Mavi-Cüce | Spawn

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
ByNovem Neden Ekibinizde Yok ?

NeadSing

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Abi Elinize sağlık öncelikle. Shadersı iyi kullanabilen az builderlardan ikisisiniz. :D Bende yapmak isterdim böyle ama bizde anca medieval. :p

Black_Fire

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok güzel olmuş eline sağlık.Link atabilir misin ?

Kedupela

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

Mavi cüce diyince 4-5 lapis blok sandım bu ne böyle :o

Yha Linki Atabilirmisin Çok Beğendim Aynısına Benzer bir şey yapmak istiyorum :\" title= .?
İznin Olursa :)

cüce derken bu bidiğin dev ama SÜPER OLMUŞ HELAL OLSUN

Süpermişş :sırıtmak:

OOOO Süper, Bizde Benim AxySimsek Ekibiyle Faction Serverlere Yönelik Çalışmalar Yapıyoruz Daha %10'da Oyunculara Linki Koyucağız. Faction Devri İçin Gerçekten İdeal Bir Map Düzenliyoruz. Tebrikler!
Abi Elinize sağlık öncelikle. Shadersı iyi kullanabilen az builderlardan ikisisiniz. :sırıtmak: Bende yapmak isterdim böyle ama bizde anca medieval. :p

Bunu görünce gözlerim faltaşı gibi açıldı O_O

Tekrar tekerrür ediyorum, çok teşekkürler! Link koymak konusunda; bu yapıda pek olası gözükmüyor belki daha fazla fotoraf ve yapım aşamaları eklenebilir. Yeni bir tane daha biticek bir kaç güne belki onun linki olabilir. Bu arada genelde çalışmalarımızı sabah 1 ve 6 saatleri dolaylarında yaptığımızdan ötürü, bynovemle iletişime geçmeye pek zamanımız olmadı.

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Tekrar tekerrür ediyorum, çok teşekkürler! Link koymak konusunda; bu yapıda pek olası gözükmüyor belki daha fazla fotoraf ve yapım aşamaları eklenebilir. Yeni bir tane daha biticek bir kaç güne belki onun linki olabilir. Bu arada genelde çalışmalarımızı sabah 1 ve 6 saatleri dolaylarında yaptığımızdan ötürü, bynovemle iletişime geçmeye pek zamanımız olmadı.

zaten ByNovemi SoCraft Satın Aldı :p

L

LifeTaker

Ziyaretçi
Tek kelimeyle açıklanamaz ama MÜKEMMEL :D :D Çok güzel olmuş başarılarınızın devamını dilerim :)

CubeSword

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
zaten harika birde üstüne shaders ve texture pack olduğundan daha güzel gösteriyo :D.

DarkStorm

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
schematic olarak yüklersen serverimde kullanmayı istiyorum