MineCraft azda olsa en korktuğunuz an !

DeadLeanKing

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sarı Bucurun Dağa Fecisi Oldu Bir Gün Arkadaşla Oynuyoz Lanet Olsunki Bizim Arkadaşta hiç sevmediğim bir Arkadaşım Bizim Oynadımız Servere Herobrine Yüklemiş Bide Yani Arkadaşlarının Skinleriymiş Dağa Oyunu Bilmediğimiz İçin Bize Diemond Setle Bi Dalıyolar Sıvışacak Yer Arıyorduk Bizim Arkadaş Kayboldu UGUR UGUR NERDESİN NERDESİN DİYE YAZIYOM Ama Cevap Yok Lan Ben Oldum Dedi Yanlız Başıma Dolaştım Varya Korkudan Altıma Yapıyordum Sonra Serveri Kapatım Çıktım Sonra Bizim Okuldaydı Bebe Onu Bi Dovdük Çoçuk Olecekti İşte Boyle Bir Anımdı Bu Saygılar Admin Ve Minecraft Türkiye Ahalisi:D:D:D:D:D:D:sinirli::sinirli::sinirli::sinirli::sinirli:[DOUBLEPOST=1393182687,1393182564][/DOUBLEPOST]Sarı Bucurun Dağa Fecisi Oldu Bir Gün Arkadaşla Oynuyoz Lanet Olsunki Bizim Arkadaşta hiç sevmediğim bir Arkadaşım Bizim Oynadımız Servere Herobrine Yüklemiş Bide Yani Arkadaşlarının Skinleriymiş Dağa Oyunu Bilmediğimiz İçin Bize Diemond Setle Bi Dalıyolar Sıvışacak Yer Arıyorduk Bizim Arkadaş Kayboldu UGUR UGUR NERDESİN NERDESİN DİYE YAZIYOM Ama Cevap Yok Lan Ben Oldum Dedi Yanlız Başıma Dolaştım Varya Korkudan Altıma Yapıyordum Sonra Serveri Kapatım Çıktım Sonra Bizim Okuldaydı Bebe Onu Bi Dovdük Çoçuk Olecekti İşte Boyle Bir Anımdı Bu Saygılar Admin Ve Minecraft Türkiye Ahalisi:D:D:D:D:D:D:sinirli::sinirli::sinirli::sinirli::sinirli:[DOUBLEPOST=1393182725][/DOUBLEPOST]Sarı Bucurun Dağa Fecisi Oldu Bir Gün Arkadaşla Oynuyoz Lanet Olsunki Bizim Arkadaşta hiç sevmediğim bir Arkadaşım Bizim Oynadımız Servere Herobrine Yüklemiş Bide Yani Arkadaşlarının Skinleriymiş Dağa Oyunu Bilmediğimiz İçin Bize Diemond Setle Bi Dalıyolar Sıvışacak Yer Arıyorduk Bizim Arkadaş Kayboldu UGUR UGUR NERDESİN NERDESİN DİYE YAZIYOM Ama Cevap Yok Lan Ben Oldum Dedi Yanlız Başıma Dolaştım Varya Korkudan Altıma Yapıyordum Sonra Serveri Kapatım Çıktım Sonra Bizim Okuldaydı Bebe Onu Bi Dovdük Çoçuk Olecekti İşte Boyle Bir Anımdı Bu Saygılar Admin Ve Minecraft Türkiye Ahalisi:D:D:D:D:D:D:sinirli::sinirli::sinirli::sinirli::sinirli:

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sarı Bucurun Dağa Fecisi Oldu Bir Gün Arkadaşla Oynuyoz Lanet Olsunki Bizim Arkadaşta hiç sevmediğim bir Arkadaşım Bizim Oynadımız Servere Herobrine Yüklemiş Bide Yani Arkadaşlarının Skinleriymiş Dağa Oyunu Bilmediğimiz İçin Bize Diemond Setle Bi Dalıyolar Sıvışacak Yer Arıyorduk Bizim Arkadaş Kayboldu UGUR UGUR NERDESİN NERDESİN DİYE YAZIYOM Ama Cevap Yok Lan Ben Oldum Dedi Yanlız Başıma Dolaştım Varya Korkudan Altıma Yapıyordum Sonra Serveri Kapatım Çıktım Sonra Bizim Okuldaydı Bebe Onu Bi Dovdük Ç**uk Olecekti İşte Boyle Bir Anımdı Bu Saygılar Admin Ve Minecraft Türkiye Ahalisi:D:D:D:D:D:D:sinirli::sinirli::sinirli::sinirli::sinirli:[DOUBLEPOST=1393182687,1393182564][/DOUBLEPOST]Sarı Bucurun Dağa Fecisi Oldu Bir Gün Arkadaşla Oynuyoz Lanet Olsunki Bizim Arkadaşta hiç sevmediğim bir Arkadaşım Bizim Oynadımız Servere Herobrine Yüklemiş Bide Yani Arkadaşlarının Skinleriymiş Dağa Oyunu Bilmediğimiz İçin Bize Diemond Setle Bi Dalıyolar Sıvışacak Yer Arıyorduk Bizim Arkadaş Kayboldu UGUR UGUR NERDESİN NERDESİN DİYE YAZIYOM Ama Cevap Yok Lan Ben Oldum Dedi Yanlız Başıma Dolaştım Varya Korkudan Altıma Yapıyordum Sonra Serveri Kapatım Çıktım Sonra Bizim Okuldaydı Bebe Onu Bi Dovdük Ç**uk Olecekti İşte Boyle Bir Anımdı Bu Saygılar Admin Ve Minecraft Türkiye Ahalisi:D:D:D:D:D:D:sinirli::sinirli::sinirli::sinirli::sinirli:[DOUBLEPOST=1393182725][/DOUBLEPOST]Sarı Bucurun Dağa Fecisi Oldu Bir Gün Arkadaşla Oynuyoz Lanet Olsunki Bizim Arkadaşta hiç sevmediğim bir Arkadaşım Bizim Oynadımız Servere Herobrine Yüklemiş Bide Yani Arkadaşlarının Skinleriymiş Dağa Oyunu Bilmediğimiz İçin Bize Diemond Setle Bi Dalıyolar Sıvışacak Yer Arıyorduk Bizim Arkadaş Kayboldu UGUR UGUR NERDESİN NERDESİN DİYE YAZIYOM Ama Cevap Yok Lan Ben Oldum Dedi Yanlız Başıma Dolaştım Varya Korkudan Altıma Yapıyordum Sonra Serveri Kapatım Çıktım Sonra Bizim Okuldaydı Bebe Onu Bi Dovdük Ç**uk Olecekti İşte Boyle Bir Anımdı Bu Saygılar Admin Ve Minecraft Türkiye Ahalisi:D:D:D:D:D:D:sinirli::sinirli::sinirli::sinirli::sinirli:
herobrine mod yüklemiş öylemi demek istiyosun ? :D
ayrıca internet yokmuş sende tıklamışın tıklamışın büssürü post gitmiş taşırmışın :D[DOUBLEPOST=1393184184][/DOUBLEPOST]
Oyuna ilk başladığımda yemyeşil bi canavar beni öldürdü crepler gibi ama tamamem yeşildi o zaman sandalyeden düşüyodum hala o canavarı bilmiyorum ?
slime (balçık) olabilir ?[DOUBLEPOST=1393184561][/DOUBLEPOST]
bir anlığına tnt nin oyundan kaldırılacağını sandığım an
(acayip pis bir şekilde korkmuştum oyunda sırf tnt var diye oynuyorum zaten .s )
oohooo senle beraber ikimiz server kursak evimizi ayrı yaparım bide evimi hiçkimsenin bulamayacağı biyere yaparım (çünkü sen tnt yle evimi patlatırsın :D )

Drag422

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
ayrıca internet yokmuş sende tıklamışın tıklamışın büssürü post gitmiş taşırmışın :D[DOUBLEPOST=1393184184][/DOUBLEPOST]
oohooo senle beraber ikimiz server kursak evimizi ayrı yaparım bide evimi hiçkimsenin bulamayacağı biyere yaparım (çünkü sen tnt yle evimi patlatırsın :D )
bir çoğu kişi aynı serverdeyken bana evinin yerini gösterdi... veya aynı yerde yaşamayı önerdi... şu an pişmanlar .D

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bir çoğu kişi aynı serverdeyken bana evinin yerini gösterdi... veya aynı yerde yaşamayı önerdi... şu an pişmanlar .D
uzun zaman önce senin durumun gibi bi resim yapmıştım onu özelden atıyımda şimdi bi yetkili gelip spam diye etiketler filan :S

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Serverlarda full setle mob arenada artistlik yaparken bir den lag olması ve o an gelen ölüm korkusu ! :D

andreasste

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

slime değil kardeş ayaklı bir şey (balçığa ölecek kadar noob değildim yani o zaman :)

CenabeTßoy16

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İlk başta jungledeki o bilmem ne tapınağını Herobrine tapınağı sanırdım. İşte bilmem kaç yıl sonra öğrendim baktım elmas var o günden beri pişmanım