Minecraftın Modası Bitiyor Mu ?

Camon32

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herkesin bilgisayarının donanımı GTA V,Rainbow six siege,H1Z1 gibi oyunları kaldırsaydı minecrafta şu an kimse bakmazdı.

Kronik2143

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Peki bu popülarite YouTube için var miki ben şimdi gitsem minecraft kanalı acsam izlenmez ama farklı ve değişik oyunlar ceksem izlenir ? Doğru mu yanlışmı ?
Buna tam cevap veremicem ama şunu açıklayayım "Minecraft" oyununun videolarını çeken bir kanal izleniyorsan o kanalın zaten bir kitlesi bulunmaktadır gamer sevildiği için izleniyordur veya minecraft pek sık rastlanmayan oyunları oynadığı için minecraft serisi izleniyordur mesela turfwars gibi oyunlar ama eğer bir kitlesi yoksa güzel bir sistemi olucakki çoğu kişinin oynayamadığı oyunları çekip yayınlayacak bu videolarda yapmacık olursan seni kimse kayda kalmaz doğal akışına bırak mesela benden bir örnek verelim ben hayatımda hiç birkere bir youtube gamerin videosunu izlemedim sevmemde ama "farcry 4" ü benim bilgisayarım desteklemediği için arada sırada "farcry 4" videolarını izliyorum.

YunusLP

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Buna tam cevap veremicem ama şunu açıklayayım "Minecraft" oyununun videolarını çeken bir kanal izleniyorsan o kanalın zaten bir kitlesi bulunmaktadır gamer sevildiği için izleniyordur veya minecraft pek sık rastlanmayan oyunları oynadığı için minecraft serisi izleniyordur mesela turfwars gibi oyunlar ama eğer bir kitlesi yoksa güzel bir sistemi olucakki çoğu kişinin oynayamadığı oyunları çekip yayınlayacak bu videolarda yapmacık olursan seni kimse kayda kalmaz doğal akışına bırak mesela benden bir örnek verelim ben hayatımda hiç birkere bir youtube gamerin videosunu izlemedim sevmemde ama "farcry 4" ü benim bilgisayarım desteklemediği için arada sırada "farcry 4" videolarını izliyorum.
Ben eskiden bilinmeyen hanı nasıl denir çok büyük oyunlar değilde orta düzeydeki grafikleri çok yüksek olmayan oyunların Videosunu çekiyordum ve bıraktım (acaba bunlar izlenirmiydi ki)

Dragon_sf_7

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Minecraftın yaş kitlesi çoğu küçük çocuklara biraz hitap ettiğinden modası geçmez kardeşim. Herkezin maddi durumu GTA 5 i onu bunu açıcak kadar iyi bir sisteme sahip değildir. Minecraftı iyi bir sistemdede kötüdede zevkle oynarsın. Her nesil tadar yani bu oyunu. Ama açıkçası ben bıraktım artık.