MineCraft azda olsa en korktuğunuz an !

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
oyuna yeni başlamıştım o zamanlar herobrine dan hiç korkmadım ama ilk başladığımda alpha idi ağaç kesmeye falan vb biliyodum normal oyuncu olarak başlamıştım ağaç kesmek istemiyodum öylesine geziyodum gece oldu tabi o zamanlar yıldızlar daha büyüktü gece olmuştu bende napçam evde yapmadım dedim öyle devam ettim birden karşıma iskelet çıktı kaçtım hiç durmadım birden ağaçtan örümcek fırladı sonra sağımdan creeper fırladı abooo napçam ben dedim kaçtım kaçtım bi sahile geldim birden zombi fırladı sabah oluyodu creeper patladı zombi öldü örümcek ve iskelet geliyodu örümcek bi üstüme fırladı sonra bi iskelet vurdu öldüm işte onlar beni kovalarken ben korktum :D o neydi ya hem iskelet hem creeper hem örümcek hem zombi :D alpha da endermen olsaydı tam olcaktı :D
üşenmeden okuyanlara teşekkür ediyorum.

K

Klood07

Ziyaretçi
Hilesiz survivalde maden ararken katman kayasının oralara kadar düşmem ve 0.5 canla hayatta kalmam fakat sonra açlıktan ölmem.

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
oyuna yeni başlamıştım o zamanlar herobrine dan hiç korkmadım ama ilk başladığımda alpha idi ağaç kesmeye falan vb biliyodum normal oyuncu olarak başlamıştım ağaç kesmek istemiyodum öylesine geziyodum gece oldu tabi o zamanlar yıldızlar daha büyüktü gece olmuştu bende napçam evde yapmadım dedim öyle devam ettim birden karşıma iskelet çıktı kaçtım hiç durmadım birden ağaçtan örümcek fırladı sonra sağımdan creeper fırladı abooo napçam ben dedim kaçtım kaçtım bi sahile geldim birden zombi fırladı sabah oluyodu creeper patladı zombi öldü örümcek ve iskelet geliyodu örümcek bi üstüme fırladı sonra bi iskelet vurdu öldüm işte onlar beni kovalarken ben korktum :D o neydi ya hem iskelet hem creeper hem örümcek hem zombi :D alpha da endermen olsaydı tam olcaktı :D
üşenmeden okuyanlara teşekkür ediyorum.
Üşenmeden okudum ama pişmanım :D

Vienicome

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Kendi yaptığım tnt kum tuzağına düşmek, hiç unutmam küfür bile edememiştim sinirden okadar emek verip uğraşmıştım :/(çaktırmayın ozamanlarda vardı warp hammadde)

Craftkolik43

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ilk başladığımda nedense zombileri ölümsüz sanıp onlardan çok korkuyordum :)

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Ben ilk başladığımda dağa ev yaparken bir zombi gördüm creativedeyim bide, hemen geriye fırladım anında oyunu kapadım. Tüm forumlara konu açtım bir canavar gördüm diye resim attı hangisi diye Pig Man'ı seçtim. Göremedim o derece korkmuştum :p

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Mağara Örümceğinin Yukardan Önüme Çikmasi ve onun arkasında tssss amca gelmesi :D

enbykbursa

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
beyler bir şey sorabilirmiyim ?? minecraft oyn hatalarından anlayan var mı ??

MrErme

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Kaldırıldı.

Moderatör tarafından düzenlendi:

DemSimex

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
1. Maden ararken arkamdan creeper patlaması 2. Akşam dışarda gezerken creeper ptlaması ve 3. herobrine (altıma sııyorum :olgun:)

Drag422

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
bir anlığına tnt nin oyundan kaldırılacağını sandığım an
(acayip pis bir şekilde korkmuştum oyunda sırf tnt var diye oynuyorum zaten .s )

andreasste

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Oyuna ilk başladığımda yemyeşil bi canavar beni öldürdü crepler gibi ama tamamem yeşildi o zaman sandalyeden düşüyodum hala o canavarı bilmiyorum ?