın konuyu gördüğümde kimse cevap yazmamıştı hevesini kırmamak için bende yazmadım :) Bırakın o Takılsın

patrayanist

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba .:YunuS:. ;

Mojang'a katılmak arkadaşlarında dediği gibi hiç kolay değildir. Ben c++ biliyorum, ben GTA dosyalarını değiştiriyorum diyeni de almıyorlar maalesef. Dünya üzerinde senin bu bildiklerinden çok daha fazlasını bilen kaç milyon insan vardır bir düşünsene ?

Mojang gibi bir şirket yaşını ve kodlama bilgini bir kenara bırakalım senden mükemmel bir ingilizce isteyecektir. Mükemmel bir ingilizcen var mı ?

Ve en önemli nokta ; 13 yaşında bir çocuğu kimse kalkıp da profesyonel ekibine dahil etmek istemez. Çünkü reşit olmayan bir insanı bünyesinde çalıştırma sorumluluğuna girmez. Hele el oğlu hiç girmez .)

Şevkini kırmak gibi olmasın, hayalleri yüksek tutmakta fayda var ancak olmayacak şeyler içinde hayal kurmaya gerek yok.

MC Batuhuso

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim sen diğer karamsar yorumlara bakma.Fakat üniversite mezunu olman ve İngilizceyi akıcı konuşman da gerekecektir bu işte.Bence sen bunu biraz daha ilerde düşünmelisin.Hem o boşluktan kendini daha çok geliştirme fırsatı yakalayabilirsin.

[MyM]BrayJademence

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

sen liseye gelip ingilizceyi görceksin bende senin yaşındayken ingilizce 5di liseye gelince görcen

Excuted

-Calibre-
En iyi cevaplar
0
Kardeşim sen diğer karamsar yorumlara bakma.Fakat üniversite mezunu olman ve İngilizceyi akıcı konuşman da gerekecektir bu işte.Bence sen bunu biraz daha ilerde düşünmelisin.Hem o boşluktan kendini daha çok geliştirme fırsatı yakalayabilirsin.
Mojang'a girmeyi kolaymı sanıyorsun?

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Moderatör Abi Hariç Hepiniz Yüzünden Hayallerim Kırıldı :( Moderatör Abi Çok Teşekkürler :) MC Batuhuso'yada Çok Teşekkürler :)

Ama Düşündüğüm Mojang'a Şimdi Girmek Değil Nede Olsa Notch ve Jeb Ölecek ve Mojang Ekibini Başkaları Üstlencek Notch'un Yaşını 40 Diye Alırsak 60 Yaşında Ölürse Bende 32 Yaşımda Mojang'a Girebilirmiyim ? Söylemeye Çalışıtığım bu ?

Bu Arada İngilizcem En İyi Dersim matematik ve İngilizce 5 Geriye Kalanlar 4 :) Yani İngilizceyi Dert Etmiyorum :)

[MyM]BrayJademence

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Moderatör Abi Hariç Hepiniz Yüzünden Hayallerim Kırıldı :( Moderatör Abi Çok Teşekkürler :) MC Batuhuso'yada Çok Teşekkürler :)

Ama Düşündüğüm Mojang'a Şimdi Girmek Değil Nede Olsa Notch ve Jeb Ölecek ve Mojang Ekibini Başkaları Üstlencek Notch'un Yaşını 40 Diye Alırsak 60 Yaşında Ölürse Bende 32 Yaşımda Mojang'a Girebilirmiyim ? Söylemeye Çalışıtığım bu ?

Bu Arada İngilizcem En İyi Dersim Matematik ve İngilizce 5 Geriye Kalanlar 4 :) Yani İngilizceyi Dert Etmiyorum :)

aslında çok yanlış yapıyorsun notch ölünce mojangın kapanmıyıcağı ne mağlum? sanki hiç kapanmıyıcakmış gibi konuşuyorsun hem belki sen büyüyünc hamal olcan? ne mağlum? bak ben seni kötülemek istemiyorum ama bence boş boş hayaller kurma böyle boş boş senin gibi hayaller kuran insanların çoğu şu an istediklerinin dışında şeyler yapıyorlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...