Mavi-Cüce | Spawn

CmJustice

I started a joke...
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Birisi size yardim etmeye veya bir durumu izah etmeye calisiyorsa onu hicbir zaman yetkili degil diye ezmenize izin veremem. Burada yetkili olmamak o kisinin size yardim edemeyecegi anlamina gelmez. Bu yetkiler sadece forumu duzenlemek ve temiz tutmak icin gerekli bulunan insanlara veriliyor. Bir yetkili veya yetkili degil diye farkli kesede degerlendiremeyiz. Umarim bunu anlamissinizdir. Tartisma icerikli mesajlari kirlilik yarattigindan siliyorum...

Kedupela

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Abi tek kelimeyle müthiş olmuş :) Tebrikler. Başarılarınızın devamını dilerim. :sırıtmak:
Çok güzel olmuş başarılarınızın devamını dilerim…
kelimenin tek anlamıyla bir başyapıt , çok üstün bir mimarinin kullanılmasının yanında olağanüstü hayalgücü ve yaratıcılık var bu spawn da tebrik ediyorum başırılarınızın devamını diliyorum.

creeperler aşkına 2.5 yıldır oynuyorum ve böyle yapı görmedim müthiş

Ne kadar teşekkür etsem azdır! Çok teşekkürler!

Ben böyle güzel bir spawn haritası görmedim galiba :p.Başarılarınızın devamını dilerim,gerçekten süper görünüyor.Daha başka böyle Maplariniz varmıydı?

Var tabi ki! Minecraft-Türk serverı açılınca oradaki yapıların hepsinin bizim takımın (Minecraft-Türk-Mimarlık-Takımı) eseri olduğu söylemek kesinlikle doğru olur! Yeni bir fantastik çalışmamız var bakmak istersen: Aqua-Vitæ

Yukarıyı kaldırırsanız daha hoş olabilir.Altı harika.Texture seçimide güzel.Voxel Sniper nedir acaba ?

World-Edit'in daha yumuşak dokunuşlusu diyebilirim, yumuşak derken basit manasında değilde daha çok keskin olmayan şeklinde.

mehmettaskin

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
hiçbir serverde builder olmayı denedinizmi ? Yani olmak istedinizmi ? Bence boşa çalışmayın bir servere geçirin yaptıklarınızı.

ByNovem

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ben yokken neler yapmışsınız tebrikler.

zaten ByNovemi SoCraft Satın Aldı :p

Birdaha böyle bir üslup kullanırsanız bozuşabiliriz.1.6.2 ye geçirdiğimiz için aralarında yoktum şimdi işlerimiz bitti lütfen böyle saçmalıklarla o quark kadar nöron yığınınızı yormayın siz umut_.

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Ben yokken neler yapmışsınız tebrikler.

Birdaha böyle bir üslup kullanırsanız bozuşabiliriz.1.6.2 ye geçirdiğimiz için aralarında yoktum şimdi işlerimiz bitti lütfen böyle saçmalıklarla o quark kadar nöron yığınınızı yormayın siz umut_.

Şakadanda anlamıyorsun dostum K.bakma :uğraş:

boniobn

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bayadır minecraftı oynuyorum bu kadar muhteşem bir yapıt görmedim +1

Myrddin

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Helal olsun,her adam yapamaz böyle bir yapıt.