MinecraftPazari.Com Güvenilir Değildir !!!

MegaCraftTV

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar 20 TL Değerinde Aldığım Premium 1 Hafta Kullandıktan Sonra 26/07/2016 Saat 21:00'da Giriş Yaparken Şifrem Olmadı !
Şifre Olmayınca Sitedeki Eski Şifreyi Girdim ! Eski Şifrede Oldu ! Minecraft.Net'deki Güvenlik Sorularını Değiştirmiştim Onlarda olmuyor !
Bugün 27/07/2016'da Girdiğimde Skinimide Değiştirmişler ! Arkadaşlar Bana Yardımcı OLURMUSUNUZ LÜTFEN BİR YARDIMDA BULUNUN !!!!
Ben Verdiğim 20 TL'yi Akşama kadar hamballık yani kamyon kasasındaki yükleri elimle Marketin Mal Kabul yerine bırakarak kazandım ! Emegimi Böyle Çaldılar Bana Yardımcı Olun Lütfen !!!!!!!!!!!!

Dantero

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şifrenizi kimseyle paylaşmadıysanız bir destek talebi at olmaz ise hukuki olarak gereken işlemleri yap.

MegaCraftTV

Marangoz
En iyi cevaplar
0
O Benimde Aklımda Var Ama Yaş Tutmuyor :( Ve Bilgim Yok yaş 15

Şifrenizi kimseyle paylaşmadıysanız bir destek talebi at olmaz ise hukuki olarak gereken işlemleri yap.
Şifreyi paylaşmadım kimseyle dün akşam oldu bu olay destek birimi attım cevap vermiyolar 3 kere attım

Emir_PromiseCraft

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Kardeşim Hata Senin Gidipte Ucuzdan Almak İçin Bilinmeyen Sitelerden AlışVeriş Yapmamalısın İki Tarafında Yaptıgı İyi Degil İstersen Dava Açabilirsin Onların Yaptıgıda Boş Kalmamalı

MegaCraftTV

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kardeşim Hata Senin Gidipte Ucuzdan Almak İçin Bilinmeyen Sitelerden AlışVeriş Yapmamalısın İki Tarafında Yaptıgı İyi Degil İstersen Dava Açabilirsin Onların Yaptıgıda Boş Kalmamalı
Ya Burak Oyunda'nın videosunda gördüm güvendim haklısında minecraft.net'den alamam çünkü benim param yok fakir birisiyim 60tl gibi bir miktar çok büyük

Emir_PromiseCraft

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ya Burak Oyunda'nın videosunda gördüm güvendim haklısında minecraft.net'den alamam çünkü benim param yok fakir birisiyim 60tl gibi bir miktar çok büyük
O Zaman Kardeşim Bilinmeyen Sitelerdende Almayacaksın Yani Onun Yerine Git Başka Sitelerden Beleşe Al Daha İyi Olmazmı

_BurakGider_

Marangoz
En iyi cevaplar
0
60 Tl değil 72 zam geldi :( ayrıca fakir birisiysen bilgisayarı nasıl alabiliyorsun? ayrıca bot oyunda ya güvenemezsin.

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
1 Günde çalışıp 20 lira kazanabiliyorsan 4 gün çalışıp 80 lira ile güvenilir yerden alsaydın şimdi burada ağlamazdın. 80 lira fazla falan diyorsan bir gün çalışan insan 4 gün hayli hayli çalışır 80 lira fazla diye bir şey yok burada ağlamak sana bir şey kazandırmaz.

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Aslında tam da mevsimi buz dolabında soğuk su vardır bardağa doldur iç.

KilllerDragons

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bilişim suçlarınma verin her yaşı kabul ediyolar