Kavga Korkusu!!

Adragos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
saçmalamayın lan ne taşı sonra olan taşı atana olcak çocuğun beynini yarcak sonra al hapse bırakın olum git döv sen yumrukla taş maş bir şey kullanma sakın :D

BORA10

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
o çocuğu derken özür dilerim çocuğumu demek isteden yoksa o çocukmu bi açıklarmısın ? o çocuğu demek istedim özellikle sayfalarda küdür etmem

sakarat15

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çözüm Bende kardeş bak sen onu kendinden güçlü görürsen korkarsın önemli olan senin onu yenebileceğini düşünmen ozmn korkunu yenersin ve hiç korkmiyicaksın korkarsan eğer anlaki seni döver o şu an seni güçsüz görüyo ve senin onu dövemiyeceğini düşünüyo dolayısıyla senden korkmuyo ve rahat rahat dikleniyo sende en başta korkma. Sonra Gelelim kavgaya ilk önce kendine güven sonra öyle bebek gibi itişme en ufak bi lafında üzerine yürü ne diyosun lan sen falan de hemen çenesini sık duvara falan yapıştır o kormaya başlıyıcak kesin artık durum eşit gerisi güce kalmış ama korkmassan gücünü iyi kullanırsın ilk önce akıllı davran sonra sana gene diklenirse direk agız burun giris :) sakın geri kacma :)

jeckon

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
burak eğer ilk kavgalarınsa olur bu kısa sürede alışırsın

BlackRains

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Aynı hissi ben de yaşıyorum. Ne yorum yaparsanız yapın, ben hiç düzgün kavga etmedim (bkz: Derslerine çalışan, öğretmenlerinin sevdiği öğrenciler). Güçlü olduğumu düşünüyorum, bir sürü arkadaşım da böyle diyor ama olay anında "ERROR 404 cesaret.exe NOT FOUND" oluyorum :bilmiyorum:. Artı bir de bende kaç yıldır şu düşünce var: "Neyse alev topu atıp onu öldürürüm. Aaa dur lan! Şimdi öğretmenler, onun velisi filan gelip sıkıntı çıkaracak! Off yaa.." :sessiz: