MinecraftPazari.Com Güvenilir Değildir !!!

Atabeyi

¤ DP Grafik ¤
En iyi cevaplar
0
İlk olarak aç bi coca cola , coca cola , coca cola iç :) Sonra mahkemeye ver derim ben.Yaptıkları yanlarına kalmamalı.Böyle şeylere güvenmeyin artık.

PwParadox

Konun için düşüncem profil kapağımda
En iyi cevaplar
0
Akılsız başın cezasını ayaklar çekermiş.

Elfen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya Burak Oyunda'nın videosunda gördüm güvendim haklısında minecraft.net'den alamam çünkü benim param yok fakir birisiyim 60tl gibi bir miktar çok büyük
Sence burak oyunda seni düşünüyormuki ? adam aldığı paraya bakıyor şunu kafanıza sokun yüz kere söyledik minecraft.net dışında hiçbir yerden almayın zerre kadar hakkınız bulunmamaktadır o hesaplarda soğuk su iç başka yapacak bir şey yok.

Hanibu

Hanibu Game Hosting
En iyi cevaplar
0
Sponsoru olduğumuz güvenilir bir yer mevcut. Herhangi bir şeyi değiştirilmiyor ama premium hesabım olsun ve güvenilir olsun diyorsanız oradan alabilirsiniz.
Reklam olmaması için buradan veremiyorum, sitemizden bakabilirsiniz.

PwParadox

En iyi cevaplar
0
Sponsoru olduğumuz güvenilir bir yer mevcut. Herhangi bir şeyi değiştirilmiyor ama premium hesabım olsun ve güvenilir olsun diyorsanız oradan alabilirsiniz.
Reklam olmaması için buradan veremiyorum, sitemizden bakabilirsiniz.
Sanmıyorum. Mojang Minecraft.net'ten başka bir siteye güvenilmemesi gerektiğini açıklamıştı. Aklı olan kimse başka yerden almaz.

Hanibu

Hanibu Game Hosting
En iyi cevaplar
0
Sanmıyorum. Mojang Minecraft.net'ten başka bir siteye güvenilmemesi gerektiğini açıklamıştı. Aklı olan kimse başka yerden almaz.
tabii ki en güvenilir yer orası. Ancak cebinde 70 lirası olmayanlar için alternatif olarak öneriyorum.

PwParadox

En iyi cevaplar
0
tabii ki en güvenilir yer orası. Ancak cebinde 70 lirası olmayanlar için alternatif olarak öneriyorum.
Cebinde 70 lirası olmayanların parasına göz dikenlerden dolayı oluyor bu sorunlar zaten.

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
102
Ruh hali
Öncelikle çok geçmiş olsun, para kolay kazanılmıyor... Hesaba gelince, muhtemelen o hesaba ulaşamayacaksınız zira o hesap zaten kilometrelerce uzağınızda yaşayan başka birine ait. MC'nin kendi sitesi olmayan ve pre satan bir site güvensizdir. Site tasarımları hoş olduğu için mağdur kişilere güven veriyor, yazdıklarıyla sanki profesyonel bir müessese gibi kendilerini tanıtıyorlar. Lütfen başka kanallardan premium almaya çalışmayınız. Şikayet kısmına gelince, kaymakamlıklara bağlı tüketici hakem heyetleri olabilir, düşük bir ihtimalle de olsa gerekli belgelere (fiş, fatura vs.) sahipseniz şikayet sonucu para iadesi sağlanabilir. Sağlıcakla kalın.:şapka: