Kavga Korkusu!!

TheAngelborn

Bir Stack
En iyi cevaplar
0
Ben normalde sabırlıyım ama çok sinirlenirsem hem vücudum ve kafam titriyor hem gözlerim titriyor hem de sol göz kapağım hafiften kapanıp açılmaya başlıyor küçüklükten tik olarak kaldı. Bu duruma gelirsem karşımdakini mahvederim. 5 yıldır falan olmuyordu bu olay en son 1 ay önce oldu çocuğu sıranın altında ezip sıkıştıracaktım organları falan sakatlanacaktı kendimi kaybetmiştim birkaç kişi geldi zor tuttular beni zar zor sakinleştim disiplin cezası falan da yedik mi al başına belayı :D

burak23

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikler sağolun psikopat kardeşlerim,
Taktiklerinize uydum çocuk geldi tekmeleri saydırdım , attım yere ayırdılar bizi . Kardeşine git ayakkabımı getir dedi (bahane buldu ayağımda terlik vardı diye özür dilerim :sırıtmak: ) neyse kalktı geldi bana anneme kfr etti o andan sonrasını tam hatırlamıyorum geldi boğazımı sıktı kafayı gömdüm yere düştü arkadaşlarım ayıramadı çocuğu yerde çok afedersiniz siktim yerde kaldı beni ayırdılar gittik çeşmeye 10 dk sora geldik çocuk hala yerde :sırıtmak: bana olan tek şey karı gibi boğazımda çimdik izleri var :acı:

Hepinize çok teşekkür ederim destek çıktığınız için...

Winner : Burak Taha

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Öncelikler sağolun psikopat kardeşlerim,
Taktiklerinize uydum çocuk geldi tekmeleri saydırdım , attım yere ayırdılar bizi . Kardeşine git ayakkabımı getir dedi (bahane buldu ayağımda terlik vardı diye özür dilerim :sırıtmak: ) neyse kalktı geldi bana anneme kfr etti o andan sonrasını tam hatırlamıyorum geldi boğazımı sıktı kafayı gömdüm yere düştü arkadaşlarım ayıramadı çocuğu yerde çok afedersiniz siktim yerde kaldı beni ayırdılar gittik çeşmeye 10 dk sora geldik çocuk hala yerde :sırıtmak: bana olan tek şey karı gibi boğazımda çimdik izleri var :acı:

Hepinize çok teşekkür ederim destek çıktığınız için...

Winner : Burak Taha
Boğazlayamasmış iyimiş :D Neyse geçer o ama çocuk uzun bi süre hastanede kalır :D

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
13 Yaşlarında bende öyleydim ya güçlüydüm vurmaya korkuyordum döverler diye şimdi işler çok değişti :D ya git deki çocuğa eğer kavga etmeyeceksen. Git barış kantinden bir şeyler ısmarla kanka kanka takılın olum tabi eğer kavga etceksen kafa göz dal yani :D

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Benim kavgadaki son taktik adamlar ayırınca karşıdakinin gözünü korkutmak :gerçektensinirli: Etraftaki herkes kaçıyor benden o vakit :D

BORA10

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bana kimse dalamıyo çünki sınıftaki nerdeyse herkezi enaz bi kere dövdüm ben teknik uygulamıyom ama tekniklerimde var tabi ama onlarda kendimden 4,5 yaş büyüklerim için çünki çok sert ve tek vuruşta yıkabilcek tknikler ben doğaçlama dalıom yumruk tekme hatta bazen eğlenmek istersemensesinden tutup yere atıyorum ama yandan yapılan bi tekme var rey mysterio ve sincara kullanıyo o tekmeleri onları çok seviyiyorum bikerisinde o tek meyi sert geeçirdim adam yere düştü ağladı. ben çok sert dövüşmem canım isterse fazlasıyla sert vuruşlarım var ama kullanmıom bi kere az kalsın disipline gidodum . ama beni sinirlendiren 1 ay geçse bile hıncımı alırım .ben en çok en çok rey mysterio john cena ve undertkaer gibi yumruk atıyorum . bikersin de çocuğun tekini okul çıkışında sıkıştırdım yere yapıştırdım baya dövdüm ve ayağımı üstüne koyup telefonla konuştum harbi komikti ama.ve sinirlenirsem çok piskopat oluyorum. ve bazen bana nerdeyse bütün erkekler birini dövmemem için zor tutuyor :D

Malison

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kulağına küpe olsun. Her kavgan ilkin gibi olmayacak... O yüzden gerekmedikçe şiddete başvurma. Görmezden gel. Yeri gelir karşındaki boş olmaz ya da sen boş olmazsın. Ciddi zararlar verirsiniz veya ölümle sonuçlanır. İnsanların ne düşündüklerini önemseme. Sen şöyle bi dur bak kendine. Değer mi değmez mi diye? Karşındaki kişi cahildir aptaldır kavga etmeye kalktığında farkın kalmaz. Abi nasıhatı olsun sana asla çakallıkla delikanlılığı karıştırma!

alanyaofmany

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kavga meraklısı değilim ama ilk hamle her zaman önemlidir :)
Kardeşim ilk hamle diye bir şey yoktur sen eğer kapanmayı başarırsan ilk hamlenin hiçbir değeri olmaz yada taktik uygularsan şahsen ben kavgalarımda ilk başta kapanırım adam sırtıma vuracak sekilde egilirim adam vura vura eli ağrımaya baslar bir süre sonra sonra yumruklarını atmaaz hale gelir işte o zaman sıra benim sıramdır derim ve girerim genellikle yüze girmem cunku yuz sakat karın boşluklarına çalışırım ...[DOUBLEPOST=1369612655,1369611915][/DOUBLEPOST]
İşte senin dediğin gibi yaptım herkes beni küçük görüyo son 1 aydır artık korkularımla yüzleşme zamanı geldi...
bak abim konusmandada anladığım kadarıyla benden kucuksun .. o yuzden bir abin olarak beni iyi dinle : adamla kavga etmeden once bendede oluyordu o elim ayağım titreyip güm güm kalbim atıyordu ama sonralardan düzeldi hala hafif hafif heyecanlar oluyor ama ne zararı ne faydası var .. sinirden felanda değil yani sen aldırış etme onlara senin de benim gibi adrenalin hormonların çok gelişmiş şekilde ilk once doktora gidip bir gorun ama kavgadanda sakın kaçma .. kavgada kendini nasıl sakinleştirebilirsin ? mesela bi düşün sen neler yapmışsın önceden , sen çok büyük birisin , bu karşındaki çocuk neki ? , sen onu yıkar atarsın şeklinde düşünceler geçir aklından ve umursama çocuğu . s*klemez tavırlarla davran emin ol geçicekdir . ama sadece o kavga için geçerli başka kavgadada yeniden hormonların adrenalin salgılamaya başlar .. kavgada teknik istiyorsanda : mesela sana en sevdiğimden itibaren sıralandırayım: 1. tişörtünü çıkar elinde tut ve ona çaktırmadan suratına dola sonra kafasından tutup dizine sert bir şekilde vur , her ihtimalde yere düşüp sersemleyecekdir o sırada istediğini yap . 2. ilk önce kapan ve adamın yumrukları senin sırtına gelicek şekilde pozisyon al adam bir süre sonra hafif hafif vurmaya başlayacak çünkü eli ağrımaya başlayacak ve senin sırtın sert olduğu için sen pek fazla acı hissetmeyeceksin tam yavaş yavaş vurmaya başladığında giriş adama emin ol o adam halsizlikden ölür . 3. sakın sinirlenme iplemez tavırlarla kavga et ve olduğunca adamın dizi ile kalçası arasındaki bacak kasının oraya tekme at adam 3-4 dakika sonra topallamaya başlicakdır bu seferde karın boşluklarına seri şekilde yumruklar at ...

Eğer kendimi nasıl güçlendiririm diyorsan da .. 3-5 gün 30 dk boyunca günde 1 kere olmak üzere duvarına sert sert yumruklar at elin hırpalanacak ama sakın bırakma vurmayı . 3-5 gün sonra elini sar ve iyileştiği zaman tekrardan yumruklamaya başla duvarı . bu olayı 5-8 kere yaptığında dikkat ediceksinki yumruğunun ordaki parmağına bağlı eklem kemiklerin dışarı çıkmış olucak ve daha sert yumruk atmaya başlicaksın :) iyi kavgalar dilerim[DOUBLEPOST=1369613406][/DOUBLEPOST]Bu arada yaş 17 :)

Bide reklam geçeyim dedim :
-
Beyler channele minecraft 3 sezon çekebilecek sesi kalın adam aranıyor skype : alanyaofmany
channel : www.youtube.com/nicegamestars
-

[MyM]BrayJademence

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İlk önce bir şey yapma dur onla takılma ondan uzakta da dur eğer gelip sana bir şey yaparsa elini sık parmağının eklem kısmını sertçe sırtına koy denenmiştir %100 ağlatma veya bağırtma garantili :) Yada çok sert yumruğunu sıkıp omzuna geçir arkadan dalmak için 2. yöntem Askerde gösterdiler :) Komando Boğuşu adamın arkasına git sol el ile arkadan boğazını sık boğazını sıktığın sol kolun yani sol elini sağ elinin eklem yerine koy bastır sonra eklem yerini kapat ama sol elin içinde kalsın arkadanda sağ eli kafaya daya bastır Adam zaten yalvarıyo bırak diye :) Komando Boğuşu En sevdiğim asker taktiklerindendir.

askere mi gittin :D