Minecraftın Modası Bitiyor Mu ?

LordOfStrategy

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bence bu dedikleriniz çok saçma. Artık insanlar Minecraft 5 senedir oynanıyor, adamlar GTA 5'den, CS:GO'dan bıktı ve daha ne kadar oldu 2 -3 Aydır oynanmalar düştü. Çok sıkıcı oyunlar. GTA 5'i artık kimse oynamıyor diyebilirim. Bende bizzat oturdum baktım çok sıkıcı abi mal mal geziyorsun. CS:GO'yu ise emin olun kimse savaş oyunu diye oynamıyor. Oynayan varsada azdır o da işine. Sadece kasa açmak için giriyorlar, bende :D Zevkli oluyor B) Ama Minecraft hiç sıkılacak bir oyun değil. Abi kendi oyununu oluşturuyorsun. Eklentiler vs. Texture vs. Modlar. Minecraft'ın daha 100 200 yıl yolu var.
100,200 yıla dünya kalır mı?Zaten sıkıyor belli süreden sonra,hep aynı şeyi tekrar tekrar yap.Victoria 2'de Tripoli ile oynamak bile daha zevkli.

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
olm maynkiraft bir oyun diil ki bir çekirdek topluluğu.

YunusLP

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

CreativeTM

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Minecraft'ın modası bitmez! Bu saçma sapan serverlar insanı oyundan soğutuyor! Lapisli falan, sırf pvp, Minecraft PVP oyunu değildir!!! Minecraftın zevkini vanilla survival sunucuda alırsınız, evinizi yaparsınız, tarımınızı, mağaraya girersiniz, çiftlik, arkadaşlarla nethere gider blaze çubuğu kasarsınız. Amaç survival. Kimse oyun mantığına göre oynamadığı için sıkıyor artık. Ayrıca şu an okul zamanı olduğu için giren yok. Yazın bura dolup taşar. Malesef Minecraft gibi güzel bir oyunun yaş kitlesi çok düşük bir seviyede.

DeathLight16

Bələ vəziyyətin içinə soxum
En iyi cevaplar
0
Minecraft modası bitecek bir oyun değil. Her yaştan oynayanı var. Kolay modlanabilir ve herhangi bir şey yüklenilmeden sunucularda bu modlar gibi şeyler oluşturulabilir. Ayrıca şimdiki zamanda kullanılabilecek en kötü bilgisayarın bile minecraftı kaldırabilecek kapasitesi bulunuyor.

YunusLP

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Minecraft'ın modası bitmez! Bu saçma sapan serverlar insanı oyundan soğutuyor! Lapisli falan, sırf pvp, Minecraft PVP oyunu değildir!!! Minecraftın zevkini vanilla survival sunucuda alırsınız, evinizi yaparsınız, tarımınızı, mağaraya girersiniz, çiftlik, arkadaşlarla nethere gider blaze çubuğu kasarsınız. Amaç survival. Kimse oyun mantığına göre oynamadığı için sıkıyor artık. Ayrıca şu an okul zamanı olduğu için giren yok. Yazın bura dolup taşar. Malesef Minecraft gibi güzel bir oyunun yaş kitlesi çok düşük bir seviyede.
Minecraft modası bitecek bir oyun değil. Her yaştan oynayanı var. Kolay modlanabilir ve herhangi bir şey yüklenilmeden sunucularda bu modlar gibi şeyler oluşturulabilir. Ayrıca şimdiki zamanda kullanılabilecek en kötü bilgisayarın bile minecraftı kaldırabilecek kapasitesi bulunuyor.
Peki ya youtube kanalları için ? mesela şuanda minecraft kanalı açan ve kimseden yardım almayan birinin gelişmesi bence imkansız gibi yalan mı ?

DeathLight16

Bələ vəziyyətin içinə soxum
En iyi cevaplar
0
Peki ya youtube kanalları için ? mesela şuanda minecraft kanalı açan ve kimseden yardım almayan birinin gelişmesi bence imkansız gibi yalan mı ?
Yeni içerikler bulunmazsa tabii ki de gelişemez. Şu an yeni açılan minecraft kanallarının %99'u survival games, survival,skyblock,eggwars ve minigame çekiyor. Yeni içerik bulununca diğer kan emiciler de hemen bunu çalıyor. Eğer yeni bir seri bulup bunu yeterince iyi saklarsan gelişirsin.

YunusLP

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yeni içerikler bulunmazsa tabii ki de gelişemez. Şu an yeni açılan minecraft kanallarının %99'u survival games, survival,skyblock,eggwars ve minigame çekiyor. Yeni içerik bulununca diğer kan emiciler de hemen bunu çalıyor. Eğer yeni bir seri bulup bunu yeterince iyi saklarsan gelişirsin.
Lucky block yarışlarını Ahmet can kaya ile ben turkiyeye ilk getiren insaniz Ahmet 30k oldu bende 1 haftada 2 k ama tabi bu ünlü kanallar çekti ve benim kanalima telif attılar neymiş bu seriyi biz bulmusuz kanalim kapandı :(

Quesky

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Daha Yeni Başlıyoruz :sinsi:

vErdemSoykal

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Elbette bütün oyunların kaderinde olduğu gibi Minecraft'ında modası bitecek. Bunun başlıca sebeplerinden birisi bütün youtube kanallarının sadece minecraft çekmesi , oyunun 6 ila 9 yaş arası çocuklarla dolması (herkes için demiyorum yaşına göre olgun olanlar var) aynı zamanda oyunun çok abartılmasıda bir etkendir ve 2009 dan 2016'ya kadar bakacak olursa bayağı bir süre piyasada kalmayı başarmıştır. Hilecilerin olmasıda modasının bitmesine bir etkendir. Yani evet modası bitiyor diyebiliriz. Ama bir zamanlar adından çok söz ettirmiş Minecraft herzaman bir başyapıt olarak anılacak bir oyun olacaktır.

CollapseBL

建築倒塌
En iyi cevaplar
0
Bence Modası bitmez ama insanlar artık CS:GO Ya Gta 5 Gibi oyunlar oynuyorlar , benim bilgisayarım Gta 5 Kaldırsa bende minecraftla ilgilenmem.
ben bitmesi taraftarıyım adamlar yıldı 2 güncelleme çıkarıyor ve bizde hep sürüm değiştirmek zorunda kalıyoruz bazen bu iş yorucu olabiliyor 2 yılda 1 güncelleme çıkarsınlar oda Adam gibi olsun 2 3 ıvır zıvır için sunucu sahipleri sunucusunu sırf güncel olmak için sunucusunun sürümünü yükseltiyor ben şuana kadar minecraft kadar rezil bir oyun görmedim sanki betadaymış gibi sürekli güncelleme çıkarıyorlar gına geldi bana :)

AzePvP

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ben bitmesi taraftarıyım adamlar yıldı 2 güncelleme çıkarıyor ve bizde hep sürüm değiştirmek zorunda kalıyoruz bazen bu iş yorucu olabiliyor 2 yılda 1 güncelleme çıkarsınlar oda Adam gibi olsun 2 3 ıvır zıvır için sunucu sahipleri sunucusunu sırf güncel olmak için sunucusunun sürümünü yükseltiyor ben şuana kadar minecraft kadar rezil bir oyun görmedim sanki betadaymış gibi sürekli güncelleme çıkarıyorlar gına geldi bana :)
Oyunu bu kadar rezil buluyorsan ve sevmiyorsan neden bu foruma kayitlisin

TANKPRO

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nedir bu Minecraft'dan nefret ettiğiniz ?
Pre almadan çöp serverlerde oynayıp burda oyunu kötülüyorsunuz.Azcık şu oyunu adam gibi oynayıp öyle yorum yapsanız ?